Finał IX OI 2001/2002
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość min* lic nar naw szy wag suma
1 Paweł Parys 4 L. O. im. St. Staszica Tarnowskie Góry 100 76 86 90 100 100 452
2 Bartosz Walczak 3 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 99 24 100 40 100 100 364

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość min* lic nar naw szy wag suma
3 Karol Cwalina 4 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 32 70 50 100 44 296
4 Marcin Michalski 3 III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 58 27 70 20 52 100 269
5 Marcin Pilipczuk 3 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 29 30 60 85 61 265
6 Piotr Stańczyk 4 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 16 50 20 76 100 262

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość min* lic nar naw szy wag suma
7 Michał Jaszczyk 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 27 50 20 52 100 249
8 Wojciech Matyjewicz 4 III Liceum Ogólnokształcące Tarnów 100 36 0 10 100 93 239
9 Tomasz Wawrzyniak 4 XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wroclaw 100 19 20 0 76 94 209
10 Szymon Acedański 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 29 0 20 61 98 208
11 Jan Wróbel 4 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 3 100 0 100 203

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość min* lic nar naw szy wag suma
12 Arkadiusz Pawlik 3 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 22 0 60 61 31 174
13 Marek Żylak 4 I L. O. im. B.Prusa Siedlce 100 23 40 40 61 7 171
14 Piotr Tabor 3 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 13 0 50 85 19 167
15 Marcin Jurkowski 3 VI L. O. im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 34 10 10 49 63 166
16 Mateusz Stefek 4 L. O. im A. Osuchowskiego Cieszyn 100 19 0 61 83 163
17 Bartłomiej Romański 2 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 24 30 60 22 18 154
18 Marcin Wielgus 3 I L. O. im B. Nowodworskiego Kraków 100 33 0 20 100 0 153
19 Jan Prażuch 3 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 25 30 20 55 19 149

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość min* lic nar naw szy wag suma
20 Tomasz Batkiewicz 4 IV L. O. im. C. K. Norwida Ostrowiec Św.
21 Piotr Cerobski 3 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa
22 Andrzej Chodor 3 IV LO im. Hanki Sawickiej Kielce
23 Przemysław Dębiak 4 IX L. O. Gdańsk
24 Robert Dyczkowski 2 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa
25 Przemysław Dzierżak 4 VI Liceum Ogólnokształcące Gdynia
26 Mateusz Goryca 4 VI L. O. Im. J. Kochanowskiego Radom
27 Paweł Grajewski 4 I Liceum Ogólnokształcące Suwałki
28 Nhat Viet Ha 3 LXXX L. O. im. L. Staffa Warszawa
29 Tomasz Idziaszek 4 XLI L. O. im. J. Lelewela Warszawa
30 Jan Kaczmarczyk 3 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
31 Piotr Karłowicz 4 L. O. Niepubliczne nr. 27 Stara Miłosna
32 Tomasz Kazimierczuk 3 I L. O. im. M. Kopernika Krosno
33 Marek Kirejczyk 3 l. O. im. T. Reytan Warszawa
34 Marcin Kosieradzki 3 V Liceum Ogólnokształcące Warszawa
35 Marcin Koszów 4 I Liceum Ogólnokształcące Głogów
36 Łukasz Krygier 4 III L. O. im. B. Lindego Toruń
37 Łukasz Pobereżnik 3 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
38 Robert Rychcicki 3 X L. O. Szczecin
39 Wojciech Samotij 4 XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław
40 Dawid Sieradzki 2 VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań
41 Sebastian Stafiej 4 II L.O. im. M. Konopnickiej Inowrocław
42 Jakub Suder 4 V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
43 Wiktor Tomczak 4 I L. O. im. M. Kopernika Gdańsk
44 Szymon Wąsik 3 VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań
45 Piotr Włodarczyk 4 XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa
46 Rafał Wojtak 3 Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów
47 Jarosław Wrona 4 I L. O. im. M. Kopernika Krosno
48 Marcin Zawadzki 4 III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski