Zgodnie z decyzją Komitetu Głównego publikujemy jedynie wyniki osób, które przeszły do III etapu Olimpiady, w tym roku jest to 38 osób. Minimalna liczba punktów potrzebna do przejścia do następnego etapu wynosiła 57 pkt.
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Z1 | Z2 | Z3 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcin | Stefaniak | III L.O. im.Marynarki Wojennej RP, Gdynia | 100 | 47 | 22 | 169 |
2 | Marcin | Sawicki | II L.O. im.S.Batorego, Warszawa | 100 | 47 | 20 | 167 |
3 | Piotr | Zieliński | VIII L.O. im.A.Mickiewicza, Poznań | 76 | 47 | 44 | 167 |
4 | Jakub | Pawlewicz | III L.O. im.Marynarki Wojennej RP, Gdynia | 100 | 47 | 15 | 162 |
5 | Przemysław | Gordinowicz | XXXI L.O. im.L.Zamenhofa, Łódź | 97 | 47 | 15 | 159 |
6 | Łukasz | Kowalik | II L.O. im.S.Batorego, Warszawa | 94 | 47 | 9 | 150 |
7 | Sławomir | Piotrowski | IV L.O., Kalisz | 69 | 43 | 20 | 132 |
8 | Adam | Borowski | I L.O. im.M.Skłodowskiej-Curie, Starogard Gdański | 82 | 20 | 8 | 110 |
9 | Tomasz | Waleń | L.O. im.T.Kościuszki, Ziębice | 36 | 50 | 18 | 104 |
10 | Andrzej | Gąsienica-Samek | XIV L.O. im.S.Staszica, Warszawa | 39 | 47 | 17 | 103 |
11 | Jacek | Suliga | XIV L.O. im.Polonii Belgijskiej, Wrocław | 82 | 10 | 11 | 103 |
12 | Adam | Rudnicki | V L.O. im.A.Witkowskiego, Kraków | 78 | 10 | 14 | 102 |
13 | Arkadiusz | Talma | XXXI L.O. im.L.Zamenhofa, Łódź | 81 | 8 | 11 | 100 |
14 | Radosław | Szklarczyk | Technikum Elektroniczno-Mechaniczne, Ostrów Wlkp. | 69 | 18 | 9 | 96 |
15 | Marcin | Smereka | V L.O. im.A.Mickiewicza, Częstochowa | 42 | 47 | 6 | 95 |
16 | Michał | Łukasik | XXXI L.O. im.L.Zamenhofa, Łódź | 68 | 15 | 11 | 94 |
17 | Artur | Bil | I L.O. im.S.Dubois, Koszalin | 82 | 11 | 0 | 93 |
18 | Piotr | Nyczyk | XII L.O., Kraków | 52 | 23 | 14 | 89 |
19 | Stanisław | Paśko | XIV L.O. im.Polonii Belgijskiej, Wrocław | 42 | 37 | 8 | 87 |
20 | Witold | Jarnicki | V L.O. im.A.Witkowskiego, Kraków | 17 | 47 | 20 | 84 |
21 | Mirosław | Oksiucik | III L.O. im.Marynarki Wojennej RP, Gdynia | 23 | 47 | 14 | 84 |
22 | Paweł | Kwasow | III L.O., Bydgoszcz | 42 | 20 | 17 | 79 |
23 | Eryk | Kopczyński | XIV L.O. im.S.Staszica, Warszawa | 21 | 47 | 10 | 78 |
24 | Marek | Czepulonis | VI L.O. im.S.Czarnieckiego, Szczecin | 9 | 47 | 20 | 76 |
25 | Marcin | Dobrochowski | Z.S. Elektronicznych, Bydgoszcz | 25 | 35 | 12 | 72 |
26 | Sławomir | Ginter | IX L.O. im.Giuseppe di Vittorio, Gdańsk | 47 | 11 | 14 | 72 |
27 | Przemysław | Jaroszewski | XXVII L.O. im.T.Czackiego, Warszawa | 30 | 23 | 14 | 67 |
28 | Michał | Ślusarczyk | V L.O. im.A.Witkowskiego, Kraków | 35 | 14 | 17 | 66 |
29 | Tomasz | Krysiński | I Społeczne L.O., Warszawa | 9 | 47 | 7 | 63 |
30 | Krzysztof | Majewski | XXVII L.O. im.T.Czackiego, Warszawa | 25 | 34 | 4 | 63 |
31 | Krzysztof | Marzencki | I L.O. im.B.Nowodworskiego, Kraków | 39 | 10 | 14 | 63 |
32 | Adam | Barwiołek | V L.O. im.Ks.J.Poniatowskiego, Warszawa | 25 | 13 | 23 | 61 |
33 | Paweł | Kucharczyk | Z.S., Wieluń | 38 | 13 | 9 | 60 |
34 | Wojciech | Puchar | III L.O. im.Marynarki Wojennej RP, Gdynia | 36 | 18 | 6 | 60 |
35 | Filip | Graliński | L.O., Koło | 37 | 13 | 9 | 59 |
36 | Piotr | Biegański | I L.O. im.S.Konarskiego, Mielec | 30 | 10 | 17 | 57 |
37 | Piotr | Sankowski | XLIX L.O. im.J.W.Goethego, Warszawa | 16 | 21 | 20 | 57 |
38 | Tomasz | Zielonka | LXXVIII L.O., Warszawa | 20 | 37 | 0 | 57 |