Finał I OI 1993/1994
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miasto zad1 zad2 uzn. zad3 uzn. suma
1 Michał Wala I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza Racibórz 47 47 2 94   190
2 Marek Stocki XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 37 47 3 94 6 187

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miasto zad1 zad2 uzn. zad3 uzn. suma
3 Krzysztof Sobusiak Technikum Elektroniczno-Mechaniczne Ostrów Wlkp. 31 47 3 94   175
4 Jakub Pawlewicz III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 37 41   84   162
5 Krzysztof Ostrowski IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Toruń 47 43   68   158
6 Witold Jarnicki V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 47 47   64   158
7 Witold Żarowski XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja Warszawa 37 47 3 68   155

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miasto zad1 zad2 uzn. zad3 uzn. suma
8 Marcin Mucha II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego Lublin 10 41   94 5 150
9 Piotr Zieliński VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 35 47   66   148
10 Piotr Śniady XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 46 26   68   140
11 Tomasz Błaszczyk Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego Ozorków 14 26   94   134
12 Szymon Juraszczyk I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Kędzierzyn-Koźle 37 47 3 45   132
13 Grzegorz Garlewicz II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Mielec 47 12   68   127

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko szkoła miasto zad1 zad2 uzn. zad3 uzn. suma
14 Tomasz Bogusławski XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 10 0   94 4 108
15 Juliusz Stępiński V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Poniatowskiego Warszawa 14 45 2 39   100

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miasto zad1 zad2 uzn. zad3 uzn. suma
16 Grzegorz Jakacki XVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego Warszawa 14 43   56   113
17 Michał Kaczmarczyk Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nowy Sącz 17 15   68   100
18 Paweł Rzadkowski II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Mielec 26 25   48   99
19 Grzegorz Bobiński IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Toruń 17 20   60   97
20 Bartosz Klin XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego Warszawa 13 14   68   95
21 Janusz Jurski Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej Suwałki 7 27   57   91
22 Radosław Joniec II Liceum Ogólnokształcące im. J. Sobieskiego Kraków 27 25   39   91
23 Bartosz Brzostek Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły Dębica 13 20   57   90
24 Grzegorz Klimek VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 27 5   57   89
25 Jakub Słocki II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Mielec 31 20   36   87
26 Mirosław Oksiucik III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 14 17   51   82
27 Adam Ambroży Technikum Mechaniczno-Elektryczne Chorzów 21 20   39   80
28 Daniel Olewski I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego Zielona Góra 30 13   36   79
29 Paweł Mielańczuk IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej Warszawa 12 27   39   78
30 Eryk Kopczyński Szkoła Podstawowa nr 143 im. S. Starzyńskiego Warszawa 18 0   57   75
31 Michał Zawirski I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego Poznań 15 0   56   71
32 Krzysztof Węcel VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 14 21   24   59
33 Adam Bednorz II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida Tychy 8 8   31   47
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski