W tym roku podczas zawodów finałowych było do zdobycia 500 punktów.
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Miejscowość | EST | KRY | PAL | ZOS | MIS | SUMA | Lokata |
1 | Filip | Wolski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 500 | laureat I miejsca |
2 | Jakub | Kallas | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 100 | 100 | 82 | 75 | 100 | 457 | laureat I miejsca |
3 | Marcin | Andrychowicz | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa | 82 | 100 | 20 | 0 | 94 | 296 | laureat II miejsca |
4 | Michał | Pilipczuk | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa | 28 | 65 | 100 | 60 | 0 | 253 | laureat II miejsca |
5 | Wojciech | Tyczyński | VI LO im. J. J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 71 | 10 | 0 | 70 | 100 | 251 | laureat II miejsca |
6 | Mateusz | Rukowicz | III LO im. A. Mickiewicza | Wrocław | 100 | 40 | 10 | 100 | 250 | laureat II miejsca | |
7 | Wojciech | Śmietanka | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 36 | 5 | 10 | 99 | 100 | 250 | laureat II miejsca |
8 | Adam | Gawarkiewicz | X LO im. prof. S. Banacha | Toruń | 43 | 10 | 10 | 80 | 100 | 243 | laureat II miejsca |
9 | Maciej | Klimek | II Liceum Ogólnokształcące | Gorzów Wlkp. | 100 | 20 | 20 | 50 | 50 | 240 | laureat II miejsca |
10 | Robert | Obryk | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 100 | 10 | 30 | 100 | 240 | laureat II miejsca | |
11 | Piotr | Szmigiel | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 57 | 45 | 0 | 38 | 100 | 240 | laureat II miejsca |
12 | Tomasz | Kulczyński | VI LO im. J. J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 60 | 10 | 0 | 64 | 100 | 234 | laureat II miejsca |
13 | Piotr | Świgoń | I LO im. Jana Kasprowicza | Inowrocław | 100 | 35 | 10 | 54 | 30 | 229 | laureat II miejsca |
14 | Bartłomiej | Wołowiec | V Liceum Ogólnokształcące | Bielsko-Biała | 57 | 40 | 10 | 50 | 64 | 221 | laureat II miejsca |
15 | Bartosz | Janiak | I LO im. Mikołaja Kopernika | Łódź | 45 | 10 | 50 | 100 | 205 | laureat III miejsca | |
16 | Marcin | Skotniczny | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 82 | 10 | 0 | 100 | 192 | laureat III miejsca | |
17 | Łukasz | Wołochowski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 0 | 95 | 14 | 80 | 189 | laureat III miejsca | |
18 | Marian Marek | Kędzierski | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin | 71 | 10 | 37 | 30 | 26 | 174 | laureat III miejsca |
19 | Marcin | Kurczych | I LO im. Stefana Żeromskiego | Kielce | 63 | 40 | 10 | 60 | 0 | 173 | laureat III miejsca |
20 | Szymon | Wrzyszcz | II LO im. Jana III Sobieskiego | Grudziądz | 45 | 30 | 20 | 0 | 70 | 165 | laureat III miejsca |
21 | Juliusz | Kopczewski | 2 Społeczne LO | Warszawa | 5 | 10 | 40 | 100 | 155 | laureat III miejsca | |
22 | Maciej | Łaszcz | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 1 | 0 | 64 | 80 | 10 | 155 | laureat III miejsca |
23 | Marek | Wróbel | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 45 | 10 | 20 | 30 | 30 | 135 | laureat III miejsca |
24 | Błażej | Osiński | VI LO im. J. J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 55 | 35 | 0 | 0 | 43 | 133 | laureat III miejsca |
25 | Radosław | Kożuch | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków | 9 | 10 | 10 | 40 | 63 | 132 | laureat III miejsca |
26 | Jacek | Migdał | V Liceum Ogólnokształcące | Bielsko-Biała | 18 | 20 | 20 | 40 | 30 | 128 | laureat III miejsca |
27 | Kamil | Nowosad | 1 LO im. E. Dembowskiego | Gliwice | 27 | 80 | 20 | 0 | 0 | 127 | laureat III miejsca |
28 | Marek | Białowąs | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 18 | 10 | 20 | 0 | 77 | 125 | laureat III miejsca |
29 | Mirosław | Michalski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 56 | 13 | 10 | 40 | 119 | laureat III miejsca | |
30 | Przemysław | Witek | I LO im. Karola Miarki | Żory | 91 | 10 | 10 | 0 | 111 | laureat III miejsca |
Nazwiska pozostałych finalistów podajemy w kolejności alfabetycznej.
Imię | Nazwisko | Szkoła | Miejscowość |
Marcin | Babij | IX Liceum Ogólnokształcące | Wrocław |
Wojciech | Baranowski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Jarosław | Błasiok | Zespół Szkół (Gimnazjum) | Gostyń |
Michał | Chruszcz | I LO im. KEN w Sanoku | Sanok |
Elżbieta | Dłutowska | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Tomasz | Dubrownik | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Artur | Dwornik | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Konin |
Przemysław | Gajda | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Adrian | Galewski | Zespół Szkół Technicznych | Wodzisław Śląski |
Bartosz | Gęza | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Tomasz | Gogacz | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Piotr | Gurgul | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Kamil | Herba | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Michał | Jastrzębski | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
Michał | Kijewski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Marek | Kiszkis | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Artur | Koniński | II Liceum ogólnokształcące | Konin |
Marcin | Kościelnicki | I LO im. Juliusza Slowackiego | Chorzów |
Maciej | Kruk | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Krzysztof | Krygiel | IV LO im. Tadeusza Kościuszki | Toruń |
Wojciech Jakub | Leja | LO WSIiZ | Rzeszów |
Wojciech | Łowiec | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Marek | Marczykowski | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
Paweł | Młocek | LO im.Marii Skłodowskiej-Curie | Andrychów |
Przemysław | Pietrzkiewicz | II LO im. Marii Konopnickiej | Katowice |
Andrzej | Redlarski | Gdańskie Liceum Autonomiczne | Gdańsk |
Marcin | Sobczyk | V LO im. Augusta Witkowskiego | Kraków |
Patryk | Spanily | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Paweł Jędrzej | Sroka | III LO im. A. Mickiewicza | Wrocław |
Juliusz | Stasiewicz | I LO im. A. Mickiewicza | Białystok |
Bartosz | Szreder | VI LO im. W. Sierpińskiego | Gdynia |
Tomasz | Śniatowski | II LO im. Marii Konopnickiej | Opole |
Paweł | Wiejacha | VI LO im. W. Sierpińskiego | Gdynia |
Mateusz | Włoch | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |
Przemysław | Zych | LO im. Bolesława Prusa | Skierniewice |
Tomasz | Żołnowski | LO im. St. Małachowskiego | Płock |
Artur | Żylinski | III LO im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia |