Finał III OI 1995/1996
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zad1 zad2 zad3 zad4 suma
1 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L.O. im.S.Staszica Warszawa 47 9 49 45 150
2 Piotr Zieliński VIII L.O. im.A.Mickiewicza Poznań 21 18 49 47 135
3 Jakub Pawlewicz III L.O. im.Marynarki Wojennej RP Gdynia 26 10 49 34 119

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zad1 zad2 zad3 zad4 suma
4 Adam Borowski I L.O. im.M.Skłodowskiej-Curie Starogard Gdański 27 22 49 0 98
5 Eryk Kopczyński XIV L.O. im.S.Staszica Warszawa 25 7 49 11 92
6 Marcin Sawicki II L.O. im.S.Batorego Warszawa 26 6 47 6 85
7 Tomasz Waleń L.O. im.T.Kościuszki Ziębice 34 9 10 31 84

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zad1 zad2 zad3 zad4 suma
8 Wojciech Puchar III L.O. im.Marynarki Wojennej RP Gdynia 18 4 40 12 74
9 Przemysław Gordinowicz XXXI L.O. im.L.Zamenhofa Łódź 13 45 6 7 72
10 Mirosław Oksiucik III L.O. im.Marynarki Wojennej RP Gdynia 12 6 18 36 70
11 Witold Jarnicki V L.O. im.A.Witkowskiego Kraków 16 7 18 25 66

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zad1 zad2 zad3 zad4 suma
12 Adam Barwiołek V L.O. im.Ks.J.Poniatowskiego Warszawa
13 Piotr Biegański I L.O. im.S.Konarskiego Mielec
14 Artur Bil I L.O. im.S.Dubois Koszalin
15 Marek Czepulonis VI L.O. im.S.Czarnieckiego Szczecin
16 Marcin Dobrochowski Z.S. Elektronicznych Bydgoszcz
17 Sławomir Ginter IX L.O. im.Giuseppe di Vittorio Gdańsk
18 Filip Graliński L.O. Koło
19 Przemysław Jaroszewski XXVII L.O. im.T.Czackiego Warszawa
20 Łukasz Kowalik II L.O. im.S.Batorego Warszawa
21 Tomasz Krysiński I Społeczne L.O. Warszawa
22 Paweł Kucharczyk Z.S. Wieluń
23 Paweł Kwasow III L.O. im.A.Mickiewicza Bydgoszcz
24 Michał Łukasik XXXI L.O. im.L.Zamenhofa Łódź
25 Krzysztof Majewski XXVII L.O. im.T.Czackiego Warszawa
26 Krzysztof Marzencki I L.O. im.B.Nowodworskiego Kraków
27 Piotr Nyczyk XII L.O. im.C.K.Norwida Kraków
28 Stanisław Paśko XIV L.O. im.Polonii Belgijskiej Wrocław
29 Sławomir Piotrowski IV L.O. Kalisz
30 Adam Rudnicki V L.O. im.A.Witkowskiego Kraków
31 Piotr Sankowski XLIX L.O. im.J.W.Goethego Warszawa
32 Marcin Smereka V L.O. im.A.Mickiewicza Częstochowa
33 Marcin Stefaniak III L.O. im.Marynarki Wojennej RP Gdynia
34 Jacek Suliga XIV L.O. im.Polonii Belgijskiej Wrocław
35 Radosław Szklarczyk Technikum Elektroniczno-Mechaniczne Ostrów Wlkp.
36 Michał Ślusarczyk V L.O. im.A.Witkowskiego Kraków
37 Arkadiusz Talma XXXI L.O. im.L.Zamenhofa Łódź
38 Tomasz Zielonka LXXVIII L.O. im.A.Fredry Warszawa
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski