Finał XVII OI 2009/2010
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość mon* gra jed lat mos pil zab suma
1 Adrian Jaskółka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 52 100 20 20 100 100 100 440
2 Jan Kanty Milczek 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 20 100 100 100 440
3 Igor Adamski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 99 100 0 0 100 100 100 400
4 Anna Piekarska 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 60 0 10 100 100 370

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość mon* gra jed lat mos pil zab suma
5 Michał Zgliczyński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 100 20 20 10 100 100 350
6 Dawid Dąbrowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 100 20 0 50 100 76 346
7 Łukasz Jocz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 42 100 100 342
8 Grzegorz Milka 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle 100 100 20 30 91 100 341
9 Łukasz Kalinowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 70 100 40 0 100 100 340
10 Jakub Pachocki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 20 20 100 100 340
11 Janusz Wróbel 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 40 100 100 340
12 Krzysztof Leszczyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 30 100 60 0 72 100 332
13 Adam Obuchowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 40 100 40 0 86 100 326
14 Alan Kutniewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 40 10 73 100 323
15 Maciej Piekarz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 100 20 10 89 100 319
16 Michał Makarewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 10 100 0 10 100 100 310
17 Karol Pokorski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 69 100 0 20 20 70 100 310

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość mon* gra jed lat mos pil zab suma
18 Grzegorz Prusak 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań 40 100 20 10 73 100 303
19 Grzegorz Guśpiel 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 85 30 20 100 70 80 300
20 Wojciech Lis 3 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 100 0 0 100 100 300
21 Paweł Walczak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 99 100 299
22 Michał Krasnoborski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 20 100 0 20 72 100 292
23 Maciej Borsz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 20 20 0 100 50 290
24 Paweł Lipski 2 Liceum "Filomata" Gliwice 100 100 0 90 100 290
25 Szymon Sidor 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 0 88 100 288
26 Stanisław Barzowski 2 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 30 100 20 0 60 100 280
27 Krzysztof Pszeniczny 3 gimn Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 77 100 277
28 Tomasz Wiatrowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 40 100 20 67 90 277
29 Jan Marcinkowski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 10 100 0 20 100 50 270
30 Piotr Szefler 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 0 20 50 100 270
31 Kamil Sałaś 3 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 10 100 0 10 96 58 264
32 Bartłomiej Dudek 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 20 20 10 100 10 260
33 Michał Łowicki 1 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 60 100 20 100 40 260
34 Adam Nieżurawski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 0 30 30 100 260
35 Krzysztof Król 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 60 100 24 0 72 48 244
36 Marcin Smulewicz 1 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 78 100 40 0 100 240
37 Piotr Suwara 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 0 40 100 240
38 Jan Wietrzykowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 79 100 89 40 229

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość mon* gra jed lat mos pil zab suma
39 Dariusz Bukowski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 0 0 100 10 210
40 Krzysztof Feluś 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 79 100 65 40 205
41 Maciej Matraszek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 40 100 0 72 30 202
42 Franciszek Boehlke 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 20 0 71 10 201
43 Wojtek Łopata 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 100 0 100 0 200
44 Wojciech Marczenko 2 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 10 100 20 40 10 30 200
45 Michał Zając 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 40 100 0 0 0 100 200

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość mon* gra jed lat mos pil zab suma
46 Marcin Baczyński 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa
47 Paweł Banaszewski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
48 Aleksandra Baranowska 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
49 Piotr Bejda 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
50 Piotr Bryk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków
51 Aleksander Bułanowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
52 Piotr Chabierski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
53 Andrzej Dorobisz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
54 Michał Flendrich 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica
55 Adam Furmanek 3 I Liceum Ogólnokształcące Jasło
56 Rafał Gaweł 3 Zespół Szkół Zawoja
57 Karol Grodzicki 3 Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk
58 Patrick Hess 2 II Liceum Ogólnokształcące Kraków
59 Mateusz Jurczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice
60 Aleksander Kędzierski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
61 Mateusz Konieczny 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
62 Radosław Kotowski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok
63 Michał Kowalczyk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
64 Aleksander Kramarz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
65 Wiktor Kuropatwa 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
66 Jan Kwaśniak 3 Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce
67 Mateusz Lewandowski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Inowrocław
68 Anna Lewicka 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Chorzów
69 Miłosz Makowski 1 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
70 Tomasz Obuchowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
71 Damian Orlef 2 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze
72 Piotr Pakosz 2 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II w Przysusze Przysucha
73 Łukasz Piotrowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
74 Paweł Przytarski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
75 Marcin Regdos 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
76 Michał Richter 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole
77 Andrzej Rumiński 1 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
78 Paweł Seta 3 VI Liceum Ogólnokształcące Radom
79 Łukasz Solak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice
80 Krzysztof Story 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
81 Kamil Sutkowski 3 X Liceum Ogólnokształcące Wrocław
82 Maciej Szeptuch 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
83 Aleksander Szymanek 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
84 Bartosz Tarnawski 1 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice
85 Mateusz Wasilewski 3 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych Zielona Góra
86 Paweł Wawruch 3 Liceum Ogólnokształcące Milanówek
87 Jakub Woyke 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski