Wyróżnienia po I etapie XXVII OI 2019/2020
lp imię nazwisko klasa szkoła miasto województwo
1 Adam Górkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
2 Mikołaj Poliński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
3 Marcin Martowicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry Wrocław dolnośląskie
4 Krzysztof Łukasiewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie
5 Antoni Buraczewski 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
6 Michał Opala 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
7 Marcel Szelwiga 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
8 Michał Siwiec 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
9 Wiktor Siatkowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
10 Iwo Pilecki-Silva 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Piotrek Szelejewski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
2 Oskar Reszka 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
3 Jakub Korzeniewski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
4 Marcin Sarnecki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
5 Jakub Klimek 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
6 Adam Jeliński 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
7 Janusz Rogosz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
8 Jagoda Bobińska 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
9 Jakub Jakubowski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
10 Łukasz Skabowski 3LO Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Grudziądz kujawsko-pomorskie
1 Piotr Blinowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
2 Jan Klimczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
2 Jan Kwiatkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
2 Mateusz Malinowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
5 Patrycja Krzyna 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
6 Alessandro Peria 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
7 Mateusz Jacniacki 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
8 Szymon Dyszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
9 Jagoda Bracha 3LO Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
10 Adrian Okleciński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
1 Marvin Ruciński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra lubuskie
2 Kacper Fiś 3LO Zespół Szkół Budowlanych Żary lubuskie
3 Piotr Łuczyński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Gorzów Wielkopolski lubuskie
4 Szymon Kozłowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra lubuskie
1 Piotr Zygmunt 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie
2 Kacper Dąbrowski 2LO Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tomaszów Mazowiecki łódzkie
3 Szymon Rusiecki 3LO I liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie
4 Jakub Lewandowski 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie
5 Maciej Pluta 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kutno łódzkie
6 Jakub Krzysiak 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie
7 Benedykt Bekasiak 4T Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Bełchatów łódzkie
8 Łukasz Stępień 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie
9 Łukasz Gapiński 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie
10 Kacper Miklaszewski 3LO Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II Zgierz łódzkie
1 Antoni Długosz 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
2 Rafał Pyzik 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie
3 Hubert Zięba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
4 Jakub Siuta 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
5 Tomasz Mazur 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
6 Mateusz Hurkała 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
7 Radosław Myśliwiec 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie
8 Julian Leśniak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
9 Filip Konieczny 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie
10 Jan Chyczyński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
10 Katzper Michno 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Mieszko Grodzicki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie
2 Jakub Bachurski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
3 Michał Stawarz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
4 Mikołaj Bulge 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
5 Andrzej Radzimiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
6 Paweł Pilarski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
7 Jowita Drozdowicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
8 Maciej Bielik 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie
9 Jakub Trzykowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
10 Wojciech Weremczuk 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie
1 Jan Pułtorak 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
2 Mikołaj Jaszcza 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
3 Rafał Starypan 3LO Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Opole opolskie
4 Tomasz Marx 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
5 Wojciech Gabryelski 3LO III Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie
6 Krzysztof Korbaś 1LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
7 Michał Smaluch 4T Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte Kędzierzyn-Koźle opolskie
8 Mikołaj Piróg 3LO III Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie
9 Jakub Kret 1LO Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nysa opolskie
1 Aleksandra Kowalska 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie
2 Kacper Mucha 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie
3 Jan Ziętek 3LO I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg podkarpackie
4 Andrzej Jabłoński 1LO Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie
5 Gabriel Antas 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło podkarpackie
6 Mikołaj Golowski 3LO Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących Krosno podkarpackie
7 Patryk Bar 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie
8 Krzysztof Sternik 2LO Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki Leżajsk podkarpackie
9 Leon Ożóg 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów podkarpackie
10 Grzegorz Czarnecki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło podkarpackie
1 Jan Wojtach 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
2 Jędrzej Dudzicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
3 Kacper Omieliańczyk 1LO II Liceum Ogólnokszt. im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
4 Paweł Żurakowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
5 Jakub Gromiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
6 Stanisław Jakimowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
7 Ewa Majdaniuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
8 Michal Kimborowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
9 Paweł Dec 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Paweł Kozłowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Dawid Krutul 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Wojciech Ładysz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Szymon Romańczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Arkadiusz Czarkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
2 Damian Denc 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
3 Mikołaj Woliński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
4 Filip Szczepański 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
5 Michał Racinowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
6 Mateusz Wasilewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
7 Bartłomiej Czarkowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
8 Konrad Obernikowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
9 Marcin Mordecki 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
9 Jakub Rożek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Marcin Wróbel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Pszczyna śląskie
2 Mateusz Kisiel 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie
3 Adam Ciężkowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie
4 Jakub Kądziołka 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie
5 Paweł Gadziński 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie
6 Krzysztof Bochm 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Pszczyna śląskie
7 Michał Ochenduszkiewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie
8 Cezary Czubala 2LO IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa śląskie
9 Dawid Skowronek 2LO IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa śląskie
10 Szymon Bednorz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Rybnik śląskie
1 Damian Ziaber 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie
2 Jan Jelonkiewicz 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kielce świętokrzyskie
3 Paweł Gelar 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie
3 Robert Mesek 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie
5 Mateusz Sabat 4T Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce świętokrzyskie
6 Maciej Złotorowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Starachowice świętokrzyskie
7 Patryk Skowron 1LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce świętokrzyskie
7 Krzysztof Gębka 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Sikorskiego Włoszczowa świętokrzyskie
9 Piotr Rysiński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kielce świętokrzyskie
10 Adrian Cieśla 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kielce świętokrzyskie
10 Michał Gondek 3LO Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II Staszów świętokrzyskie
1 Maciej Krajewski 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
2 Tymoteusz Jankowski 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn warmińsko-mazurskie
3 Olga Gerlich 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn warmińsko-mazurskie
4 Marcin Nadarzyński 3LO Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie
1 Paweł Woźniak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie
2 Jerzy Kraszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego Poznań wielkopolskie
3 Karol Cyganik 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Poznań wielkopolskie
4 Michał Kierul 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi Leszno wielkopolskie
5 Jakub Lehnhardt 2LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie
6 Jędrzej Pacanowski 2LO Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich Środa Wielkopolska wielkopolskie
7 Jan Kiwlenko 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
8 Maksym Ratajczyk 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
9 Szymon Winiecki 4T Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika Poznań wielkopolskie
10 Krzysztof Jaworski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
1 Tomasz Nowak 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
2 Patryk Jędrzejczak 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
3 Justyna Joanna Jaworska 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
4 Michał Staniewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
5 Michał Kuśmirek 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
6 Sylwia Szunejko 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
7 Mateusz Janaszkiewicz 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
7 Daria Pietraszko 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
9 Filip Wilkowski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
10 Wojciech Słomowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie