Wyniki I etapu XXVII OI 2019/2020
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo nww pis pom prz ukl suma
1 Arkadiusz Czarkowski 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 97 100 100 100 497
2 Tomasz Nowak 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 97 100 100 100 497
3 Mieszko Grodzicki 3 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 95 100 100 100 495
4 Jan Wojtach 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 95 100 100 100 495
5 Jakub Bachurski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 100 100 100 494
6 Patryk Jędrzejczak 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 93 100 98 100 491
7 Michał Stawarz 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 91 100 100 100 491
8 Adam Górkiewicz 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 84 100 100 100 484
9 Mikołaj Bulge 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 81 100 100 100 481
10 Justyna Joanna Jaworska 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 78 100 100 100 478
11 Antoni Długosz 1 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 89 100 84 100 473
12 Rafał Pyzik 3 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 71 100 100 100 471
13 Marcin Wróbel 3 I LO im. Bolesława Chrobrego Pszczyna śląskie 100 100 100 70 100 470
14 Mikołaj Poliński 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 78 100 100 90 468
15 Andrzej Radzimiński 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 76 100 100 92 468
16 Marcin Martowicz 3 Zespół Szkół nr 5 Wrocław dolnośląskie 100 80 100 84 100 464
17 Paweł Pilarski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 96 100 67 100 463
18 Hubert Zięba 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 55 100 100 100 455
19 Jowita Drozdowicz 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 84 100 67 100 451
20 Krzysztof Łukasiewicz 3 I LO im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 80 100 70 100 450
21 Jakub Siuta 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 57 100 90 100 447
22 Antoni Buraczewski 1 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 65 99 74 100 438
23 Michał Opala 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 70 100 67 100 437
24 Piotr Blinowski 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 78 100 55 100 433
25 Maciej Bielik 2 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 91 100 41 100 432
26 Jan Pułtorak 2 Publiczne LO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 57 100 74 100 431
27 Tomasz Mazur 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 74 100 54 100 428
28 Paweł Woźniak 3 III LO im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie 100 80 100 46 100 426
29 Marcel Szelwiga 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 83 100 41 100 424
30 Jakub Trzykowski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 90 100 33 100 423
31 Mateusz Hurkała 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 80 100 41 100 421
32 Wojciech Weremczuk 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 80 100 41 100 421
33 Jan Strzeszyński 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 20 100 100 100 420
34 Piotr Baranowski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 86 100 33 100 419
35 Mikołaj Jaszcza 3 Publiczne LO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 82 100 37 100 419
36 Jakub Kaszycki 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 100 25 100 419
37 Jędrzej Dudzicz 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 80 100 37 100 417
38 Grzegorz Kwacz 3 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 64 99 54 100 417
39 Bartosz Smolarczyk 3 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 84 100 41 92 417
40 Maksymilian Bentje Knust 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 82 100 33 100 415
41 Marek Zbysiński 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 56 100 87 72 415
42 Marcel Maciejczyk 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 71 100 41 100 412
43 Kacper Omieliańczyk 1 II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 70 100 42 100 412
44 Bogdan Błędziński 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 78 100 32 100 410
45 Radosław Myśliwiec 3 I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 93 100 17 100 410
46 Piotr Pływacz 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 37 90 407
47 Damian Denc 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 88 100 25 92 405
48 Michał Siwiec 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 78 100 25 100 403
49 Julian Leśniak 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 60 100 41 100 401
50 Jan Klimczak 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
51 Filip Konieczny 3 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 400
52 Jan Kwiatkowski 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 0 100 100 100 400
53 Mateusz Malinowski 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 59 100 41 100 400
54 Mikołaj Woliński 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
55 Dominik Strak 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 81 100 17 100 398
56 Michał Staniewski 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 38 83 100 84 90 395
57 Marcin Żołek 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 70 100 25 100 395
58 Jan Chyczyński 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 88 98 8 100 394
59 Katzper Michno 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 38 56 100 100 100 394
60 Jakub Podolak 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 83 100 8 100 391
61 Mateusz Kisiel 3 V LO Bielsko-Biała śląskie 100 73 100 17 100 390
62 Paweł Żurakowski 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 72 100 17 100 389
63 Krystyna Gasińska 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 88 100 100 388
64 Wiktor Siatkowski 2 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 71 100 17 100 388
65 Antoni Strychalski 3 2 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 100 53 100 33 100 386
66 Filip Szczepański 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 82 100 4 100 386
67 Ignacy Gębuś 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 67 100 17 100 384
68 Iwo Pilecki-Silva 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 84 100 384
69 Adam Ciężkowski 3 V LO Bielsko-Biała śląskie 100 83 100 0 100 383
70 Łukasz Smoliński 2 LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 72 83 100 38 90 383
71 Łukasz Pasek 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 81 100 100 381
72 Patryk Malcher 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 79 68 100 33 100 380
73 Michał Racinowski 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 55 100 25 100 380
74 Piotr Grynfelder 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 79 100 0 100 379
75 Jerzy Kraszewski 3 I LO im. Karola Marcinkowskiego Poznań wielkopolskie 100 81 100 41 56 378
76 Kamil Pilkiewicz 2 VIII LO im. Władysława IV w Warszawie Warszawa mazowieckie 100 85 100 92 377
77 Mateusz Wasilewski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 77 100 100 377
78 Mateusz Janiszewski 3 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 71 100 0 100 371
79 Patrycja Krzyna 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 67 100 0 100 367
80 Joanna Wojciechowska 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 67 100 367
81 Daniel Goc 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 87 79 100 366
82 Michał Kuśmirek 1 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 65 100 100 365
83 Tytus Grodzicki 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 90 74 100 100 364
84 Antoni Śmidoda 3 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 56 100 8 100 364
85 Bartłomiej Czarkowski 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 87 100 0 76 363
86 Jonasz Aleszkiewicz 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 87 100 37 100 362
87 Zuzanna Kiczak 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 57 100 4 100 361
88 Konrad Obernikowicz 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 18 100 41 100 359
89 Piotrek Szelejewski 3 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 58 100 358
90 Filip Jasionowicz 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 77 79 100 356
91 Aleksandra Andrasz 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 55 100 100 355
92 Jakub Gromiński 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 50 100 5 100 355
93 Mateusz Sypniewski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 61 78 99 17 100 355
94 Kacper Chętkowski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 51 100 351
95 Tomasz Kwiatkowski 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 68 50 33 100 351
96 Wojciech Makosiej 3 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 79 100 72 351
97 Marcin Mordecki 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 100 51 100 351
98 Jakub Rożek 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 51 100 351
99 Jakub Kądziołka 2 Akademickie LO Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 100 58 90 348
100 Jakub Kontak 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 57 100 17 72 346
101 Stanisław Jakimowicz 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 28 100 17 100 345
102 Szymon Ożóg 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 59 86 100 100 345
103 Maria Śmigielska 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 89 99 17 100 343
104 Sylwia Szunejko 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 73 70 100 343
105 Michał Fica 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 38 78 100 25 100 341
106 Olaf Surgut 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 75 100 0 65 340
107 Jakub Domański 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 39 100 100 339
108 Jakub Kośmicki 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 77 100 0 62 339
109 Łukasz Leszko 2 Gimnazjum i LO im. Stefana Batorego Warszawa mazowieckie 38 82 100 39 80 339
110 Michał Horodecki 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 58 79 100 0 100 337
111 Damian Ziaber 3 II LO im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie 79 72 97 8 80 336
112 Denis Kurek 3 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 78 100 0 56 334
113 Paweł Misterka 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 86 100 33 15 334
114 Maciej Wiśniewski 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 42 100 92 334
115 Grzegorz Ryn 1 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 33 100 333
116 Piotr Ulanowski 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 33 100 333
117 Mateusz Krajewski 3 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 99 33 100 332
118 Jan Kolipiński 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 92 330
119 Ewa Majdaniuk 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 10 100 17 100 327
120 Antoni Wiśniewski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 76 34 17 100 327
121 Paweł Gadziński 2 V LO Bielsko-Biała śląskie 100 66 88 0 72 326
122 Kacper Harasimowicz 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 22 54 100 50 100 326
123 Adam Dankowiakowski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 25 100 325
124 Hubert Dyczkowski 1 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 25 100 0 100 325
125 Michal Kimborowicz 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 100 25 100 325
126 Kajetan Lewandowski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 100 25 100 325
127 Jerzy Olkowski 7SP Szk. Podst. nr 221 z Oddz. Integr. im. Barbary B. Czarnowskiej Warszawa mazowieckie 100 100 25 100 325
128 Aleksandra Kowalska 3 LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 76 79 30 67 72 324
129 Paweł Dec 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 97 25 100 322
130 Piotr Kępczyński 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 82 40 0 100 322
131 Paweł Mroziuk 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 63 100 56 319
132 Rafał Starypan 3 Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Opole opolskie 100 72 25 22 100 319
133 Igor Kamiński 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 69 49 100 0 100 318
134 Mateusz Lichota 3 2 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 100 98 100 0 20 318
135 Paweł Kozłowski 1 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 17 100 317
136 Dawid Krutul 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 100 17 100 317
137 Wojciech Ładysz 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 17 100 317
138 Alessandro Peria 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 17 100 317
139 Oskar Reszka 3 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 100 0 100 17 100 317
140 Szymon Romańczuk 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 17 100 317
297 Szymon Łukasik 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 17 100 317
141 Krzysztof Bochm 3 I LO im. Bolesława Chrobrego Pszczyna śląskie 28 71 100 17 100 316
142 Szymon Fica 1 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 38 57 100 21 100 316
143 Jan Jelonkiewicz 3 VI LO im. Juliusza Słowackiego Kielce świętokrzyskie 79 80 100 56 315
144 Piotr Głowacki 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 12 85 100 17 100 314
145 Łukasz Magnuszewski 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 38 76 100 0 100 314
146 Stanisław Bitner 2 VIII LO im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 41 100 0 72 313
147 Bartosz Chomiński 2 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 69 90 20 33 100 312
148 Franciszek Witt 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 69 10 33 100 312
149 Michał Mgeładze-Arciuch 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 100 0 100 310
150 Mateusz Jacniacki 1 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 79 30 0 100 309
151 Franciszek Łajszczak 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 28 77 50 54 100 309
152 Wiktoria Rozkosz 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 47 54 8 100 309
153 Mikołaj Wasiak 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 71 100 100 309
154 Szymon Dyszewski 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 8 100 100 308
155 Piotr Trzaskowski 2 "Żagle" Liceum Stowarzyszenia STERNIK Warszawa mazowieckie 100 89 100 0 17 306
156 Klaudia Urbańska 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 86 100 20 306
157 Julia Konefal 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 72 100 33 305
158 Jakub Zarzycki 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 4 100 304
159 Andrzej Gwiazda 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 33 76 303
160 Artur Wojtuszkiewicz 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 84 27 92 303
161 Karol Furmanek 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 64 100 100 302
162 Grzegorz Suwaj 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 79 56 50 17 100 302
163 Zuzanna Ossowska 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 9 100 0 92 301
164 Jakub Dawidowicz 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 100 0 100 300
165 Tymon Dubowski 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 300
166 Piotr Jakimiuk 2 II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 0 100 100 300
167 Mateusz Janaszkiewicz 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 0 100 100 300
168 Jakub Korzeniewski 3 Liceum Akademickie w Zespole Szkół UMK Toruń kujawsko-pomorskie 79 80 99 42 300
169 Wiktor Krzemiński 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 0 100 300
170 Tomasz Marchela 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 300
171 Kacper Mucha 3 LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 100 100 0 100 300
172 Anna Pawłowska 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 0 100 300
173 Daria Pietraszko 3 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 300
174 Cyryl Szatan 1 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 60 40 0 100 300
175 Dominik Wawszczak 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 0 100 300
176 Piotr Zygmunt 3 Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie 100 0 100 100 300
177 Jakub Patałuch 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 42 85 72 299
178 Marcin Sarnecki 3 VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 99 100 299
179 Adam Kiełbowicz 3 Zespół Szkół nr 5 Wrocław dolnośląskie 38 80 100 80 298
180 Dawid Sula 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 100 17 65 298
181 Jakub Klimek 2 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 100 58 30 38 70 296
182 Bartosz Szachniewicz 2 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 95 0 100 295
183 Jan Ziętek 3 I Społeczne LO Tarnobrzeg podkarpackie 89 70 100 36 295
184 Jan Sosnowski 3 XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 38 81 100 17 55 291
185 Piotr Aksamit 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 38 55 97 0 100 290
186 Maksymilian Piotrowski 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 89 100 289
187 Mikołaj Dziok 2 VIII LO im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 81 25 8 72 286
188 Dominik Łopatecki 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 69 100 17 100 286
189 Wojciech Baranowski 3 XX LO im. Zbigniewa Herberta Gdańsk pomorskie 100 0 85 0 100 285
190 Krzysztof Olszak 2 "Żagle" Liceum Stowarzyszenia STERNIK Warszawa mazowieckie 40 72 99 72 283
192 Filip Płonka 2 I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego Olkusz małopolskie 79 70 99 34 282
193 Adam Jeliński 2 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 8 72 280
194 Andrzej Jabłoński 1 LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 38 0 100 41 100 279
195 Mateusz Sawicki 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 57 89 44 71 18 279
196 Julian Janicki 3 I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy pomorskie 100 0 98 0 80 278
197 Janusz Rogosz 2 III LO im. Adama Mickiewicza Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 85 21 72 278
198 Jakub Dziura 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 51 45 25 56 277
199 Szymon Gołębiowski 3 I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 38 89 50 100 277
200 Kamil Woźniak 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 27 50 100 277
201 Kamil Tokarski 3 XIV LO im Stanisława Staszica w Warszawie Warszawa mazowieckie 100 76 100 276
202 Nikodem Korohoda 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 6 69 100 0 100 275
203 Michał Ochenduszkiewicz 2 V LO Bielsko-Biała śląskie 79 78 15 2 100 274
204 Karol Cyganik 3 IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej Poznań wielkopolskie 38 80 55 0 100 273
205 Mateusz Scharmach 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 17 56 273
206 Filip Gieracki 2 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 0 100 72 272
207 Adam Kulczycki 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 20 52 100 0 100 272
208 Maciej Mućka 3 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Warszawa mazowieckie 100 100 72 272
209 Cezary Czubala 2 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 60 0 38 72 270
210 Aleksander Malinowski 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 48 0 100 21 100 269
211 Tomek Pływacz 7SP Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa mazowieckie 63 56 100 0 50 269
212 Krzysztof Sikora 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 69 100 100 269
213 Dominik Kuczyński 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 63 68 0 36 267
214 Łukasz Czaja 3 I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy pomorskie 100 20 45 8 92 265
215 Łukasz Kalinowski 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 65 100 265
216 Wiktor Wichrowski 2 XXI LO im. Hugona Kołłątaja Warszawa mazowieckie 100 69 69 27 265
217 Gr Kodrzycki 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 64 264
218 Bartłomiej Pełka 2 VIII LO im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 72 0 92 264
219 Dawid Skowronek 2 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 66 0 17 80 263
220 Mikołaj Szydłowski 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 66 97 100 263
221 Jeremiasz Preiss 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 45 25 92 262
222 Filip Wilkowski 1 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 44 100 18 262
223 Justyna Palikowska 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 42 30 17 72 261
224 Szymon Krawczak 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 83 100 17 20 258
225 Antoni Puch 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 12 74 100 72 258
226 Gabriel Antas 2 I LO im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło podkarpackie 100 65 75 17 257
227 Antoni Stachowski 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 4 52 256
228 Igor Staszkiewicz 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 73 45 0 100 256
229 Jakub Dubiel 1 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 38 100 17 100 255
230 Korneliusz Litman 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 38 73 50 22 72 255
231 Tomasz Boguszewski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 54 100 254
232 Aleksander Czerwionka 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Wejherowo pomorskie 38 77 96 40 251
233 Marcin Jarczewski 2 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 0 51 100 251
234 Wojciech Paupa 3 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 50 250
235 Wojciech Słomowicz 1 I LO im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie 53 75 21 100 249
236 Mateusz Gieroba 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 48 0 100 248
237 Miron Hunia 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 70 40 100 248
238 Maurycy Wojda 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 59 49 100 246
239 Aleksander Gogol 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 69 76 0 0 100 245
240 Maciej Sajecki 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 71 100 0 36 245
241 Beata Łakoma 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 79 0 56 17 92 244
242 Krzysztof Olejniczak 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 38 72 45 33 56 244
243 Michał Szewc 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 90 48 5 0 100 243
244 Szymon Bednorz 2 I LO im. Powstańców Śląskich Rybnik śląskie 48 55 30 8 100 241
245 Michał Kierul 3 II LO im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi Leszno wielkopolskie 100 84 0 0 56 240
246 Filip Krawczyk 1 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 74 30 4 32 240
247 Bogdan Rychlikowski 3 Akademickie LO Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 69 83 15 41 30 238
248 Serafin Skowroński 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 30 8 100 238
249 Michał Borawski 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 93 0 44 237
250 Jagoda Bracha 3 Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 70 10 21 36 237
251 Dieu Hoa Ha 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 99 0 100 237
253 Paweł Balawender 3 LO im. Stefana Żeromskiego Strzegom dolnośląskie 100 36 100 236
254 Piotr Bednarski 3 III LO im. płk. Dionizego Czachowskiego Radom mazowieckie 100 6 30 100 236
255 Kacper Kozłowski 2 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 69 0 95 0 72 236
256 Michał Opioła 2 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 36 236
257 Albert Grochowski 4 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 35 0 0 100 235
258 Lena Jasińska 3 Akademickie LO Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 52 81 0 0 100 233
259 Jakub Piotrowicz 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 17 100 16 233
260 Wiktor Kruszewicz 1 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 38 93 100 231
261 Kacper Sojda 2 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 69 0 35 25 100 229
262 jacek muszyński 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 79 58 35 0 56 228
263 Adrian Okleciński 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 53 75 0 0 100 228
264 Stanisław Czech 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 69 30 8 19 226
265 Przemysław Głowacki 2 I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie 48 64 100 13 225
266 Bartosz Kucypera 2 XIV LO im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 4 20 224
267 Adam Szeruda 3 V LO Bielsko-Biała śląskie 100 70 35 0 18 223
268 Maksymilian Adamczewski 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 30 91 221
269 Jakub Pilch 3 I LO im. Seweryna Goszczyńskiego Nowy Targ małopolskie 38 68 100 15 221
270 Mateusz Perlik 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 28 69 100 23 220
271 Jakub Bojarowski 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 47 0 72 219
272 Jakub Kołaczyński 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 19 100 100 219
273 Łukasz Piekutowski 1 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 86 33 0 219
275 Dominik Chmielak 2 I LO im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów mazowieckie 100 33 0 84 217
276 Jeremiasz Śliwiński 3 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów małopolskie 100 47 0 70 217
277 Wiktor Cupiał 1 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 59 0 56 215
278 Kacper Krawiec 2 VIII LO im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 43 0 0 72 215
279 Łukasz Orski 2 Akademickie LO Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 15 0 100 215
280 Stanisław Reda 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 15 0 100 215
281 Daniel Soboński 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 15 100 215
282 Michał Kitłowski 2 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 30 84 214
283 Filip Sówka 3 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 42 0 0 72 214
284 Łukasz Staszewski 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 0 12 212
285 Jakub Pawlina 2 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 27 0 84 211
286 Jakub Oskwarek 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 38 72 100 210
287 Anna Fąferek 2 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 46 72 35 56 209
290 Kacper Lewandowski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 79 100 29 208
292 Bartosz Drabiński 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 5 0 100 205
293 Karol Piłat 2 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 38 68 10 17 72 205
294 Iga Janik 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 40 64 204
295 Wojciech Mulka 3 Akademickie LO Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 69 62 0 0 72 203
296 Jakub Lehnhardt 2 Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 38 75 10 25 54 202
298 Marcelina Marjankowska 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 200
299 Kacper Samuś 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 0 100 200
300 Jakub Skrzyński 3 Prywatne LO Szczecinek zachodniopomorskie 100 0 100 200
301 Marek Żuwała 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 48 77 15 60 200
302 Jagoda Bobińska 2 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 79 100 20 199
303 Joanna Grabska 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 79 100 20 199
304 Joanna Suwaj 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 15 84 199
305 Jakub Jakubowski 3 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 59 80 30 0 28 197
306 Radosław Żak 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 12 100 0 84 196
307 Tomasz Marx 3 Publiczne LO Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 91 2 193
308 Jakub Oganowski 2 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 100 0 90 190
309 Kamil Tasarz 3 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 12 48 60 0 68 188
310 Michał Boguszewski 3 I LO im. Tadeusza Kościuszki Łomża podlaskie 38 39 10 0 100 187
311 Artur Kamieniecki 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 38 49 100 187
312 Ryszard Markowski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 79 50 0 56 185
313 Łukasz Skabowski 3 Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Grudziądz kujawsko-pomorskie 48 85 0 51 184
314 Rafał Szyiński 3 IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej Bielsko-Biała śląskie 67 65 40 0 12 184
315 Marcin Olko 3 V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego Warszawa mazowieckie 38 45 0 100 183
316 Zuzanna Ortenburger 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 38 72 0 72 182
317 Oskar Denkiewicz 3 VIII LO im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 38 42 100 0 180
318 Jakub Świstak 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 70 0 72 180
319 Monika Zarudzka 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 79 0 0 0 100 179
320 Atanazy Gawrysiak 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 22 80 0 0 75 177
321 Maciej Krajewski 3 Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 22 55 100 0 0 177
322 Jakub Bielecki 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 18 58 100 176
323 Mateusz Bagieński 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 0 72 172
324 Paulina Kołodziejczyk 2 IX LO im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 69 70 0 17 15 171
325 Michał Kostyk 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 35 36 171
326 Jędrzej Pacanowski 2 Niepubliczne LO Środa Wielkopolska wielkopolskie 66 58 0 8 39 171
327 Stanisław Biegała 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 59 0 10 0 100 169
328 Kacper Kuca 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 39 50 80 169
329 Magdalena Sieńkowska-Siekiera 3 VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 38 73 10 48 169
330 Łukasz Budziak 2 VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 38 30 100 168
331 Mikołaj Jędrzejewski 2 Uniwersyteckie LO Toruń kujawsko-pomorskie 22 46 99 0 167
332 Marta Rzepka 3 LO nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 12 55 0 0 100 167
333 Grzegorz Gwóźdź 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 63 72 15 0 16 166
334 Anna Łapińska 3 I LO im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 65 165
335 Jakub Łapiński 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 45 0 20 165
336 Piotr Marciniak 4 Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek kujawsko-pomorskie 28 63 0 0 72 163
337 Maja Tkaczyk 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 38 25 0 100 163
338 Kacper Dąbrowski 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Tomaszów Mazowiecki łódzkie 28 80 15 38 161
339 Aleksandra Rajkowska 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 38 73 0 50 161
340 Jan Kiwlenko 3 VIII LO im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 48 15 25 72 160
341 Tymoteusz Kucharek 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 22 0 100 160
342 Antoni Strzałkowski 2 XIII LO Szczecin zachodniopomorskie 59 100 159
343 Dawid Baran 3 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 70 0 88 158
344 Jakub Gadomski 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 38 100 20 158
345 Mateusz Misiewicz 1 LO Politechniki Białosctockiej Białystok podlaskie 58 0 100 158
346 Adam Szymaniak 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 59 69 30 0 158
347 Piotr Traczyński 2 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 28 49 35 0 45 157
348 Tymoteusz Jankowski 3 IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn warmińsko-mazurskie 48 48 25 33 154
349 Jakub Lange 2 II LO im. Władysława Pniewskiego Gdańsk pomorskie 38 84 15 7 10 154
350 Marek Wiśniewski 1 LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 6 75 0 0 72 153
351 Jakub Chmist 3 I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 59 0 12 80 151
352 Aleksander Pogoda 3 I LO im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 38 0 25 0 88 151
353 Patryk Filip Gryz 2 LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 79 0 0 14 56 149
354 Ignacy Kucharski 2 Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 38 72 15 4 20 149
355 Jan Palmer 3 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 49 0 0 100 149
356 Mateusz Kujawski 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 52 60 0 36 148
357 Maksymilian Sulima 3 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 48 0 100 148
358 Krzysztof Borowski 2 I LO im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 38 100 9 147
359 Adam Menkiel 3 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Mysłowice śląskie 48 45 0 54 147
360 Mikołaj Golowski 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Krosno podkarpackie 38 1 92 0 15 146
361 Michał Wiliński 2 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 0 20 145
362 Richard Staszkiewicz 3 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 78 0 0 28 144
363 Szymon Szmigielski 2 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 15 29 144
364 Szymon Anikiej 3 II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 48 75 0 0 20 143
365 Dominik Matuszek 2 V LO Bielsko-Biała śląskie 38 67 0 17 20 142
366 Tymon Cichocki 1 III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 20 0 20 140
367 Szymon Niewadzi 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 100 138
368 Maciej Papiewski 2 VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 38 70 10 20 138
369 Szymon Rusiecki 3 I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie 90 20 28 138
370 Katarzyna Żuchowska 2 V LO im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 56 30 52 138
371 Paweł Hebda 1 XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 38 84 15 137
372 Maksym Ratajczyk 2 VIII LO im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 12 23 10 92 137
373 Kamil Karaś 2 III LO im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 48 0 88 136
374 Jakub Lewandowski 2 LO Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie 28 0 90 0 17 135