Finał XII OI 2004/2005
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość dzi* akc dwa dwu aut lus pra suma
1 Filip Wolski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 0 100 500
2 Adam Gawarkiewicz X LO im. prof. S. Banacha Toruń 100 100 10 100 100 0 78 388
3 Daniel Czajka LO im. KEN Stalowa Wola 90 50 10 100 100 92 352

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość dzi* akc dwa dwu aut lus pra suma
4 Tomasz Kulczyński VI LO im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 0 8 100 100 100 9 317
5 Jakub Łącki III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 90 0 5 100 100 0 100 305
6 Adam Radziwończyk-Syta LXVII LO Warszawa 20 53 5 53 100 0 82 293
7 Piotr Świgoń I LO im. Jana Kasprowicza Inowrocław 0 96 100 90 0 286
8 Mateusz Kwiatek V LO im. A. Witkowskiego Kraków 50 100 5 100 60 0 18 283
9 Marcin Skotniczny V LO im. A. Witkowskiego Kraków 40 0 5 100 100 72 277

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość dzi* akc dwa dwu aut lus pra suma
10 Paweł Zaborski V LO im. A. Witkowskiego Kraków 40 100 20 100 0 0 220
11 Andrzej Grzywocz Prywatne LO im. M. Wańkowicza Katowice 90 0 5 100 100 0 13 218
12 Piotr Szmigiel V LO im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 5 100 100 0 9 214
13 Tomasz Łakota VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 60 0 10 100 100 0 210
14 Adam Blokus III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 60 0 0 7 100 100 207
15 Kamil Herba XIII LO Szczecin 100 0 5 100 100 0 0 205
16 Artur Koniński II LO Konin 0 0 0 100 100 0 0 200
17 Łukasz Wołochowski Gimnazjum nr 24 Gdynia 0 0 0 94 100 0 0 194
18 Radosław Kożuch V LO im. A. Witkowskiego Kraków 0 5 100 62 18 185
19 Rafał Pytko V LO im. A. Witkowskiego Kraków 50 0 5 100 40 18 163
20 Sebastian Kochman VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 40 0 5 100 40 0 18 163
21 Michał Pilipczuk XIV LO im. St. Staszica Warszawa 100 0 0 100 50 0 0 150

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość dzi* akc dwa dwu aut lus pra suma
22 Wojciech Tyczyński VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 10 0 5 6 100 0 18 129
23 Bartłomiej Wołowiec V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 20 0 5 0 50 0 73 128
24 Krzysztof Pawłowski XIV LO im. St. Staszica Warszawa 90 0 0 25 100 125
25 Krzysztof Templin XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 0 5 100 20 0 0 125
26 Marcin Mikołajczak VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 20 0 5 100 20 0 125
27 Bartosz Gęza III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 60 12 100 9 121
28 Piotr Jastrzębski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 20 0 5 6 100 9 120
29 Szymon Wrzyszcz II LO im. Jana III Sobieskiego Grudziądz 0 0 5 13 100 0 118
30 Norbert Potocki XIV LO im. St. Staszica Warszawa 0 0 0 0 100 0 18 118
31 Adrian Galewski Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śl. 0 0 14 100 0 114
32 Oskar Strączkowski VI LO im. W. Sierpińskiego Gdynia 0 0 0 100 13 0 113
33 Bolesław Kulbabiński Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej Kielce 0 0 0 13 100 0 113

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość dzi* akc dwa dwu aut lus pra suma
34 Kamil Adamczyk I LO im. St. Staszica Lublin
35 Kamil Anikiej XIV LO im. S. Staszica Warszawa
36 Jacek Caban III LO Wrocław
37 Grzegorz Chilkiewicz I LO im. Stefana Żeromskiego Goleniów
38 Sebastian Chojniak I Liceum Ogólnokształcące Pisz
39 Adam Choma III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
40 Bartosz Dąbrowski XIV LO im. St. Staszica Warszawa
41 Mateusz Gajczewski III LO im. Stefana Batorego Chorzów
42 Piotr Gurgul V LO im. A. Witkowskiego Kraków
43 Miłosz Kordecki II LO im. Piastów Śląskich Wrocław
44 Przemysław Kosiak I Liceum Ogólnokształcące Bydgoszcz
45 Grzegorz Kossowski XIV LO im. St. Staszica Warszawa
46 Krzysztof Kotuła I LO im. St. Staszica Lublin
47 Kamil Kraszewski V LO im. A. Witkowskiego Kraków
48 Krzysztof Krygiel IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
49 Karol Kurach XIV LO im. S. Staszica Warszawa
50 Wojciech Leja LO WSIiZ Rzeszów
51 Dariusz Leniowski IV LO Rzeszów
52 Krzysztof Magiera II LO im. Jana III Sobieskiego Kraków
53 Jakub Muszyński V LO im. Jana III Sobieskiego Białystok
54 Robert Nasiadek XIV LO im. S. Staszica Warszawa
55 Jakub Neumann V LO im. A. Witkowskiego Kraków
56 Kamil Nowosad I Liceum Ogólnokształcące Gliwice
57 Hubert Orlik-Grzesik V LO im. A. Witkowskiego Kraków
58 Grzegorz Paszt XIII LO Szczecin
59 Maciej Pawlisz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
60 Kamil Serwus VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań
61 Filip Skalski 67 LO przy wydziale UW Warszawa
62 Karol Sobczak LO im. K. I. Gałczyńskiego Otwock
63 Juliusz Sompolski Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
64 Jakub Staszak VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań
65 Bartosz Szreder VI LO im. W. Sierpińskiego Gdynia
66 Marek Szykuła Prywatne Salezjańskie LO Wrocław
67 Wojciech Śmietanka III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
68 Łukasz Wiatrak V LO im. A. Witkowskiego Kraków
69 Przemysław Witek I LO im. K. Miarki Żory
70 Michał Wróbel III LO im. Adama Mickiewicza Wrocław
71 Bartosz Zaborowski XVIII LO im. J. Zamoyskiego Warszawa
72 Grzegorz Ziemiański IV LO im. M. Kopernika Rzeszów
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski