Finał IV OI 1996/1997
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość lic tro kaj ali rez suma
1 Tomasz Waleń L.O. im. T. Kościuszki Ziębice 50 30 20 60 40 200
2 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa 50 27 20 60 40 197

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość lic tro kaj ali rez suma
3 Piotr Sankowski XLIX L.O. im. J. W. Goethego Warszawa 50 18 20 60 40 188
4 Piotr Zieliński VIII L.O. im.A. Mickiewicza Poznań 50 18 20 60 40 188
5 Eryk Kopczyński XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa 50 14 20 60 40 184
6 Adam Borowski I L.O. im. M. Skłodowskiej-Curie Starogard Gd. 40 18 20 60 40 178

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość lic tro kaj ali rez suma
7 Marcin Stefaniak III L.O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 14 7 60 40 161
8 Paweł Kwiatkowski IV L.O. im Tadeusza Kościuszki Toruń 48 14 9 49 40 160
9 Paweł Lenk IV L.O. im. St. Staszica Sosnowiec 25 14 20 60 40 159
10 Grzegorz Owsiany IV L.O. im. M. Kopernika Rzeszów 35 4 20 60 40 159

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość lic tro kaj ali rez suma
11 Maciej Żenczykowski I L.O. im. B. Nowodworskiego Kraków 50 10 5 49 40 154
12 Jerzy Bałamut IV L.O. im. M. Kopernika Rzeszów 17 14 20 60 40 151
13 Jakub Dzierzbicki XXVI L.O. Łódź 37 4 20 60 29 150
14 Marcin Bieńkowski XIV L.O. Wrocław 25 14 20 60 30 149
15 Marek Rycharski IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 25 14 20 60 28 147
16 Marek Futrega L.O. im. L. Kruczkowskiego Morąg 25 0 20 60 40 145
17 Łukasz Kolczyński XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa 25 0 18 60 40 143

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość lic tro kaj ali rez suma
18 Łukasz Anforowicz VI L.O. im. J. i J.Śniadeckich Bydgoszcz
19 Leszek Barański Zesp. Szkół Technicz. Rzeszów
20 Michał Bażyński VI L.O. Reytana Warszawa
21 Bazyli Blicharski I L.O. im. St. Dubois Koszalin
22 Piotr Gabryańczyk L.O. im. Wł. Broniewskiego Bełchatów
23 Adrian Gasiński XXXIII L.O. im. M. Kopernika Warszawa
24 Przemysław Jaroszewski XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa
25 Adam Jurkowski I L.O. im. A. Mickiewicza Białystok
26 Marcin Kielar I L.O. im. St. Leszczyńskiego Jasło
27 Adam Koprowski XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa
28 Tomasz Kowalski I L.O. im. M. Kopernika Łódź
29 Kajetan Kryszewski V L.O. Bielsko-Biała
30 Konrad Kwiatkowski Zespół Szkół Elektrycznych Krosno
31 Rafał Mantiuk V L.O. im. A. Asnyka Szczecin
32 Krzysztof Marzencki I L.O. im. B. Nowodworskiego Kraków
33 Wojciech Meler VI L.O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
34 Wojciech Moczydłowski V L.O. im. ks. J. Poniatowskiego Warszawa
35 Krzysztof Onak III L.O. im. A. Mickiewicza Tarnów
36 Stanisław Paśko XIV L.O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław
37 Sławomir Piotrowski IV L.O. Kalisz
38 Piotr Sikora III L.O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
39 Jacek Suliga XIV L.O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław
40 Jerzy Szczepkowski XIV L.O. im.S.Staszica Warszawa
41 Paweł Terlecki XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa
42 Paweł Wolff V L.O. Zielona Góra
43 Jerzy Ziemiański I L.O. im. St. Konarskiego Rzeszów
44 Jarosław Zimon Technikum Elektroniczne Chełm
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski