Finał XIII OI 2005/2006
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość est kry pal zos mis suma
1 Filip Wolski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
2 Jakub Kallas III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 82 75 100 457

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość est kry pal zos mis suma
3 Marcin Andrychowicz XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa 82 100 20 0 94 296
4 Michał Pilipczuk XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa 28 65 100 60 0 253
5 Wojciech Tyczyński VI LO im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 71 10 0 70 100 251
6 Mateusz Rukowicz III LO im. A. Mickiewicza Wrocław 100 40 10 100 250
7 Wojciech Śmietanka III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 36 5 10 99 100 250
8 Adam Gawarkiewicz X LO im. prof. S. Banacha Toruń 43 10 10 80 100 243
9 Maciej Klimek II Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp. 100 20 20 50 50 240
10 Robert Obryk V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 10 30 100 240
11 Piotr Szmigiel V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 57 45 0 38 100 240
12 Tomasz Kulczyński VI LO im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 60 10 0 64 100 234
13 Piotr Świgoń I LO im. Jana Kasprowicza Inowrocław 100 35 10 54 30 229
14 Bartłomiej Wołowiec V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 57 40 10 50 64 221

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość est kry pal zos mis suma
15 Bartosz Janiak I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź 45 10 50 100 205
16 Marcin Skotniczny V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 82 10 0 100 192
17 Łukasz Wołochowski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 95 14 80 189
18 Marian Marek Kędzierski XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 71 10 37 30 26 174
19 Marcin Kurczych I LO im. Stefana Żeromskiego Kielce 63 40 10 60 0 173
20 Szymon Wrzyszcz II LO im. Jana III Sobieskiego Grudziądz 45 30 20 0 70 165
21 Juliusz Kopczewski 2 Społeczne LO Warszawa 5 10 40 100 155
22 Maciej Łaszcz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 1 0 64 80 10 155
23 Marek Wróbel V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 45 10 20 30 30 135
24 Błażej Osiński VI LO im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 55 35 0 0 43 133
25 Radosław Kożuch V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków 9 10 10 40 63 132
26 Jacek Migdał V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 18 20 20 40 30 128
27 Kamil Nowosad 1 LO im. E. Dembowskiego Gliwice 27 80 20 0 0 127
28 Marek Białowąs III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 18 10 20 0 77 125
29 Mirosław Michalski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 56 13 10 40 119
30 Przemysław Witek I LO im. Karola Miarki Żory 91 10 10 0 111

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość est kry pal zos mis suma
31 Marcin Babij IX Liceum Ogólnokształcące Wrocław
32 Wojciech Baranowski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
33 Jarosław Błasiok Zespół Szkół (Gimnazjum) Gostyń
34 Michał Chruszcz I LO im. KEN w Sanoku Sanok
35 Elżbieta Dłutowska III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
36 Tomasz Dubrownik III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
37 Artur Dwornik I LO im. Tadeusza Kościuszki Konin
38 Przemysław Gajda V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
39 Adrian Galewski Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski
40 Bartosz Gęza III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
41 Tomasz Gogacz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
42 Piotr Gurgul V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
43 Kamil Herba XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
44 Michał Jastrzębski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
45 Michał Kijewski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
46 Marek Kiszkis III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
47 Artur Koniński II Liceum ogólnokształcące Konin
48 Marcin Kościelnicki I LO im. Juliusza Slowackiego Chorzów
49 Maciej Kruk V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
50 Krzysztof Krygiel IV LO im. Tadeusza Kościuszki Toruń
51 Wojciech Jakub Leja LO WSIiZ Rzeszów
52 Wojciech Łowiec III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
53 Marek Marczykowski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Paweł Młocek LO im.Marii Skłodowskiej-Curie Andrychów
55 Przemysław Pietrzkiewicz II LO im. Marii Konopnickiej Katowice
56 Andrzej Redlarski Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk
57 Marcin Sobczyk V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków
58 Patryk Spanily III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
59 Paweł Jędrzej Sroka III LO im. A. Mickiewicza Wrocław
60 Juliusz Stasiewicz I LO im. A. Mickiewicza Białystok
61 Bartosz Szreder VI LO im. W. Sierpińskiego Gdynia
62 Tomasz Śniatowski II LO im. Marii Konopnickiej Opole
63 Paweł Wiejacha VI LO im. W. Sierpińskiego Gdynia
64 Mateusz Włoch III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
65 Przemysław Zych LO im. Bolesława Prusa Skierniewice
66 Tomasz Żołnowski LO im. St. Małachowskiego Płock
67 Artur Żylinski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski