Finał XXV OI 2017/2018
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo dwa* trz* kom ogr tur ddl tak wie suma
1 Anadi Agrawal 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 74 70 64 100 100 100 508
2 Mariusz Trela 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 99 70 37 100 100 100 506
3 Dawid Jamka 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 74 70 37 100 100 100 481
4 Kacper Kluk 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 74 45 30 85 100 100 434
5 Juliusz Pham 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 74 10 37 100 100 100 421
6 Paweł Pawlik 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 65 100 37 98 100 17 417

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo dwa* trz* kom ogr tur ddl tak wie suma
7 Mateusz Rzepecki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 74 61 33 80 100 24 372
8 Mateusz Cegiełka 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 63 30 37 100 100 17 347
9 Adrian Górecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 90 30 74 0 100 20 100 52 346
10 Grzegorz Gawryał 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 74 0 37 20 100 100 331
11 Stanisław Strzelecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 74 0 37 64 100 53 328
12 Tomasz Ponitka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 72 4 37 84 100 17 314
13 Wojciech Szymański 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 74 70 68 100 312
14 Damian Burczyk 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 74 37 100 100 311
15 Piotr Nawrot 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 74 0 33 50 100 52 309
16 Przemysław Podleśny 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 5 100 100 0 37 100 10 52 299

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo dwa* trz* kom ogr tur ddl tak wie suma
17 Michał Kępa 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 60 30 74 37 56 100 17 284
18 Paweł Anikiel 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 50 0 31 99 100 280
19 Grzegorz Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 74 30 36 20 100 17 277
20 Stanisław Szcześniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 74 0 19 67 100 17 277
21 Kacper Walentynowicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 74 30 37 12 100 24 277
22 Jędrzej Olkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 74 22 37 20 100 17 270
23 Mateusz Orda 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 74 0 37 100 0 52 263
24 Rafał Kilar 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 60 30 74 0 32 100 52 258
25 Antoni Żewierżejew 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 82 17 0 17 95 43 254
26 Tymoteusz Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 74 30 37 20 74 17 252
27 Zuzanna Skoczylas 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 30 74 37 20 100 17 248
28 Patryk Księżuk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 30 74 0 28 20 100 22 244
29 Adam Pawłowski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 55 74 30 37 40 40 17 238
30 Łukasz Orlikowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 30 66 0 37 28 89 17 237
31 Cezary Bednarz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 29 53 0 52 234
32 Dawid Ignasiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 55 74 62 37 37 0 24 234
33 Krzysztof Rymski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 30 74 37 20 20 83 234
34 Mieszko Grodzicki 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 80 100 74 0 19 39 0 100 232
35 Michał Borowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 74 37 20 0 100 231
36 Adam Morawski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 30 74 0 37 20 100 231
37 Michał Siennicki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 74 37 89 12 17 229
38 Michał Woźny 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 82 30 64 52 228
39 Piotr Kowalewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 90 96 74 100 52 226
40 Konrad Czapliński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 74 0 37 92 0 17 220
41 Szymon Dominikowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 74 44 100 218
42 Paweł Sawicki 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 30 82 24 68 44 218
43 Krystian Król 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 39 37 15 79 43 213
44 Hubert Obrzut 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 74 30 37 20 52 213
45 Kacper Szczepański 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 16 13 37 28 100 17 211
46 Krzysztof Ziobro 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 13 30 74 1 37 8 87 207
47 Adam Bac 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 74 0 37 0 92 203
48 Janusz Partyka 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 74 20 37 20 0 52 203
49 Marek Skiba 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 74 100 12 17 203
50 Łukasz Selwa 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 74 25 37 48 17 201

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo dwa* trz* kom ogr tur ddl tak wie suma
51 Jan Ciołek 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 15 30 63 11 9 86 0 17 186
52 Bartłomiej Wacławik 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 30 68 37 64 0 17 186
53 Karol Górski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 0 34 74 8 100 182
54 Konrad Litwiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 74 26 64 17 181
55 Adam Górkiewicz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 39 40 30 28 43 180
56 Tomasz Buczyński 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 50 37 70 5 17 179
57 Jagoda Kamińska 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 30 60 0 0 8 91 17 176
58 Gerard Dróżdż 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 55 65 27 34 20 10 17 173
59 Szymon Tworkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 74 17 37 20 0 25 173
60 Arkadiusz Kozdra 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 60 100 35 17 37 12 20 50 171
61 Andrzej Turko 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 39 0 19 77 0 35 170

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo dwa* trz* kom ogr tur ddl tak wie suma
62 Małgorzata Biegała 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
63 Kacper Chętkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
64 Cezary Choduń 3LO III Liceum Ogólnokształcące Ostrołęka mazowieckie
65 Adam Cichy 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
66 Bartłomiej Cieślar 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
67 Rafał Czarnecki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
68 Jowita Drozdowicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
69 Grzegorz Gruza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
70 Michał Grzymek 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
71 Paweł Jasiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
72 Piotr Jasiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
73 Kamil Jonak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
74 Jan Jurkowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
75 Łukasz Kamiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
76 Szymon Karpiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
77 Grzegorz Kopania 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
78 Juliusz Korab-Karpowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Bielsko-Biała śląskie
79 Kuba Krawczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
80 Krystian Markowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
81 Artur Matyjasek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
82 Tomasz Nowak 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
83 Paweł Putra 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
84 Michał Sala 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie
85 Jacek Salata 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
86 Piotr Satała 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
87 Michał Staniewski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
88 Mikołaj Stępiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
89 Mateusz Stępniak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
90 Michał Szczęśniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
91 Marcin Szmagara 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie
92 Jakub Urbańczyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
93 Juliusz Wajgelt 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
94 Jakub Walendowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
95 Jakub Wasilewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
96 Marek Wesołowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
97 Igor Witkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski