Lp. | Imię | Nazwisko | Szkola | Miasto | MAG | MAP | OLT | PIE | WOD | Suma | Tytul |
1 | Andrzej | Gąsienica-Samek | XIV L. O. im. S. Staszica | Warszawa | 37 | 60 | 44 | 60 | 60 | 261 | laureat I miejsca |
2 | Krzysztof | Onak | III L. O. im. A. Mickiewicza | Tarnów | 0 | 60 | 60 | 31 | 55 | 206 | laureat I miejsca |
3 | Michał | Nowakiewicz | XIV L. O. im. S. Staszica | Warszawa | 31 | 59 | 0 | 42 | 60 | 192 | laureat I miejsca |
4 | Marcin | Meinardi | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 19 | 60 | 12 | 31 | 60 | 182 | laureat II miejsca |
5 | Rafał | Rusin | II L. O. im. L. Lisa-Kuli | Rzeszów | 27 | 12 | 49 | 26 | 60 | 174 | laureat II miejsca |
6 | Tomasz | Malesiński | Z. Sz. E. Im. prof. J. Groszkowskiego | Białystok | 60 | 12 | 0 | 31 | 60 | 163 | laureat II miejsca |
7 | Michał | Rein | IV L. O. im. K. Wielkiego | Bydgoszcz | 37 | 39 | 12 | 15 | 55 | 158 | laureat II miejsca |
8 | Marcin | Poturalski | IV L. O. im. T. Kościuszki | Toruń | 45 | 19 | 0 | 26 | 58 | 148 | laureat II miejsca |
9 | Daniel | Jeliński | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 7 | 60 | 0 | 20 | 60 | 147 | laureat II miejsca |
10 | Mikołaj | Zalewski | I L. O. im. B. Nowodworskiego | Kraków | 36 | 60 | 0 | 48 | 0 | 144 | laureat II miejsca |
11 | Przemysław | Broniek | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 32 | 60 | 0 | 20 | 25 | 137 | laureat III miejsca |
12 | Gracjan | Polak | III L. O. im. J. Kochanowskiego | Kraków | 29 | 25 | 0 | 15 | 60 | 129 | laureat III miejsca |
13 | Grzegorz | Herman | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 28 | 13 | 0 | 26 | 60 | 127 | laureat III miejsca |
14 | Jarosław | Duda | Liceum Ogólnokształcące | Dębica | 7 | 60 | 0 | 60 | 0 | 127 | laureat III miejsca |
15 | Marcin | Wojnarski | Katolickie L. O. Zakonu Pijarów | Kraków | 29 | 60 | 0 | 31 | 5 | 125 | laureat III miejsca |
16 | Bartosz | Nowierski | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 28 | 59 | 12 | 0 | 25 | 124 | laureat III miejsca |
17 | Jacek | Kalamarz | Zespół Szkół Elektronicznych | Rzeszów | 7 | 25 | 0 | 31 | 60 | 123 | laureat III miejsca |
18 | Łukasz | Anforowicz | VI L. O. Im. J. I J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 60 | 12 | 0 | 15 | 35 | 122 | laureat III miejsca |
19 | Grzegorz | Andruszkiewicz | XVIII L. O. Im. J. Zamoyskiego | Warszawa | 21 | 12 | 0 | 26 | 60 | 119 | laureat III miejsca |
Pozostałych finalistów podajemy w kolejności alfabetycznej.
Imię | Nazwisko | Szkola | Miasto | Tytul |
Jerzy | Bałamut | IV L. O. im. Kopernika | Rzeszów | finalista |
Kamil | Blank | VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich | Bydgoszcz | finalista |
Jarosław | Byrka | III L. O. im. A. Mickiewcza | Wrocław | finalista |
Paweł | Dąbrowski | Liceum Ogólnokształcące | Brzozów | finalista |
Grzegorz | Dróżdż | III L. O. im. A. Mickiewcza | Wrocław | finalista |
Paweł | Fic | XIII Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk | finalista |
Stanisław | Findeisen | XXVII L. O. Im. T. Czackiego | Warszawa | finalista |
Mateusz | Gajdzik | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | finalista |
Tomasz | Helbing | XIV L. O. im. S. Staszica | Warszawa | finalista |
Wojciech | Jaworski | XIV L. O. im. S. Staszica | Warszawa | finalista |
Łukasz | Kamiński | IV L. O. im. T. Kościuszki | Toruń | finalista |
Paweł | Kołodziejczyk | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | finalista |
Adam | Koprowski | XXVII L. O. im. T. Czackiego | Warszawa | finalista |
Filip | Łukasik | III L. O. im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | finalista |
Michał | Malinowski | I L. O. im. J. Śniadeckiego | Pabianice | finalista |
Maciej | Modelski | III L. O. im. A. Mickiewcza | Wrocław | finalista |
Filip | Noworyta | II L. O. Im. M.. Konopnickiej | Katowice | finalista |
Mariusz | Paradowski | XX Liceum Ogólnokształcące | Wrocław | finalista |
Arkadiusz | Paterek | VI L. O. im. J. Kochanowskiego | Radom | finalista |
Jakub | Przewoźnik | I Liceum Ogólnokształcące | Gorzów Wlkp. | finalista |
Dymitr | Pszenicyn | XXVII L. O. im. T. Czackiego | Warszawa | finalista |
Tomasz | Pylak | II L. O. Im. A. F. Modzrewskiego | Włodawa | finalista |
Piotr | Skibiński | IV L. O. im. Kopernika | Rzeszów | finalista |
Łukasz | Szkup | II L. O. Im. Piastów Śląskich | Wrocław | finalista |
Paweł | Terlecki | XIV L. O. im. S. Staszica | Warszawa | finalista |
Michał | Węgiel | VII L. O. im. Z. Nałkowskiej | Kraków | finalista |
Witold | Wnuk | XLVIII L. O. im. E. Dębowskiego | Warszawa | finalista |