Lista zadań

Poniżej znajduje się lista wszystkich zadań z dotychczasowych edycji Olimpiady Informatycznej, wraz z nazwiskami autorów i odnośnikami do portalu Szkopuł, gdzie można wysyłać rozwiązania tych zadań. Przy większości zadań znajdują się też odnośniki do oficjalnych materiałów (tzw. „niebieskich książeczek” Olimpiady), a czasem również artykułów i nagrań wideo. Przy zadaniach opisanych w książkach W poszukiwaniu wyzwań i Przygody Bajtazara znajduje się stosowna adnotacja.

XXXI Olimpiada Informatyczna 

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Budowa lotniska Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie zadania 
CzatBBB Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie zadania
Przyciski Etap I Bartosz Kostka Szkopuł Opracowanie zadania
Satelity Etap I Bartosz Tarnawski Szkopuł Opracowanie zadania
Zapobiegliwy student Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie zadania
Telefony Etap II, dzień próbny Jakub Radoszewski   Opracowanie zadania
Liczniki Etap II, dzień pierwszy Bartłomiej Czarkowski   Opracowanie zadania
Rycerz Etap II, dzień pierwszy Marek Sokołowski   Opracowanie zadania

XXX Olimpiada Informatyczna 

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Kolorowy wąż  Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Płytkie nawiasowania Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Pociąg towarowy Etap I Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Wyprzedzanie Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Zboże Etap I Paweł Parys Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Wirus Etap II - dzień próbny Wojciech Rytter Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Gra w kolorowanie Etap II - dzień pierwszy Franciszek Witt Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Wagony Etap II - dzień pierwszy Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Drwale Etap II - dzień drugi Arkadiusz Czarkowski Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Wspinaczka Etap II - dzień drugi Marek Sokołowski Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Nawigacja samochodowa  Etap III - dzień próbny Bartłomiej Dudek Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Laptopy Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski  Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Najmniejsze wspólne wielokrotności Etap III - dzień pierwszy Marek Sokołowski  Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Skoczek Etap III - dzień pierwszy Mateusz Radecki  Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Park linowy Etap III - dzień drugi Bartosz Tarnawski  Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Sieć społecznościowa Etap III - dzień drugi Marek Sokołowski  Szkopuł Oficjalne wideo (Franciszek Witt)
Tort Etap III - dzień drugi Marek Sokołowski  Szkopuł

Oficjalne wideo (Franciszek Witt)

XXIX Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Domino Etap I Karol Pokorski  Szkopuł
Druk Etap I Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł  
Impreza krasnali Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Montażysta Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Układanie kart Etap I Wojciech Rytter Szkopuł  
Armia klonów Etap II - dzień próbny Rafał Mińkowski, Bartosz Tarnawski  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Agenci Etap II - dzień pierwszy Tomasz Nowak  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Liczby względnie pierwsze Etap II - dzień pierwszy Karol Pokorski  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Bomberman Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Konkurs tańca towarzyskiego  Etap II - dzień drugi Konrad Majewski  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Impreza krasnali 2 Etap III - dzień próbny Tomasz Idziaszek  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Zera i jedynki Etap III - dzień próbny  Jakub Radoszewski   Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Głosowanie  Etap III - dzień pierwszy Daniel Goc Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Rzeki Etap III - dzień pierwszy Konrad Paluszek  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Wybredny Bajtazar  Etap III - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek, Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Meteory Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Szablon 2 Etap III - dzień drugi Konrad Paluszek  Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Waga Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)

XXVIII Olimpiada Informatyczna 

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Cukiernia Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Gang Biciaków Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Gra platformowa Etap I Daniel Goc Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Licznik długu Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Tablica binarna Etap I Andrii Orap Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Projekt planszy Etap II - dzień próbny Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Pakowanie plecaka Etap II - dzień pierwszy Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Zdjęcia krasnali Etap II - dzień pierwszy Daniel Goc Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Plażowicze Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Szablon Bajtogrodu Etap II - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Kolekcjoner Bajtemonów 2 Etap III - dzień próbny Konrad Paluszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Droga do domu Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Les Bitérables Etap III - dzień pierwszy Michał Woźny Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Surowa zima Etap III - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek, Adrian Jaskółka Szkopuł  
Komunikacja międzyplanetarna Etap III - dzień drugi Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Nawiasowania Etap III - dzień drugi Daniel Goc Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Suma liczb pierwszych Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)

XXVII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Najmniejsza wspólna wielokrotność Etap I Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Karol Pokorski)
Pisarze Etap I Jan Kanty Milczek Szkopuł  
Pomniejszenie Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Przedszkole Etap I Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Karol Pokorski)
Układ scalony Etap I Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Wakacje Bajtazara Etap II - dzień próbny Anadi Agrawal Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Drzewo czwórkowe Etap II - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Wielki Upadek Etap II - dzień pierwszy Michał Woźny Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Marudny Bajtazar Etap II - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Trudny dylemat przedszkolanina Etap II - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)

XXVI Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Klubowicze 2 Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Niedbałość Etap I Jan Kanty Milczek, Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie (Jan Kanty Milczek)
Para naszyjników Etap I Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie (Jakub Radoszewski
Podciągi Etap I Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie
Robocik Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Rozliczenia Etap II - dzień próbny Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Gwiazdy Etap II - dzień pierwszy Katarzyna Kowalska, Krzysztof Maziarz Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Kolacje Etap II - dzień pierwszy Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Przesunięcie cykliczne Etap II - dzień drugi Marek Sommer Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Osiedla Etap II - dzień drugi Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Metro Etap III - dzień próbny Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Remont Etap III - dzień pierwszy Tomasz Kociumaka, Juliusz Straszyński Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Wyścigi Etap III - dzień pierwszy Michał Górniak Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Zjazd obieżyświatów Etap III - dzień pierwszy Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Długie podróże Etap III - dzień drugi Kacper Walentynowicz Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Gra w dzielniki Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Ornitolog Etap III - dzień drugi Konrad Paluszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)

XXV Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Pionek Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Przygody Bajtazara
Plan metra Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Powódź Etap I Konrad Paluszek Szkopuł  
Prawnicy Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Różnorodność Etap I Wojciech Rytter Szkopuł  
Przelewy Etap II - dzień próbny Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Drogi rowerowe Etap II - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Konduktor Etap II - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Przekaźniki telekomunikacyjne Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Tomik poezji Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Dwa pionki Etap III - dzień próbny Tomasz Idziaszek, Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Trzy wieże 2 Etap III - dzień próbny Jakub Radoszewski, Jacek Tomasiewicz Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Liczby kompletne Etap III - dzień pierwszy Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Ogrodzenie Etap III - dzień pierwszy Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Turniej trójinformatyczny Etap III - dzień pierwszy Mateusz Radecki Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Dwa długie lizaki Etap III - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Taksówki Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Nowak)
Wielomian Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)

XXIV Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Flappy Bird Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Podzielność Etap I Bartosz Kostka Szkopuł Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Reprezentacje różnicowe Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Sabotaż Etap I Adam Polak Szkopuł Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Turysta Etap I Wojciech Nadara Szkopuł Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Zawody sportowe Etap II - dzień próbny Adam Polak Szkopuł  
Strajki Etap II - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł  
Suma cyfr Etap II - dzień pierwszy Karol Pokorski Szkopuł  
Kontenery Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Zamek Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł  
Dostawca pizzy Etap III - dzień próbny Krzysztof Diks, Wojciech Rytter Szkopuł Przygody Bajtazara
(Jakub Łącki)

Midas Etap III - dzień pierwszy Piotr Chrząstowski Szkopuł  
Oceny Etap III - dzień pierwszy Mateusz Radecki Szkopuł  
Zapiekanki Etap III - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Przygody Bajtazara
Kucharz Etap III - dzień drugi Mateusz Radecki Szkopuł  
Rozdroża parzystości Etap III - dzień drugi Wojciech Nadara Szkopuł  

XXIII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Hydrorozgrywka Etap I Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Michał Włodarczyk)
Korale Etap I Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Karol Pokorski)
Nadajniki Etap I Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Krzysztof Kiljan)
Oficjalne wideo (Kamil Dębowski)
Nim z utrudnieniem Etap I Marek Sokołowski Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Marek Sokołowski)
Park wodny Etap I Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Jacek Tomasiewicz)
Świąteczny łańcuch Etap II - dzień próbny Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Drogi zmiennokierunkowe Etap II - dzień pierwszy Marek Cygan Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Zająknięcia Etap II - dzień pierwszy Tomasz Syposz Szkopuł Opracowanie (Jakub Radoszewski)
Przygody Bajtazara
Arkanoid Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Wcale nie Nim Etap II - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
(Tomasz Idziaszek, Paweł Parys)

Równoważne programy Etap III - dzień próbny Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Posłaniec Etap III - dzień pierwszy Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Pracowity Jaś Etap III - dzień pierwszy Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Żywopłot Etap III - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie (Juliusz Straszyński)
Klubowicze Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Niebanalne podróże Etap III - dzień drugi Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Parada Etap III - dzień drugi Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie

XXII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Czarnoksiężnicy okrągłego stołu Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Kinoman Etap I Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Tomasz Idziaszek)
Kwadraty Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Jan Kanty Milczek)
Łasuchy Etap I Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Michał Włodarczyk)
Pieczęć Etap I Jakub Łącki Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Jakub Łącki)
Logistyka Etap II - dzień próbny Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Podział naszyjnika Etap II - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Jakub Radoszewski)
Pustynia Etap II - dzień pierwszy Adam Karczmarz Szkopuł Opracowanie
Kurs szybkiego czytania Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Trzy wieże Etap II - dzień drugi Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Odwiedziny Etap III - dzień próbny Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Myjnie Etap III - dzień pierwszy Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Tablice kierunkowe Etap III - dzień pierwszy Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Wilcze doły Etap III - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Kolekcjoner Bajtemonów Etap III - dzień drugi Marek Sokołowski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Modernizacja autostrady Etap III - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Wycieczki Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie

XXI Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Bar sałatkowy Etap I Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Bartosz Tarnawski)
Oficjalne wideo (Bartosz Tarnawski)
Hotele Etap I Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Bartosz Tarnawski)
Oficjalne wideo (Bartosz Tarnawski)
Klocki Etap I Wojciech Rytter, Bartosz Szreder Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Bartosz Szreder)
Kurierzy Etap I Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Jacek Tomasiewicz, Tomasz Idziaszek)

Oficjalne wideo (Jacek Tomasiewicz)
Wąż Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Oficjalne wideo (Jakub Radoszewski)
Karty Etap II - dzień próbny Adam Polak Szkopuł Opracowanie
Przestępcy Etap II - dzień pierwszy Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
Superkomputer Etap II - dzień pierwszy Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Ptaszek Etap II - dzień drugi Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Rajd Etap II - dzień drugi Bartosz Tarnawski Szkopuł Opracowanie
FarmerCraft Etap III - dzień próbny Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Marek Sommer)
Dookoła świata Etap III - dzień pierwszy Jan Kanty Milczek, Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
Mrowisko Etap III - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Turystyka Etap III - dzień pierwszy Marcin Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Lampy słoneczne Etap III - dzień drugi Wojciech Nadara Szkopuł Opracowanie
Panele słoneczne Etap III - dzień drugi Bartosz Tarnawski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Załadunek Etap III - dzień drugi Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie

XX Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Cennik Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Gobeliny Etap I Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Multidrink Etap I Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Taksówki Etap I Krzysztof Diks, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Usuwanka Etap I Jakub Pachocki, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Spacer Etap II - dzień próbny Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Inspektor Etap II - dzień pierwszy Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Łuk triumfalny Etap II - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Konewka Etap II - dzień drugi Bartłomiej Dudek Szkopuł Opracowanie
Morskie opowieści Etap II - dzień drugi Wiktor Kuropatwa Szkopuł Opracowanie
Gra Tower Defense Etap III - dzień próbny Marcin Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Bajtokomputer Etap III - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Labirynt Etap III - dzień pierwszy Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Łańcuch kolorowy Etap III - dzień pierwszy Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Gdzie jest jedynka? Etap III - dzień drugi Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
(Adam Polak, Jakub Radoszewski)

Przygody Bajtazara
Laser Etap III - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie
Polaryzacja Etap III - dzień drugi Jan Kanty Milczek Szkopuł Opracowanie
(Jan Kanty Milczek, Bartosz Tarnawski)

XIX Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Festyn Etap I Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
Litery Etap I Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
Odległość Etap I Wojciech Śmietanka Szkopuł Opracowanie
(Tomasz Idziaszek, Wojciech Śmietanka)

Przygody Bajtazara
Randka Etap I Alan Kutniewski Szkopuł Opracowanie
Studnia Etap I Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Tour de Bajtocja Etap II - dzień próbny Marek Cygan Szkopuł Opracowanie
Bony Etap II - dzień pierwszy Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
Szatnia Etap II - dzień pierwszy Jan Kanty Milczek Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Okropny wiersz Etap II - dzień drugi Igor Adamski Szkopuł Opracowanie
Rozkład Fibonacciego Etap II - dzień drugi Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Squarki Etap III - dzień próbny Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Licytacja Etap III - dzień pierwszy Karol Pokorski Szkopuł Opracowanie
Pensje Etap III - dzień pierwszy Adam Karczmarz Szkopuł Opracowanie
Wyrównywanie terenu Etap III - dzień pierwszy Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
Bezpieczeństwo minimalistyczne Etap III - dzień drugi Marek Cygan, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Hurtownia Etap III - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie
Prefiksufiks Etap III - dzień drugi Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie (Jakub Radoszewski)

XVIII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Konspiracja Etap I Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Lizak Etap I Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Piorunochron Etap I Piotr Niedźwiedź Szkopuł Opracowanie
Przekładanka Etap I Krzysztof Diks, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Wykres Etap I Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie
Sejf Etap II - dzień próbny Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
Różnica Etap II - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Śmieci Etap II - dzień pierwszy Michał Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Rotacje na drzewie Etap II - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Trudniejsza wersja (Szkopuł)
Temperatura Etap II - dzień drugi Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Dynamit Etap III - dzień próbny Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
Impreza Etap III - dzień pierwszy Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Jakub Wojtaszczyk)

Inspekcja Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter, Bartosz Szreder Szkopuł Opracowanie
Okresowość Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Meteory Etap III - dzień drugi Paweł Mechliński, Jakub Pachocki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Patyczki Etap III - dzień drugi Michał Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Konkurs programistyczny Etap III - dzień drugi Tomasz Idziaszek Szkopuł Opracowanie

XVII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gildie Etap I Marcin Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Marcin Pilipczuk)

Kolej Etap I Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Korale Etap I Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Najdzielniejszy dzielnik Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Test na inteligencję Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Antysymetria Etap II - dzień próbny Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Chomiki Etap II - dzień pierwszy Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Klocki Etap II - dzień pierwszy Jacek Tomasiewicz Szkopuł Opracowanie
(Michał Pilipczuk, Jacek Tomasiewicz)

Owce Etap II - dzień drugi Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Teleporty Etap II - dzień drugi Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Monotoniczność Etap III - dzień próbny Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
(Marian M. Kędzierski, Piotr Niedźwiedź)

Trudniejsza wersja (Szkopuł)
Gra w minima Etap III - dzień pierwszy Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Latarnia Etap III - dzień pierwszy Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Żabka Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Jedynki Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Mosty Etap III - dzień drugi Szymon Acedański, Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Piloci Etap III - dzień drugi Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Piotr Chrząstowski)

XVI Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gaśnice Etap I Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
Kamyki Etap I Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
Przyspieszenie algorytmu Etap I Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Słonie Etap I Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Straż pożarna Etap I Marian M. Kędzierski, Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Wyspy na trójkątnej sieci Etap II - dzień próbny Andrzej Walat ? Opracowanie (redakcja)
Konduktor Etap II - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Przechadzka Bajtusia Etap II - dzień pierwszy Mirosław Michalski Szkopuł Opracowanie
(Mirosław Michalski, Jakub Łącki)

Architekci Etap II - dzień drugi Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Łyżwy Etap II - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Jakub Pachocki)

Wiedźmak Etap III - dzień próbny Michał Włodarczyk Szkopuł Opracowanie
Słowa Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter, Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Trudniejsza wersja (Szkopuł)
Tablice Etap III - dzień pierwszy Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
(Marian M. Kędzierski, Błażej Osiński)

Wyspa Etap III - dzień pierwszy Jakub Wojtaszczyk Szkopuł Opracowanie
Kod Etap III - dzień drugi Marek Biskup Szkopuł Opracowanie
Poszukiwania Etap III - dzień drugi Tomasz Kulczyński Szkopuł Opracowanie
(Tomasz Kulczyński, Juliusz Sompolski)

W poszukiwaniu wyzwań
(Tomasz Kulczyński)

XV Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Cło Etap I Michał Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Klocki Etap I Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Tomasz Waleń)

Plakatowanie Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
(Michał Pilipczuk, Jakub Radoszewski)

Przygody Bajtazara
Robinson Etap I Karol Cwalina Szkopuł Opracowanie
Szklana pułapka Etap I Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
Blokada Etap II - dzień próbny Piotr Zieliński Szkopuł Opracowanie
BBB Etap II - dzień pierwszy Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Pociągi Etap II - dzień pierwszy Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
Mafia Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Ucieczka Etap II - dzień drugi Marian M. Kędzierski Szkopuł Opracowanie
(Marian M. Kędzierski, Filip Wolski)

Lampki Etap III - dzień próbny Michał Pilipczuk Szkopuł Opracowanie
Kupno gruntu Etap III - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Podział królestwa Etap III - dzień pierwszy Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Trójkąty Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Permutacja Etap III - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Stacja Etap III - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie

XIV Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Atrakcje turystyczne Etap I Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Biura Etap I Marek Cygan, Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Drzewa Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Osie symetrii Etap I Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Tomasz Kociumaka)

Zapytania Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Grzbiety i doliny Etap II - dzień próbny Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Powódź Etap II - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Skalniak Etap II - dzień pierwszy Marek Cygan, Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Megalopolis Etap II - dzień drugi Szymon Acedański Szkopuł Opracowanie
Tetris Attack Etap II - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Koleje Etap III - dzień próbny Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Gazociągi Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Odważniki Etap III - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
(Marcin Pilipczuk, Jakub Radoszewski)

Egzamin na prawo jazdy Etap III - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Klocki Etap III - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Waga czwórkowa Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter, Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie

XIII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Krążki Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Okresy słów Etap I Szymon Acedański Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Profesor Szu Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Tetris 3D Etap I Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
(Jakub Radoszewski, Marcin Pilipczuk)

Żaby Etap I Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
Magazyn Etap II - dzień próbny Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Szkoły Etap II - dzień próbny Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
(Marek Cygan, Łukasz Kowalik)

Metro Etap II - dzień pierwszy Karol Cwalina Szkopuł Opracowanie
Najazd Etap II - dzień pierwszy Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Listonosz Etap II - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Orka Etap II - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Jakub Radoszewski)

Tańce w kółkach Etap III - dzień próbny Krzysztof Sikora Szkopuł Opracowanie
Estetyczny tekst Etap III - dzień pierwszy Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Kryształy Etap III - dzień pierwszy Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie
Misie Etap III - dzień drugi Maciej Jaśkowski Szkopuł Opracowanie
Palindromy Etap III - dzień drugi Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
(Jakub Radoszewski, Adam Iwanicki)

Zosia Etap III - dzień drugi Łukasz Kowalik Szkopuł Opracowanie

XII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Bankomat Etap I Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
Punkty Etap I Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
Samochodziki Etap I Krzysztof Sikora Szkopuł Opracowanie
Skarbonki Etap I Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Skoczki Etap I Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Lot na Marsa Etap II - dzień próbny Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
Banknoty Etap II - dzień pierwszy Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Sumy Fibonacciego Etap II - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Marcin Kubica)

Kości Etap II - dzień drugi Łukasz Kowalik Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Szablon Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
(Jakub Radoszewski, Wojciech Rytter)

Dziuple Etap III - dzień próbny Jakub Radoszewski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Akcja komandosów Etap III - dzień pierwszy Szymon Acedański Szkopuł Opracowanie
(Szymon Acedański, Marek Cygan)

Dwa przyjęcia Etap III - dzień pierwszy Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Filip Wolski)

Dwuszereg Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Autobus Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Lustrzana pułapka Etap III - dzień drugi Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie (Marcin Pilipczuk)
Prawoskrętny wielbłąd Etap III - dzień drugi Paweł Parys Szkopuł Opracowanie

XI Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gra Etap I Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
PIN-kod Etap I Marcin Stefaniak Szkopuł Opracowanie
Sznurki Etap I Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Szpiedzy Etap I Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
Zawody Etap I Łukasz Kowalik Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Most Etap II - dzień próbny Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie
Bramki Etap II - dzień pierwszy Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Jaskinia Etap II - dzień pierwszy Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Paweł Parys)

Przeprawa Etap II - dzień drugi Piotr Stańczyk Szkopuł Opracowanie
Turniej Etap II - dzień drugi Bartosz Walczak Szkopuł Opracowanie
Zgadywanka Etap III - dzień próbny Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Filip Wolski)

Misie-Patysie Etap III - dzień pierwszy Karol Cwalina Szkopuł Opracowanie
Wschód-Zachód Etap III - dzień pierwszy Karol Cwalina Szkopuł Opracowanie
Wyspy Etap III - dzień pierwszy Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Kaglony Etap III - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Maksymalne rzędy permutacji Etap III - dzień drugi Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie

X Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Ciągi bez zająknięć Etap I Krzysztof Sikora Szkopuł Opracowanie
Czekolada Etap I Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Marcin Kubica)

Liczby Przesmyków Etap I Łukasz Kaiser Szkopuł Opracowanie
(Łukasz Kaiser, Krzysztof Onak)

Płytki drukowane Etap I Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Przemytnicy Etap I Łukasz Kowalik Szkopuł Opracowanie
Mastermind II Etap II - dzień próbny Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Autostrady Etap II - dzień pierwszy Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Trójmian Etap II - dzień pierwszy Krzysztof Sikora Szkopuł Opracowanie
Kafelki Etap II - dzień drugi Rafał Rusin Szkopuł Opracowanie
(Rafał Rusin, Paweł Wolff)

Połączenia Etap II - dzień drugi Krzysztof Sikora Szkopuł Opracowanie
Gra w dzielniki Etap III - dzień próbny Krzysztof Onak Szkopuł Opracowanie
Skarb Etap III - dzień pierwszy Adam Borowski Szkopuł Opracowanie (Marcin Stefaniak)
Sumy Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Onak Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Onak)

Kryształ Etap III - dzień drugi Marcin Stefaniak Szkopuł Opracowanie
Małpki Etap III - dzień drugi Andrzej Gąsienica-Samek Szkopuł Opracowanie (Marcin Stefaniak)
W poszukiwaniu wyzwań
(Andrzej Gąsienica-Samek)

Tasowanie Etap III - dzień drugi Paweł Parys Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Paweł Parys)

IX Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Koleje Etap I Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Komiwojażer Bajtazar Etap I Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Superskoczek Etap I Krzysztof Onak Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Onak)

Wyspa Etap I Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Zamek Etap I Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
(Zbigniew Czech, Paweł Wolff)

Izolator Etap II - dzień próbny Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
(Zbigniew Czech, Marcin Mucha)

Działka Etap II - dzień pierwszy Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie
(Krzysztof Onak, Jakub Pawlewicz)

Wyliczanka Etap II - dzień pierwszy Jakub Pawlewicz Szkopuł Opracowanie
(Krzysztof Onak, Jakub Pawlewicz)

Kurort narciarski Etap II - dzień drugi Marcin Sawicki Szkopuł Opracowanie
Protokoły Etap II - dzień drugi Marcin Stefaniak Szkopuł Opracowanie
Minusy Etap III - dzień próbny Piotr Chrząstowski, Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie (Wojciech Guzicki)
Przygody Bajtazara
Narciarze Etap III - dzień pierwszy Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Piotr Chrząstowski)

Waga Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Onak Szkopuł Opracowanie
Liczby B-gładkie Etap III - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
(Wojciech Guzicki, Przemysława Kanarek)

Nawiasy Etap III - dzień drugi Piotr Chrząstowski, Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie (Piotr Chrząstowski)
Szyfr Etap III - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara

VIII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gra w zielone Etap I Marcin Jurdziński Szkopuł Opracowanie
Liczby antypierwsze Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Wojciech Rytter, Jakub Radoszewski)

Mapa gęstości Etap I Tomasz Śmigielski Szkopuł Opracowanie (Marcin Mucha)
Przedziały Etap I Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Gorszy Goldbach Etap II - dzień próbny Wojciech Guzicki, Jarosław Wróblewski Szkopuł Opracowanie (Wojciech Guzicki)
Spokojna komisja Etap II - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Wyspa Etap II - dzień pierwszy Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Mrówki i biedronka Etap II - dzień drugi Krzysztof Loryś Szkopuł Opracowanie
Podróż Etap II - dzień drugi Zbigniew Czech Szkopuł Opracowanie
Wędrowni treserzy pcheł Etap III - dzień próbny Marcin Sawicki Szkopuł Opracowanie
Porównywanie naszyjników Etap III - dzień pierwszy Adam Malinowski, Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie (Adam Malinowski)
Zwiedzanie miasta Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Onak Szkopuł Opracowanie
Bank Etap III - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Kopalnia złota Etap III - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Łańcuch Etap III - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie

VII Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gdzie zbudować browar? Etap I Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Narciarze Etap I Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Paski Etap I Adam Borowski Szkopuł Opracowanie (Marcin Sawicki)
Wirusy Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Podpisy Etap II - dzień próbny Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Automorfizmy Etap II - dzień pierwszy Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
Trójramienny dźwig Etap II - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Kod Etap II - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Labirynt studni Etap II - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Lollobrygida Etap III - dzień próbny Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Jajka Etap III - dzień pierwszy Macin Mucha Szkopuł Opracowanie
Po-łamana Etap III - dzień pierwszy Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie (Marcin Mucha)
Agenci Etap III - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Powtórzenia Etap III - dzień drugi Adam Malinowski Szkopuł Opracowanie
Promocja Etap III - dzień drugi Tomasz Waleń Szkopuł Opracowanie

VI Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gra w wielokąty Etap I Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
Monocyfrowe reprezentacje Etap I Krzysztof Loryś Szkopuł Opracowanie
Muszkieterowie Etap I Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Puste prostopadłościany Etap I Bogdan S. Chlebus Szkopuł Opracowanie
Rakiety Etap II - dzień próbny Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Grotołazi Etap II - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Lunatyk Etap II - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Bitmapa Etap II - dzień drugi Marcin Sawicki Szkopuł Opracowanie
Lodowisko Etap II - dzień drugi Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Trójkolorowe drzewa binarne Etap III - dzień próbny Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Magazynier Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Loryś Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Mapa Etap III - dzień pierwszy Marcin Sawicki Szkopuł Opracowanie
Ołtarze Etap III - dzień drugi Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Grzegorz Jakacki)

Pierwotek abstrakcyjny Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Woda Etap III - dzień drugi Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie

V Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
AB-słowa Etap I Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Pracownia malarska Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Wojciech Rytter)

Suma ciągu jedynkowego Etap I Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
Wielokąt Etap I Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Sieć dróg Etap II - dzień próbny Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Pakowanie kontenerów Etap II - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Równanie na słowach Etap II - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie (Krzysztof Diks)
Przygody Bajtazara
Okno Etap II - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Grzegorz Jakacki)

Płetwonurek Etap II - dzień drugi   Szkopuł Opracowanie
Układy asemblerowe Etap III - dzień próbny Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Bankomaty Etap III - dzień pierwszy Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Gonitwa Etap III - dzień pierwszy Adam Borowski Szkopuł Opracowanie
Najlżejszy język Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Gra Ulama Etap III - dzień drugi Andrzej Pelc Szkopuł Opracowanie
Łamane płaskie Etap III - dzień drugi Krzysztof Sobusiak Szkopuł Opracowanie
Prostokąty Etap III - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie

IV Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Liczba wyborów symetrycznych Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Skok w bok Etap I Bogdan S. Chlebus Szkopuł Opracowanie
Tanie podróże Etap I Stanisław Waligórski Szkopuł Opracowanie (Jacek Chrząszcz)
Bramki XOR Etap I Tomasz Śmigielski Szkopuł Opracowanie (Marek Pawlicki)
Lotniska Etap II - dzień próbny Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Addon Etap II - dzień pierwszy Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
Genotypy Etap II - dzień pierwszy Przemysława Kanarek Szkopuł Opracowanie (Marcin Kubica)
Paliwo Etap II - dzień drugi Tomasz Śmigielski Szkopuł Opracowanie (Albert Krzymowski)
Rekurencyjna mrówka Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Wiarygodność świadków Etap III - dzień próbny Grzegorz Jakacki Szkopuł Opracowanie
Kajaki Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Wojciech Rytter)

Liczba zbiorów n-k-specjalnych Etap III - dzień pierwszy Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Trójkąty jednobarwne Etap III - dzień pierwszy Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Alibaba Etap III - dzień drugi Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Rezerwacja sal wykładowych Etap III - dzień drugi Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Wojciech Guzicki, Jakub Radoszewski)

III Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Gońcy Etap I Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Jakub Łącki)

Mokra robota Etap I Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Pręty Etap I Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Zamek Etap I Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Pięć monet Etap II - dzień próbny Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Wieże Etap II - dzień pierwszy Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Diks)

Słowa Fibonacciego Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Hazard Etap II - dzień drugi Wojciech Plandowski Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Permutacje antyarytmetyczne Etap III - dzień próbny Wojciech Guzicki Szkopuł Opracowanie
Agenci Etap III - dzień pierwszy Marcin Kubica Szkopuł Opracowanie
Kule Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Nieatakujące się skoczki Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Wyrównywanie słów Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie

II Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Drzewa Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Jedynki i zera Etap I Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Trudniejsza wersja (Szkopuł)
Przygody Bajtazara
(Andrzej Walat, Jakub Łącki)

Optymalizacja dysku Etap I Tomasz Śmigielski, Piotr Krysiuk Szkopuł Opracowanie
Palindromy Etap I Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Wojciech Rytter, Jakub Radoszewski)

Klub Prawoskrętnych Kierowców Etap II - dzień próbny Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Mudstock Bis Etap II - dzień pierwszy Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Trójkąty Etap II - dzień pierwszy Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Stencel)

Pokrywanie szachownicy Etap II - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Wielokąt Etap II - dzień drugi Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Kodowanie permutacji Etap III - dzień próbny Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Diks)

Obchodzenie drzewa skokami Etap III - dzień pierwszy Krzysztof Diks Szkopuł Opracowanie
Pochylnia Etap III - dzień pierwszy Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Składanie słów Etap III - dzień drugi Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Szeregowanie czynności Etap III - dzień drugi Marcin Jurdziński Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
(Marcin Jurdziński, Tomasz Idziaszek)

I Olimpiada Informatyczna

Tytuł Etap Autor Wyślij Materiały
Trójkąty Etap I Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
W poszukiwaniu wyzwań
(Krzysztof Stencel)

Sponsor Etap I Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Pionki Etap I Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Suma kwadratów cyfr Etap II - dzień próbny Wojciech Rytter Szkopuł Opracowanie
Przedsięwzięcie Etap II - dzień pierwszy Maciej M. Sysło Szkopuł Opracowanie
Przygody Bajtazara
Wyspy na trójkątnej sieci Etap II - dzień drugi Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Wahania akcji na giełdzie Etap III - dzień próbny Piotr Chrząstowski Szkopuł Opracowanie
Anagramy Etap III - dzień pierwszy Wojciech Complak Szkopuł Opracowanie
Nasycanie makrofanów Etap III - dzień pierwszy Andrzej Walat Szkopuł Opracowanie
Przepustowość sieci Etap III - dzień drugi Maciej M. Sysło Szkopuł Opracowanie

Podziękowania:

  • Większą część powyższej rozpiski (I-XXVIII OI) przygotował Tomasz Idziaszek w ramach portalu Algonotes.com, a kolejne zadania uzupełniła Natalia Miszkiewicz.
  • Bazę zadań z edycji I-XXV na Szkopule skompletował Bartosz Kostka. Pozostałe zadania umieszczali m.in. Marcel Szelwiga i Mateusz Masiarz.