Wyniki II etapu XXIII OI 2015/2016
lp imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły województwo swi* dro zaj ark wca suma
1 Jarosław Kwiecień 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 400
2 Mariusz Trela 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 100 100 100 10 310
3 Paweł Burzyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 300
4 Franciszek Budrowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 100 0 89 289
5 Mateusz Radecki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 85 100 100 0 89 289
6 Piotr Pawlak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk pomorskie 50 28 58 100 100 286
7 Tomasz Kościuszko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 10 260
8 Jakub Boguta 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 50 250
9 Artur Puzio 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 100 30 25 67 222
10 Paweł Sawicki 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 28 58 25 100 211
11 Bartłomiej Karasek 3LO Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 50 100 100 10 210
12 Krzysztof Małysa 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 50 100 30 25 50 205
13 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 65 28 44 25 100 197
14 Jan Tabaszewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 86 10 196
15 Tomasz Grześkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 54 57 100 25 10 192
16 Jan Lebioda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 57 25 100 182
17 Krzysztof Potępa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 28 38 100 10 176
18 Maciej Sypetkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw lubelskie 50 57 58 50 10 175
19 Rafał Pragacz 3LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce świętokrzyskie 50 28 34 7 100 169
20 Michał Łopata 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 68 57 100 10 167
21 Paweł Charyło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 0 58 25 83 166
22 Agnieszka Dudek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 28 100 25 10 163
23 Marek Żochowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 16 100 37 10 163
24 Juliusz Pham 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 44 58 50 10 162
25 Jakub Obuchowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 28 38 25 63 154
26 Piotr Borowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 50 28 100 15 10 153
27 Maciej Nadolski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 28 25 100 153
28 Michał Górniak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 50 17 58 25 50 150
29 Piotr Kuczko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 57 57 48 25 20 150
30 Michał Tepper 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 50 57 58 25 10 150
31 Tomasz Kanas 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 28 58 50 10 146
32 Piotr Kowalewski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 28 58 50 10 146
33 Igor Dolecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 28 30 25 62 145
34 Mateusz Maćkowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 30 25 30 142
35 Tomasz Ponitka 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 57 72 0 10 139
36 Bartosz Rudzki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 57 20 50 10 137
37 Piotr Grabowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 50 28 48 50 10 136
38 Jakub Bartmiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 28 72 25 10 135
39 Mateusz Gienieczko 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 100 0 25 10 135
40 Łukasz Kondraciuk 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Rzeszów podkarpackie 79 0 100 25 10 135
41 Tomasz Nowak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 28 72 25 10 135
42 Jan Omeljaniuk 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 50 100 25 10 135
43 Paweł Jasiak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 57 0 25 50 132
44 Rafał Kaszuba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 62 10 129
45 Rafał Łyżwa 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 28 100 128
46 Cyryl Waśkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 0 0 25 100 125
47 Jakub Zadrożny 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 57 58 10 125
48 Kamil Ćwintal 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów świętokrzyskie 50 57 30 25 10 122
49 Mateusz Hazy 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 30 57 30 25 10 122
50 Jan Mirkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 57 30 25 10 122
51 Krzysztof Ziobro 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 54 57 30 25 10 122
52 Stanisław Strzelecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 28 58 25 10 121
53 Anna Białokozowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 28 72 0 20 120
54 Piotr Bujakowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 27 25 10 119
55 Krystian Król 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 28 30 25 30 113
56 Jakub Buziewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 20 25 10 112
57 Sebastian Książczyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 57 20 25 10 112
58 Robert Laskowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 28 48 25 10 111
59 Szymon Kapała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 28 72 10 110
60 Krzysztof Piesiewicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 50 28 72 10 110
61 Kacper Walentynowicz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 44 30 25 10 109
62 Bartłomiej Wrona 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 100 28 30 39 10 107
63 Łukasz Janeczko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 28 30 7 40 105
64 Karol Waszczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 57 28 20 105
65 Konrad Staniszewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 50 57 37 10 104
66 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 50 57 0 37 10 104
67 Mateusz Dudziński 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 0 28 0 25 50 103
68 Kacper Kluk 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 0 86 7 10 103
69 Michał Siennicki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 57 0 25 20 102
70 Julia Majkowska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 28 62 10 100
71 Konstanty Subbotko 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 28 0 70 98
72 Mateusz Orda 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 50 57 0 40 97
73 Bartosz Podkanowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 30 10 97
74 Łukasz Wróblewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 57 40 97
75 Stanisław Szcześniak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 28 58 10 96
76 Jan Olkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 72 44 30 20 94
77 Iwona Kotlarska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 28 30 25 10 93
78 Leopold Kozioł 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 28 30 25 10 93
79 Tomasz Madej 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 50 28 30 25 10 93
80 Adam Pawłowski 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 42 28 30 25 10 93
81 Kamil Piechowiak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 50 28 30 25 10 93
82 Michał Szostek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 29 28 0 25 40 93
83 Michał Balcerzak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 50 57 0 25 10 92
84 Wojciech Golaszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 57 0 25 10 92
85 Mateusz Maciej Masłowski 3G Gimnazjum nr 24 w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia pomorskie 50 57 25 10 92
86 Maciej Nemś 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 25 10 92
87 Michał Niciejewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 50 57 0 25 10 92
88 Krzysztof Pióro 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 0 57 25 10 92
89 Mateusz Szpyrka 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 57 0 25 10 92
90 Wiktoria Kośny 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 30 50 10 90
91 Marek Skiba 3G Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 50 80 10 90
92 Tomasz Zieliński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 15 10 25 40 90
93 Marcin Serwin 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 28 20 31 10 89
94 Adam Pardyl 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 15 38 25 10 88
95 Paweł Anikiel 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 50 57 20 10 87
96 Alicja Chaszczewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 57 20 10 87
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski