Wyniki II etapu IV OI 1996/1997
lp. imię nazwisko szkoła miejscowość pal rek add gen suma
1 Adam Borowski I L.O. im. M. Skłodowskiej-Curie Starogard Gd. 91 100 100 99 390
2 Piotr Zieliński VIII L.O. im.A. Mickiewicza Poznań 100 90 100 86 376
3 Tomasz Waleń L.O. im. T. Kościuszki Ziębice 100 23 100 51 274
4 Krzysztof Marzencki I L.O. im. B. Nowodworskiego Kraków 100 43 100 25 268
5 Sławomir Piotrowski IV L.O. Kalisz 43 61 79 74 257
6 Eryk Kopczyński XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa 23 24 90 86 223
7 Wojciech Moczydłowski V L.O. im. ks. J. Poniatowskiego Warszawa 61 43 89 30 223
8 Tomasz Kowalski I L.O. im. M. Kopernika Łódz 91 0 100 30 221
9 Marcin Stefaniak III L.O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 23 32 100 57 212
10 Adrian Gasiński XXXIII L.O. im. M. Kopernika Warszawa 89 14 100 8 211
11 Kajetan Kryszewski V L.O. Bielsko-Biała 61 24 90 35 210
12 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa 78 0 100 30 208
13 Marek Futrega L.O. im. L. Kruczkowskiego Morąg 100 24 80 0 204
14 Jarosław Zimon Technikum Elektroniczne Chełm 100 24 80 0 204
15 Paweł Kwiatkowski IV L.O.im Tadeusza Kościuszki Toruń 0 24 100 72 196
16 Łukasz Anforowicz VI L.O. im. J. i J.Śniadeckich Bydgoszcz 32 42 80 38 192
17 Bazyli Blicharski I L.O. im. St. Dubois Koszalin 52 24 100 12 188
18 Jacek Suliga XIV L.O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław 61 24 69 30 184
19 Jakub Dzierzbicki XXVI L.O. Łódź 50 0 100 33 183
20 Jerzy Ziemiański I L.O. im. St. Konarskiego Rzeszów 82 0 100 0 182
21 Leszek Barański Zesp.Szkół Technicz. Rzeszów 82 24 69 0 175
22 Piotr Sankowski XXXIX L.O. im. J. W. Goethego Warszawa 0 24 100 51 175
23 Adam Koprowski XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa 23 51 100 0 174
24 Maciej Żenczykowski I L.O. im. B. Nowodworskiego Kraków 52 24 79 18 173
25 Wojciech Meler VI L.O. im. J. i J.Śniadeckich Bydgoszcz 23 24 100 24 171
26 Jerzy Szczepkowski XIV L.O. im.S.Staszica Warszawa 91 0 77 0 168
27 Konrad Kwiatkowski Zespół Szkół Elektrycznych Jedlicze 89 0 78 0 167
28 Marcin Kielar I L.O. im. St. Leszczyńskiego Jasło 51 0 100 12 163
29 Jerzy Bałamut IV L.O. im. M. Kopernika Rzeszów 0 70 80 12 162
30 Stanisław Paśko XIV L.O.im. Polonii Belgijskiej Wrocław 39 23 90 9 161
31 Przemysław Jaroszewski XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa 61 0 69 30 160
32 Paweł Lenk IV L.O. im. St. Staszica Sosnowiec 14 43 100 0 157
33 Paweł Terlecki XIV L.O. im. S. Staszica Warszawa 41 0 69 40 150
34 Łukasz Kolczyński XXVII L.O. im. T. Czackiego Warszawa 41 24 80 0 145
35 Rafał Mantiuk V L.O. im. A. Asnyka Szczecin 14 24 70 37 145
36 Grzegorz Owsiany IV L.O. im. M. Kopernika Rzeszów 41 0 100 0 141
37 Marek Rycharski IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 41 0 100 0 141
38 Adam Jurkowski I L.O. im. A. Mickiewicza Białystok 34 0 80 24 138
39 Piotr Gabryańczyk L.O. im. Wł. Broniewskiego Bełchatów 41 0 77 18 136
40 Michał Bażyński VI L.O. Reytana Warszawa 41 24 69 0 134
41 Paweł Wolff V L.O. Zielona Góra 32 0 100 0 132
42 Piotr Sikora III L.O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 41 0 90 0 131
43 Marcin Bieńkowski XIV L.O. Wrocław 51 0 73 0 124
44 Krzysztof Onak III L.O. im. A. Mickiewicza Tarnów 44 0 80 0 124