Finał II OI 1994/1995
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość drz poc slo sze uzn. suma
1 Marcin Sawicki II L.O. im.St.Batorego Warszawa 94 91 79 94 358
2 Jakub Pawlewicz III L.O. im.Marynarki Wojennej Gdynia 94 57 94 94 339
3 Piotr Zieliński VIII L.O. im.A.Mickiewicza Poznań 81 70 94 94 339

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość drz poc slo sze uzn. suma
4 Mikołaj Gawron I L.O. im.K.Marcinkowskiego Poznań 94 84 62 74 4 318
5 Witold Jarnicki V L.O. im.A.Witkowskiego Kraków 89 19 94 94 296
6 Marcin Mucha II L.O. im.J.Zamojskiego Lublin 93 9 94 94 290

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość drz poc slo sze uzn. suma
7 Adam Borowski I L.O. im.M.Curie-Skłodowskiej Starogard Gdański 39 86 62 94 1 282
8 Marcin Mędelski-Guz VI L.O. im.J. i J.Śniadecki Bydgoszcz 87 90 94 10 1 282
9 Mateusz Lipczyński III L.O. im.Marynarki Wojennej Gdynia 25 60 94 94 273
10 Marcin Stefaniak III L.O. im.Marynarki Wojennej Gdynia 84 19 85 74 262
11 Michał Łoś XIII L.O. Szczecin 94 38 39 74 245
12 Jarosław Wawszczak VII L.O. im.J.Dąbrowskiego Zielona Góra 80 0 82 74 236
13 Andrzej Nagórko XIV L.O. im.St.Staszica Warszawa 29 91 94 20 1 235
14 Bartosz Brzostek L.O. im.Kr.Wł.Jagiełły Dębica 40 0 94 94 228
15 Tomasz Krysiński I Społeczne L.O. Warszawa 94 0 40 94 228

laureat z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość drz poc slo sze uzn. suma
16 Krzysztof Fleszar V L.O. im.P.Ściegiennego Kielce 42 84 62 26 4 218
17 Przemysław Gordinowicz XXXI L.O. im.L.Zamenhoffa Łódź 40 9 74 94 217
18 Marek Kwiatkowski Z.S.Z. nr 1 im.J.Groszkowskiego Mielec 94 36 75 10 215
19 Mirosław Oksiucik III L.O. im.Marynarki Wojennej Gdynia 48 43 62 57 210
20 Marek Stocki XIV L.O. im.Polonii Belgijskiej Wrocław 94 29 74 11 208
21 Bartosz Klin XXVII L.O. im.T.Czackiego Warszawa 40 62 94 10 206
22 Paweł Mielańczuk IX L.O. im.K.Hoffmanowej Warszawa 93 14 66 29 202

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość drz poc slo sze uzn. suma
23 Adam Ambroży Z.S.Z. nr 3 Chorzów
24 Adam Bednorz II L.O. im.C.K.Norwida Tychy
25 Grzegorz Chojnacki XVIII L.O. im.J.Zamojskiego Warszawa
26 Grzegorz Gawron L.O. im.Kr.Wł.Jagiełły Dębica
27 Rafał Gembarski IV L.O. im.T.Kościuszki Toruń
28 Grzegorz Hałaś I L.O. im.A.J.Czartoryskiego Puławy
29 Tomasz Jańczuk VIII L.O. im.A.Mickiewicza Poznań
30 Szymon Juraszczyk I L.O. im.H.Sienkiewicza Kędzierzyn-Koźle
31 Stefan Jurczyk XIX L.O. Szczecin
32 Grzegorz Kafel Z.S.Elektrycznych Krosno
33 Jarosław Kowalski IX L.O. im.M.Kopernika Lublin
34 Bartosz Kulik I L.O. im.J.I.Kraszewskiego Biała Podlaska
35 Marek Lech L.O. im.KEN Biskupiec
36 Bogusław Molecki Z.S.Elektronicznych Sosnowiec
37 Bartłomiej Ogryczak II L.O. im.St.Batorego Warszawa
38 Andrzej Pastusiak V L.O. im.A.Asnyka Szczecin
39 Sławomir Poreda XXVII L.O. im.T.Czackiego Warszawa
40 Wojciech Puchar III L.O. im.Marynarki Wojennej Gdynia
41 Marek Rafałowicz XIII L.O. Szczecin
42 Piotr Rozenfeld IX L.O. im.Giuseppe di Vitta Gdańsk
43 Rafał Siejca XIV L.O. im.St.Staszica Warszawa
44 Michał Smoktunowicz IX L.O. im.K.Hoffmanowej Warszawa
45 Tomasz Waleń L.O. im.T.Kościuszki Ziębice
46 Michał Zawirski I L.O. im.K.Marcinkowskiego Poznań
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski