Wyniki II etapu XXV OI 2017/2018
lp. imię nazwisko klaza szkoła miejscowość województwo prz* dro kon tel tom suma
1 Anadi Agrawal 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 400
1 Konrad Czapliński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
1 Dawid Jamka 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 80 100 100 100 100 400
1 Kacper Kluk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 80 100 100 100 100 400
1 Przemysław Podleśny 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 80 100 100 100 100 400
1 Tomasz Ponitka 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
1 Mateusz Rzepecki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 80 100 100 100 100 400
1 Jacek Salata 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 100 100 100 100 400
1 Stanisław Strzelecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 100 100 400
1 Mariusz Trela 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 100 100 100 100 400
1 Kacper Walentynowicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 40 100 100 100 100 400
12 Paweł Anikiel 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 30 330
13 Piotr Nawrot 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 10 100 99 100 30 329
14 Adam Górkiewicz 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 80 100 98 100 30 328
15 Damian Burczyk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 80 100 100 100 20 320
15 Mieszko Grodzicki 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 70 100 100 100 20 320
17 Adrian Górecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 85 100 30 315
17 Stanisław Szcześniak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 95 20 315
19 Mateusz Cegiełka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 100 14 314
20 Paweł Pawlik 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 310
21 Tomasz Nowak 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 77 100 100 96 10 306
22 Andrzej Turko 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 10 100 100 100 5 305
23 Grzegorz Gruza 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 100 20 83 100 303
24 Wojciech Szymański 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 80 24 100 78 100 302
25 Tomasz Buczyński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 100 100 100 0 300
25 Rafał Czarnecki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 20 100 100 100 0 300
25 Szymon Dominikowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 100 0 300
28 Piotr Kowalewski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 100 51 100 35 286
29 Cezary Bednarz 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 80 100 45 99 30 274
30 Szymon Tworkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 10 100 20 52 100 272
31 Mikołaj Stępiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 20 48 100 268
32 Antoni Żewierżejew 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 42 20 100 100 262
33 Michał Siennicki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 100 17 35 252
34 Juliusz Pham 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 100 20 100 30 250
34 Marek Skiba 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 80 100 20 100 30 250
36 Jan Ciołek 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 0 100 18 100 30 248
37 Marcin Szmagara 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 40 100 20 20 100 240
38 Mateusz Orda 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 80 100 100 18 20 238
39 Krystian Król 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 80 100 20 17 100 237
40 Grzegorz Kwiatkowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 34 100 0 234
41 Michał Borowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 10 100 32 100 0 232
41 Bartłomiej Wacławik 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 100 2 100 30 232
43 Michał Kępa 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 70 100 4 27 100 231
44 Adam Bac 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 20 100 10 230
44 Michał Grzymek 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 20 100 20 100 10 230
44 Artur Matyjasek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 0 100 20 100 10 230
44 Adam Morawski 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 100 100 30 230
44 Janusz Partyka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 20 100 20 100 10 230
44 Jakub Wasilewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 20 100 10 230
50 Jakub Walendowski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 80 100 20 79 30 229
51 Jakub Urbańczyk 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 20 100 5 225
52 Małgorzata Biegała 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 20 81 20 221
53 Adam Pawłowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 80 100 0 100 20 220
53 Mateusz Stępniak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 100 20 100 0 220
53 Kacper Szczepański 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 80 100 20 100 0 220
56 Łukasz Kamiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 39 100 16 0 100 216
57 Tymoteusz Wiśniewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 15 100 0 215
58 Bartłomiej Cieślar 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 0 81 30 211
58 Kamil Jonak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 2 100 9 211
60 Jagoda Kamińska 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 100 10 210
60 Jędrzej Olkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 0 100 10 210
60 Paweł Putra 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 0 100 0 100 10 210
60 Michał Sala 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 80 100 0 100 10 210
60 Łukasz Selwa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 100 0 100 10 210
60 Marek Wesołowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 0 100 10 210
60 Krzysztof Ziobro 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 100 0 100 10 210
67 Arkadiusz Kozdra 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 100 75 21 10 206
68 Łukasz Orlikowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 20 100 20 84 0 204
69 Adam Cichy 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 80 100 3 100 0 203
69 Patryk Księżuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 11 92 0 203
69 Paweł Sawicki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 48 100 55 203
72 Gerard Dróżdż 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 100 0 100 0 200
73 Juliusz Korab-Karpowicz 2 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Bielsko-Biała śląskie 27 100 28 58 10 196
74 Dawid Ignasiak 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 100 20 54 20 194
75 Jan Jurkowski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 10 100 0 93 0 193
76 Cezary Choduń 3 III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej Ostrołęka mazowieckie 50 100 4 70 10 184
77 Krzysztof Rymski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 0 81 0 181
78 Karol Górski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 80 100 0 80 0 180
79 Piotr Jasiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 20 94 20 62 176
80 Michał Staniewski 1 XIII Liceum Ogólnokształące Szczecin zachodniopomorskie 80 100 0 76 0 176
81 Konrad Litwiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 100 20 43 10 173
82 Zuzanna Skoczylas 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 7 55 10 172
83 Grzegorz Kopania 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 20 50 170
83 Krystian Markowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 70 100 170
85 Michał Szczęśniak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 0 100 30 168
86 Rafał Kilar 3 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 0 100 0 57 10 167
86 Hubert Obrzut 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 80 100 20 47 0 167
88 Grzegorz Gawryał 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 80 100 32 24 10 166
88 Szymon Karpiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 13 28 25 166
88 Jowita Drozdowicz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 20 45 0 165
91 Kacper Chętkowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 2 52 10 164
91 Juliusz Wajgelt 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 10 100 20 34 10 164
91 Igor Witkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 2 32 30 164
94 Kuba Krawczyk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 5 48 10 163
94 Michał Woźny 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 17 30 163
96 Paweł Jasiak 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 20 100 20 32 10 162
96 Piotr Satała 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 20 32 10 162
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski