Podczas zawodów można było zdobyć maksymalnie 240 punktów.
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Miasto | NAS | ZWI | BAN | KOP | LAN | Suma | Tytuł |
1 | Paweł | Parys | Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Tarnowskie Góry | 32 | 60 | 25 | 23 | 40 | 180 | laureat I miejsca |
2 | Tomasz | Malesiński | Zespół Szkół Elektrycznych | Białystok | 25 | 60 | 15 | 14 | 40 | 154 | laureat I miejsca |
3 | Mateusz | Kwaśnicki | III Liceum Ogólnokształcące | Wrocław | 20 | 54 | 3 | 14 | 40 | 131 | laureat I miejsca |
4 | Karol | Cwalina | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Warszawa | 25 | 60 | 1 | 7 | 37 | 130 | laureat I miejsca |
5 | Michał | Adamaszek | V Liceum Ogólnokształcące | Bielsko-Biała | 48 | 12 | 2 | 10 | 40 | 112 | laureat II miejsca |
6 | Bartosz | Walczak | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 48 | 24 | 2 | 10 | 18 | 102 | laureat II miejsca |
7 | Krzysztof | Kluczek | Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | Bartoszyce | 37 | 0 | 0 | 21 | 40 | 98 | laureat II miejsca |
8 | Adam | Fuksa | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 38 | 0 | 0 | 10 | 40 | 88 | laureat II miejsca |
9 | Paweł | Walter | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 48 | 0 | 2 | 10 | 26 | 86 | laureat II miejsca |
10 | Arkadiusz | Pawlik | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 44 | 0 | 0 | 0 | 40 | 84 | laureat III miejsca |
11 | Tomasz | Kmiecik | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | Katowice | 15 | 36 | 0 | 14 | 18 | 83 | laureat III miejsca |
12 | Jakub | Piędel | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Warszawa | 25 | 0 | 2 | 16 | 40 | 83 | laureat III miejsca |
13 | Grzegorz | Herman | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 28 | 0 | 2 | 11 | 40 | 81 | laureat III miejsca |
14 | Grzegorz | Gutowski | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 48 | 0 | 5 | 10 | 13 | 76 | laureat III miejsca |
15 | Grzegorz | Stelmaszek | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej | Wrocław | 23 | 6 | 0 | 10 | 32 | 71 | laureat III miejsca |
16 | Piotr | Stańczyk | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Warszawa | 15 | 0 | 2 | 11 | 40 | 68 | laureat III miejsca |
17 | Marcin | Michalski | III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 15 | 0 | 0 | 10 | 40 | 65 | laureat III miejsca |
18 | Jakub | Żytka | I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego | Gliwice | 15 | 0 | 2 | 6 | 40 | 63 | laureat III miejsca |
Finalistów podajemy w kolejności alfabetycznej
Imię | Nazwisko | Szkoła | Miasto |
Michał | Bartoszkiewicz | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej | Wrocław |
Michał | Bąk | Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika | Żywiec |
Kamil | Blank | VI Liceum Ogólnokształcące im. J i J Śniadeckich | Bydgoszcz |
Piotr | Cerobski | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Warszawa |
Mateusz | Greszta | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Paweł | Gawrychowski | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej | Wrocław |
Dawid | Huczek | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza | Racibórz |
Michał | Jaszczyk | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Dariusz | Karcz | Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych | Żywiec |
Sławomir | Kolasiński | I Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Jarosław | Kutyłowski | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej | Wrocław |
Roman | Łomowski | VI Liceum Ogólnokształcące im. J i J Śniadeckich | Bydgoszcz |
Marcin | Machura | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | Katowice |
Wojciech | Matyjewicz | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Tarnów |
Noe | Michejda | XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | Warszawa |
Michał | Mirosław | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Lublin |
Filip | Noworyta | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | Katowice |
Andrzej | Pezarski | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Marcin | Pilipczuk | XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Warszawa |
Maciej | Przewoźnik | I Liceum Ogólnokształcące | Gorzów Wielkopolski |
Grzegorz | Sobański | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Piotr | Stefaniak | III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Bartosz | Sułkowski | V Liceum Ogólnokształcące | Bielsko-Biała |
Dominik | Wojtczak | III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Michał | Zmarz | V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Marek | Żylak | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa | Siedlce |