Finał XIV OI 2006/2007
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość kol* odw gaz wag egz klo suma
1 Tomasz Kulczyński 3 VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 100 100 100 500
2 Marcin Andrychowicz 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 0 100 400
3 Jakub Kallas 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 0 100 100 100 400

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość kol* odw gaz wag egz klo suma
4 Marcin Kurczych 3 I LO im. Stefana Żeromskiego Kielce 69 100 100 49 100 349
5 Jarosław Gomułka 3 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław 10 100 100 0 100 45 345
6 Piotr Niedźwiedź 3 VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 100 100 100 100 0 45 345
7 Jarosław Błasiok 1 VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 100 100 0 50 91 341
8 Maciej Klimek 2 II Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolskie 79 100 100 41 30 45 316
9 Marcin Kościelnicki 2 I LO im. Juliusza Slowackiego Chorzów 0 100 70 100 45 315
10 Rafał Józefowicz 3 II LO Olsztyn 70 100 70 91 0 45 306
11 Michał Jastrzębski 3 XIV L.O im.Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 0 300
12 Damian Karasiński 3 I LO im. T. Kościuszki Gorzów Wielkopolskie 100 100 100 0 0 100 300
13 Łukasz Wołochowski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 0 98 298

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość kol* odw gaz wag egz klo suma
14 Jacek Migdał 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 95 100 100 49 0 27 276
15 Wojciech Baranowski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 58 100 0 49 100 249
16 Marek Rogala 2 Ogólnokształcące Liceum Jezuitów Gdynia 40 100 100 24 0 25 249
17 Marcin Babij 3 IX LO Wrocław 70 100 100 16 18 234
18 Błażej Osiński 3 VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 9 209
19 Piotr Kufel 3 XXVIII LO im. J. Kochanowskiego Warszawa 40 100 41 27 208
20 Mateusz Klimek 3 II Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolskie 61 20 100 41 0 45 206
21 Aleksandra Lipiec 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 94 100 100 0 0 200
22 Robert Obryk 2 VLO im. A. Witkowskiego Kraków 60 100 0 100 0 200
23 Filip Wieczorek 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 10 100 0 100 0 200
24 Tomek Żurkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące Swarzędz 90 100 100 0 0 200
25 Mateusz Baranowski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 90 0 9 100 199

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość kol* odw gaz wag egz klo suma
26 Paweł Blokus 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
27 Michał Dereziński 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
28 Łukasz Dudek 3 II LO im. Jana III Sobieskiego Kraków
29 Dominik Dudzik 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
30 Atrur Dwornik 3 I LO im. T. Kościuszki Konin
31 Przemysław Gajda 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
32 Krzysztof Gogolewski 3 I LO im. Hugona Kołłątaja Krotoszyn
33 Konrad Gołuchowski 3 VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice
34 Bartosz Górski 3 VIII LO im. Władysława IV Warszawa
35 Jan Inowolski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
36 Michał Iwaniuk 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
37 Wojciech Jamrozy 2 II Liceum Ogólnokształcące Mielec
38 Piotr Janik 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
39 Jacek Jendrej 2 III LO im. Unii Lubelskiej Lublin
40 Piotr Kieć 3 ZSO Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra
41 Marek Kiszkis 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
42 Jerzy Kozera 3 VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
43 Bolesław Kulbabiński 2 I LO im. Stefana Żeromskiego Kielce
44 Bartosz Lewiński 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
45 Tomasz Marmołowski 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
46 Przemysław Mazur 2 II LO im. Jana III Sobieskiego Kraków
47 Łukasz Mazurek 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Mirosław Michalski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
49 Cezary Myczka 3 I LO im. T. Kościuszki Gorzów Wielkopolskie
50 Jakub Oćwieja 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
51 Maciek Pacut 2 III LO im. Stefana Żeromskiego Bielsko-Biała
52 Szymon Pałka 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
53 Jonasz Pamuła 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
54 Szymon Piechowicz 3 II LO im. Adama Mickiewicza Słupsk
55 Michał Pilch 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
56 Mateusz Piwnicki 3 I LO im. Tadeusza Kościuszki Wieluń
57 Robert Pohnke 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
58 Piotr Polesiuk 2 I Liceum Ogólnokształcące Wałbrzych
59 Tomasz Roda 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
60 Rafał Ruciński 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
61 Jan Rudol 2 II LO im. Jana III Sobieskiego Kraków
62 Marek Sapota 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
63 Michał Stachurski 2 I LO im. M. Kopernika Jarosław
64 Damian Straszak 2 I Liceum Ogólnokształcące Racibórz
65 Marcin Walas 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
66 Oskar Wantoła 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
67 Eryk Wieliczko 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
68 Jarosław Wódka 3 I LO im. Wł. Broniewskiego Bełchatów
69 Marek Wróbel 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
70 Michał Wszołek 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
71 Łukasz Zatorski 2 X Liceum Ogólnokształcące Wrocław
72 Artur Żylinski 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski