I OI 1993/1994 -
Wyniki III Etapu
LP |
nazwisko |
imię |
szkola |
miasto_sz |
ZAD1 |
ZAD2 |
PKT.
UZN. |
ZAD3 |
PKT.
UZN. |
SUMA |
lokata |
1 |
Wala |
Michał |
I
Liceum Oogólnokształcące im. J.
Kasprowicza |
Racibórz |
47 |
47 |
2 |
94 |
|
190 |
laureat I miejsca |
2 |
Stocki |
Marek |
XIV
Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej |
|
37 |
47 |
3 |
94 |
6 |
187 |
laureat I miejsca |
3 |
Sobusiak |
Krzysztof |
Technikum Elektroniczno-Mechaniczne |
Ostrów Wlkp. |
31 |
47 |
3 |
94 |
|
175 |
laureat II miejsca |
4 |
Pawlewicz |
Jakub |
III
Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP |
|
37 |
41 |
|
84 |
|
162 |
laureat II miejsca |
5 |
Ostrowski |
Krzysztof |
IV
Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki |
|
47 |
43 |
|
68 |
|
158 |
laureat II miejsca |
6 |
Jarnicki |
Witold |
V
Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego |
Kraków |
47 |
47 |
|
64 |
|
158 |
laureat II miejsca |
7 |
Żarowski |
Witold |
XI
Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja |
Warszawa |
37 |
47 |
3 |
68 |
|
155 |
laureat II miejsca |
8 |
Mucha |
Marcin |
II
Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego |
|
10 |
41 |
|
94 |
5 |
150 |
laureat III miejsca |
9 |
Zieliński |
Piotr |
VIII
Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza |
|
35 |
47 |
|
66 |
|
148 |
laureat III miejsca |
10 |
Śniady |
Piotr |
XIV
Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej |
|
46 |
26 |
|
68 |
|
140 |
laureat III miejsca |
11 |
Błaszczyk |
Tomasz |
Liceum
Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego |
Ozorków |
14 |
26 |
|
94 |
|
134 |
laureat III miejsca |
12 |
Juraszczyk |
Szymon |
I
Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza |
Kędzierzyn-Koźle |
37 |
47 |
3 |
45 |
|
132 |
laureat III miejsca |
13 |
Garlewicz |
Grzegorz |
II
Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika |
Mielec |
47 |
12 |
|
68 |
|
127 |
laureat III miejsca |
14 |
Jakacki |
Grzegorz |
XVIII
Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego |
Warszawa |
14 |
43 |
|
56 |
|
113 |
finalista |
15 |
Bogusławski |
Tomasz |
XIII Liceum Ogólnokształcące |
|
10 |
0 |
|
94 |
4 |
108 |
finalista z wyróżnieniem |
16 |
Kaczmarczyk |
Michał |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące
|
Nowy Sącz |
17 |
15 |
|
68 |
|
100 |
finalista |
17 |
Stępiński |
Juliusz |
V
Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Poniatowskiego |
Warszawa |
14 |
45 |
2 |
39 |
|
100 |
finalista z wyróżnieniem |
18 |
Rzadkowski |
Paweł |
II
Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika |
Mielec |
26 |
25 |
|
48 |
|
99 |
finalista |
19 |
Bobiński |
Grzegorz |
IV
Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki |
|
17 |
20 |
|
60 |
|
97 |
finalista |
20 |
Klin |
Bartosz |
XXVII
Liceum Ogólnokstzałcące im. T. Cazckiego |
Warszawa |
13 |
14 |
|
68 |
|
95 |
finalista |
21 |
Jurski |
Janusz |
Liceum
Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej |
Suwałki |
7 |
27 |
|
57 |
|
91 |
finalista |
22 |
Joniec |
Radosław |
II
Liceum Ogólnokształcące im. J. Sobieskiego |
Kraków |
27 |
25 |
|
39 |
|
91 |
finalista |
23 |
Brzostek |
Bartosz |
Liceum
Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły |
Dębica |
13 |
20 |
|
57 |
|
90 |
finalista |
24 |
Klimek |
Grzegorz |
VI
Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego |
|
27 |
5 |
|
57 |
|
89 |
finalista |
25 |
Słocki |
Jakub |
II
Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika |
Mielec |
31 |
20 |
|
36 |
|
87 |
finalista |
26 |
Oksiucik |
Mirosław |
III
Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP |
|
14 |
17 |
|
51 |
|
82 |
finalista |
27 |
Ambroży |
Adam |
Technikum Mechaniczno-Elektryczne |
Chorzów |
21 |
20 |
|
39 |
|
80 |
finalista |
28 |
Olewski |
Daniel |
I
Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego |
Zielona Góra |
30 |
13 |
|
36 |
|
79 |
finalista |
29 |
Mielańczuk |
Paweł |
IX
Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej |
Warszawa |
12 |
27 |
|
39 |
|
78 |
finalista |
30 |
Kopczyński |
Eryk |
Szkoła
Podstawowa nr 143 im. S. Starzyńskiego |
Warszawa |
18 |
0 |
|
57 |
|
75 |
finalista |
31 |
Zawirski |
Michał |
I
Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego |
|
15 |
0 |
|
56 |
|
71 |
finalista |
32 |
Węcel |
Krzysztof |
VI
Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich |
|
14 |
21 |
|
24 |
|
59 |
finalista |
33 |
Bednorz |
Adam |
II
Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida |
|
8 |
8 |
|
31 |
|
47 |
finalista |