Wyniki II etapu XXIV OI 2016/2017
lp. imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły wojewodztwo zaw* str sum kon zam suma
1 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 400
1 Wojciech Bączkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 85 100 100 100 100 400
1 Jakub Boguta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 100 400
1 Franciszek Budrowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 400
1 Paweł Burzyński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 400
1 Kacper Kluk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 400
1 Krzysztof Małysa 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 400
1 Tomasz Nowak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
1 Juliusz Pham 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 400
1 Tomasz Ponitka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 400
1 Krzysztof Potępa 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 400
1 Artur Puzio 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
1 Stanisław Szcześniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
1 Marek Żochowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 400
15 Jan Olkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 99 100 100 399
16 Piotr Kowalewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 94 100 100 394
17 Michał Górniak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 93 100 100 393
18 Paweł Charyło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 75 100 100 375
18 Rafał Łyżwa 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 75 100 375
20 Tomasz Grześkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 74 374
21 Paweł Anikiel 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 93 75 100 368
22 Stanisław Strzelecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 65 365
23 Michał Niciejewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 72 100 89 361
24 Wojciech Szymański 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 54 100 354
24 Mariusz Trela 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 54 100 354
26 Kamil Piechowiak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 98 54 100 352
27 Iwona Kotlarska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 42 100 100 342
28 Dawid Jamka 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 31 331
28 Michał Siennicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 99 100 31 100 100 331
30 Mateusz Orda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 18 318
31 Antoni Żewierżejew 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 7 100 100 307
32 Jan Lebioda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 100 75 100 31 306
33 Piotr Borowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 3 303
33 Mateusz Rzepecki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 41 100 72 100 31 303
33 Jacek Salata 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 89 65 100 49 303
36 Małgorzata Biegała 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 300
36 Kacper Walentynowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 0 300
38 Bartłomiej Wacławik 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 0 100 99 299
39 Konrad Staniszewski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 65 100 28 293
40 Krzysztof Ziobro 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 31 100 56 287
41 Paweł Pawlik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 10 100 74 284
42 Piotr Nawrot 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 99 100 25 100 48 273
43 Robert Laskowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 65 54 53 272
44 Adam Pawłowski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 58 12 100 100 270
45 Fryderyk Sucharczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 40 100 65 100 3 268
46 Michał Gliński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 35 54 74 263
47 Piotr Grabowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 98 100 30 100 31 261
47 Jakub Kubacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 58 72 100 31 261
49 Mateusz Cegiełka 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 90 100 7 54 96 257
50 Michał Kardaś 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 58 67 100 31 256
51 Krzysztof Pióro 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 34 100 70 54 31 255
52 Szymon Tworkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 58 65 100 31 254
53 Jakub Bartmiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 12 100 31 243
53 Przemysław Podleśny 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 72 58 100 54 31 243
55 Konrad Czapliński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 34 100 10 100 31 241
55 Grzegorz Gawryał 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 52 100 10 100 31 241
55 Jan Klinkosz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 27 100 10 100 31 241
55 Sebastian Michoń 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie 100 100 10 100 31 241
59 Bartosz Pieszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 26 100 11 100 28 239
60 Damian Chańko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 7 100 31 238
61 Adrian Górecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 41 100 5 100 31 236
61 Rafał Maj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 20 100 5 100 31 236
63 Witalis Domitrz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 100 7 100 28 235
63 Kuba Krawczyk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 34 100 7 54 74 235
63 Michał Łopata 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 7 100 28 235
63 Piotr Wójcik 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka mazowieckie 100 58 77 54 46 235
67 Arkadiusz Kozdra 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 58 73 100 3 234
68 Mateusz Gienieczko 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 58 72 100 3 233
68 Maciej Nadolski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 30 54 49 233
70 Paweł Sawicki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 0 100 31 231
71 Dawid Herman 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 41 100 0 100 28 228
71 Rafał Kilar 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 13 17 57 54 100 228
71 Zuzanna Opała 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 99 100 0 54 74 228
74 Karol Górski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 20 54 53 227
74 Patryk Pęczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 58 100 70 54 3 227
76 Mieszko Grodzicki 3G Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Adama Mickiewicza Pionki mazowieckie 20 100 5 100 21 226
76 Marcin Serwin 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 100 5 21 100 226
78 Piotr Kuczko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 2 100 21 223
79 Rafał Czarnecki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 100 0 100 21 221
80 Karolina Gabara 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 58 7 54 100 219
81 Damian Burczyk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 29 33 56 218
81 Maciej Walczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 62 100 5 100 13 218
83 Mateusz Rychlicki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 34 58 7 100 49 214
84 Filip Gobis 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 13 100 10 54 49 213
85 Piotr Wojtczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 54 100 9 54 49 212
86 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 72 100 10 100 210
87 Krystian Król 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 5 100 3 208
87 Szymon Salabura 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 41 41 39 100 28 208
89 Stanisław Gutowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 20 100 5 100 205
89 Łukasz Kamiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 27 100 5 100 0 205
91 Adam Cichy 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 41 100 100 0 200
91 Wojciech Olejniczak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 0 100 200
91 Kasper Sapała 4LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie 27 100 15 54 31 200
91 Konstanty Subbotko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 0 200
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski