Finał VII OI 1999/2000
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość jaj pol age pow pro suma
1 Tomasz Czajka L. O. im. KEN Stalowa Wola 60 60 31 40 32 223
2 Krzysztof Onak III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 60 60 8 40 36 204
3 Tomasz Malesiński Z. S. Elektr. im. J. Groszkowskiego Białystok 12 60 40 40 26 178

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość jaj pol age pow pro suma
4 Grzegorz Stelmaszek XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław 0 60 26 40 24 150
5 Rafał Rusin II L. O. im. L. Lisa-Kuli Rzeszów 36 48 11 20 28 143
6 Grzegorz Herman V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 12 60 13 36 20 141
7 Jan Jeżabek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 0 51 22 40 26 139
8 Przemysław Broniek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 0 52 5 40 40 137
9 Jakub Piędel XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 36 0 22 32 36 126

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość jaj pol age pow pro suma
10 Krzysztof Kluczek L. O. im. S. Żeromskiego Bartoszyce 0 42 5 28 40 115
11 Krzysztof Ocetkiewicz VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 12 46 20 20 16 114
12 Paweł Parys L. O. im. S. Staszica Tarnowskie Góry 6 60 0 20 20 106
13 Tomasz Szydło IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 12 22 24 20 28 106
14 Tomasz Dobrowolski IX L. O. Gdańsk 36 0 5 40 24 105
15 Władysław Bodzek I Katolickie L. O. im. Jana III Sobieskiego Bydgoszcz 6 60 0 16 20 102
16 Michał Adamaszek V L. O. Bielsko-Biała 0 56 19 0 24 99
17 Wojciech Matyjewicz III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 36 0 23 40 0 99
18 Paweł Walter V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 12 60 0 24 0 96
19 Piotr Skibiński IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 36 0 40 16 0 92

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość jaj pol age pow pro suma
20 Adrian Adamiak I L. O. im. KEN Sanok
21 Jan Chmiel VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań
22 Karol Cwalina XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa
23 Jacek Erd VI L. O. im. J. Kochanowskiego Radom
24 Marek Gibek Technikum Łączności Kraków
25 Igor Gocaliński III L.O. Zabrze
26 Tomasz Kolinko Z. S. Elektr. I Telek. Olsztyn
27 Michał Kosek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
28 Piotr Kowalski II L. O. im. J. Chreptowicza Ostrowiec Świętokrzyski
29 Michał Kozłowski II L. O. im. A. F. Modrzewskiego Włodawa
30 Roman Łomowski VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
31 Grzegorz Łukasik V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
32 Michał Malinowski I L. O. im. J. Śniadeckiego Pabianice
33 Piotr Malinowski I L. O. im. J. Śniadeckiego Pabianice
34 Michał Michalski II L. O. im. M. Konopnickiej Opole
35 Filip Noworyta II L. O. im. M. Konopnickiej Katowice
36 Rafał Piechocki XIII L. O. im. C. Ratajskiego Poznań
37 Tomasz Pyra Gdyńskie Liceum Autorskie Gdynia
38 Sławomir Sadziak XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa
39 Kamil Skalski V L. O. im. L. Kruczkowskiego Bydgoszcz
40 Paweł Stawicki Z. S. Elektronicznych im. S. Staszica Zduńska Wola
41 Stanisław Wierchoła I L. O. im. S. Staszica Lublin
42 Marcin Wojnarski Katolickie L. O. Księży Pijarów Kraków
43 Dominik Wojtczak III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
44 Marcin Zawadzki III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski