Finał X OI 2002/2003
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość gra* ska sum kry mal tas suma
1 Marcin Michalski III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 10 100 100 410
2 Bartosz Walczak V L. O. im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 60 50 100 100 310
3 Filip Wolski Gimnazjum nr 24 Gdynia 100 50 100 10 100 20 280

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość gra* ska sum kry mal tas suma
4 Michał Brzozowski III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 60 60 0 100 30 250
5 Andrzej Chodor IV L. O. im. Hanki Sawickiej Kielce 90 60 53 0 100 30 243
6 Łukasz Krupa L. O. im. Króla Wł. Jagiełły Dębica 100 60 60 100 220
7 Michał Jaszczyk XIII L. O. Szczecin 100 60 40 20 100 0 220
8 Szymon Acedański VIII L. O. im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 100 68 65 10 70 0 213

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość gra* ska sum kry mal tas suma
9 Michał Bartoszkiewicz XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 94 50 10 10 30 194
10 Bartłomiej Romański XIV L. O. im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 0 10 100 20 180
11 Marcin Wielgus 1 L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 100 60 60 20 0 30 170
12 Adam Narkiewicz XIV L. O. im. Stanisława Staszica Warszawa 100 70 40 10 40 0 160
13 Marcin Pilipczuk XIV L. O. im. Stanisława Staszica Warszawa 100 70 80 0 0 0 150
14 Paweł Gosztyła I L. O. im. Leona Kruczkowskiego Tychy 100 60 40 10 40 0 150

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość gra* ska sum kry mal tas suma
15 Andrzej Grzywocz III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 36 60 10 40 0 146
16 Dawid Sieradzki VIII L. O. im. Adama Mickiewicza Poznań 75 40 62 40 0 142
17 Piotr Hołubowicz VIII L. O. im. Adama Mickiewicza Poznań 99 90 40 10 0 0 140
18 Jan Prażuch V L. O. im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 36 100 0 0 136
19 Jakub Łącki III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 45 10 40 30 135
20 Szymon Wąsik VIII L. O. im. Adama Mickiewicza Poznań 100 20 70 10 20 0 120
21 Adam Slaski III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 40 20 40 0 120
22 Krzysztof Ślusarski III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 60 30 10 0 20 120
23 Jan Kaczmarczyk V L. O. im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 0 60 0 40 20 120
24 Tomasz Uliński III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 10 62 18 0 40 0 120

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość gra* ska sum kry mal tas suma
25 Jarosław Apelski XIV L. O. im. Stanisława Staszica Warszawa
26 Piotr Danilewski V L. O. im. Augusta Witkowskiego Kraków
27 Piotr Drajski VI Liceum Ogólnokształcące Gdynia
28 Adrian Galewski Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski
29 Adam Iwanicki I L. O. im. Marii Konopnickiej Suwałki
30 Maciej Kalbarczyk L. L. O. im. Ruy Barbosa Warszawa
31 Damian Klata XXXI L. O. Łódź
32 Tomasz Kłos III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
33 Piotr Kucharski V L. O. im. Ks. J. Poniatowskiego Warszawa
34 Tomasz Łakota VIII L. O. im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice
35 Piotr Mikulski XIII L. O. Szczecin
36 Adam Nowacki I L. O. im. Adama Mickiewicza Białystok
37 Jarosław Osmański IV L. O. im. Tadeusza Kościuszki Toruń
38 Paweł Papis VI Liceum Ogólnokształcące Gdynia
39 Krzysztof Pawłowski XIV L. O. im. Stanisława Staszica Warszawa
40 Aleksander Piotrowski VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
41 Maciej Popowicz II L. O. im. Piastów Śląskich Wrocław
42 Krzysztof Porczyk V L. O. im. Ks. J. Poniatowskiego Warszawa
43 Maciej Taczuk V L. O. im. Augusta Witkowskiego Kraków
44 Rafał Wojtak Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski