Wyniki I etapu V OI 1997/1998
lp. imię nazwisko szkoła miejscowość mal wie sum abs suma
1 Marcin Stefaniak III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 76 376
2 Maciej Żenczykowski I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 100 100 100 68 368
3 Przemysław Broniek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 90 100 63 353
4 Michał Nowakiewicz XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 100 52 352
5 Kamil Kloch I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 100 100 100 52 352
6 Jerzy Ziemiański I L. O. im. ks. S. Konarskiego Rzeszów 100 100 100 52 352
7 Tomasz Czajka L. O. im. Komisji Edukacji Narodowej Stalowa Wola 100 100 100 52 352
8 Agata Godlewska V L. O. im. J. Poniatowskiego Warszawa 100 100 100 52 352
9 Marek Gibek Zespół Szkół Łączności Kraków 70 100 92 88 350
10 Łukasz Kamiński IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 100 70 100 76 346
11 Tomasz Szydło IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 100 100 100 44 344
12 Marcin Kielar I L. O. im. St. Leszczyńskiego Jasło 100 100 100 44 344
13 Paweł Dąbrowski L. O. im. Kazimierza Wielkiego Brzozów 100 91 100 52 343
14 Paweł Kowalik VIII L. O. im. A. Mickiewicza Gdańsk 100 100 92 49 341
15 Rafał Rusin II L. O. im. L. Lisa-Kuli Rzeszów 100 80 100 60 340
16 Łukasz Anforowicz VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 70 100 68 338
17 Tomasz Dobrowolski IX L. O. Gdańsk 70 100 100 68 338
18 Paweł Firlej Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois Koszalin 100 100 100 36 336
19 Paweł Wolff V L. O. Zielona Góra 100 100 100 36 336
20 Bazyli Blicharski Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois Koszalin 100 81 100 52 333
21 Wojciech Dudek Zespół Szkół im. C. K. Norwida Częstochowa 100 80 100 52 332
22 Krzysztof Kowalski VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 70 100 100 60 330
23 Ignacy Kowalczyk I L. O. im. M. Kopernika Gdańsk 70 90 100 70 330
24 Adam Leszczyński LI L. O. im. T. Kościuszki Warszawa 60 100 100 69 329
25 Daniel Brylak I L. O. im. T. Kościuszki Legnica 100 100 100 28 328
26 Maciej Jabłoński XIX L. O. Poznań 60 100 100 68 328
27 Paweł Fic XIII L. O. Gdańsk 100 100 100 28 328
28 Jacek Dąbrowski II L. O. im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn 100 100 100 28 328
29 Adam Koprowski XXVII L. O. im. T. Czackiego Warszawa 100 100 92 36 328
30 Tomasz Arodź V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 27 327
31 Mariusz Dziewierz L. O. im. T. Kościuszki Busko-Zdrój 100 81 100 44 325
32 Łukasz Cieśla IV L. O. im. Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz 100 70 100 52 322
33 Remigiusz Różycki V L. O. im. A. Asnyka Szczecin 100 70 84 68 322
34 Przemysław Rekucki Społeczne L. O. Warszawa 100 100 100 20 320
35 Dariusz Jabłonowski III L. O. im. Marynarki Wojennej Gdynia 100 100 100 20 320
36 Piotr Przytycki XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 100 20 320
37 Marek Biegański I L. O. im. St. Konarskiego Mielec 70 100 100 50 320
38 Bartłomiej Waszak L. O. Towarzystwa Salezjańskiego Aleksandrów Kuj. 100 100 100 20 320
39 Janusz Gregorczyk V L. O. im. A. Asnyka Szczecin 100 50 100 68 318
40 Maciej Warchol Zespół Szkół Ogólnokształcących Bystrzyca Kłodzka 96 100 100 20 316
41 Marek Madej I L. O. im. St. Konarskiego Mielec 70 100 100 44 314
42 Krzysztof Onak III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 61 100 100 52 313
43 Krzysztof Mieloch L. O. im. M. Skłodowskiej-Curie Strzelin 100 100 100 12 312
44 Eryk Kopczyński XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 60 100 52 312
45 Adam Rudnicki V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 12 312
46 Dominik Wojtczak III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 60 100 52 312
47 Robert Szefler IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 100 100 84 28 312
48 Marcin Mościcki I Społeczne L. O. Warszawa 70 100 100 40 310
49 Jarosław Duda L. O. im. Władysława Jagiełły Dębica 100 81 100 28 309
50 Marcin Dec I L. O. im. St. Konarskiego Mielec 70 100 100 36 306
51 Michał Dućka V L. O. im. A. Mickiewicza Częstochowa 100 100 84 20 304
52 Jacek Błaszczyk VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 60 91 100 52 303
53 Jerzy Bałamut IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 100 91 100 12 303
54 Jarosław Czaja Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Bytom 60 81 100 60 301
55 Przemysław Węgrzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawod. Krosno Odrzańskie 100 100 100 0 300
56 Robert Lubczyński Zespół Szkół im. K. Kosińskiego Kłobuck 100 100 100 0 300
57 Piotr Dobrowolski I L. O. im. J. Długosza Nowy Sącz 100 100 100 0 300
58 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 100 0 300
59 Marcin Poturalski IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 32 100 100 68 300
60 Dariusz Kleszczewski Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych Augustów 60 100 100 39 299
61 Robert Ratajski XII L. O. im. St. Wyspiańskiego Łódź 70 60 100 68 298
62 Michał Piątkowski V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 78 100 20 298
63 Jakub Przewoźnik I L. O. im. T. Kościuszki Gorzów Wlkp. 100 60 100 37 297
64 Stanisław Findeisen XXVII L. O. im. T. Czackiego Warszawa 41 88 100 68 297
65 Łukasz Szkup II L. O. im. Piastów Śląskich Wrocław 70 60 100 66 296
66 Michał Adamczak V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 100 60 100 36 296
67 Michał Wroński I L. O. im. M. Kopernika Gdańsk 70 80 100 45 295
68 Tomasz Helbing XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 90 92 12 294
69 Wojciech Jaworski XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 92 0 292
70 Piotr Maceluch Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois Koszalin 100 100 56 36 292
71 Krzysztof Garus L. O. im. St. Staszica Zgierz 100 31 100 60 291
72 Arkadiusz Adamczak L. O. Morąg 100 90 100 0 290
73 Maksymilian Ortyl I L. O. im. St. Konarskiego Mielec 60 100 100 28 288
74 Andrzej Partyka IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 60 100 100 28 288
75 Ngo Chi Lang II L. O. im. S. Batorego Warszawa 100 60 100 28 288
76 Grzegorz Czaja XXVIII L. O. im. J. Kochanowskiego Warszawa 51 60 100 76 287
77 Piotr Wieczorek L. O. im. A. Mickiewicza Dobrodzień 100 51 100 36 287
78 Paweł Krześniak VI L. O. im.J. Słowackiego Kielce 70 70 100 44 284
79 Tomasz Kowalski I L. O. im. M. Kopernika Łódź 100 100 84 0 284
80 Marcin Wojnarski Katolickie L. O. Zakonu Pijarów Kraków 70 60 100 52 282
81 Przemysław Ryba VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 90 60 100 32 282
82 Marek Goebel V L. O. im. A. Mickiewicza Częstochowa 100 70 100 12 282
83 Michał Rein IV L. O. im. Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz 60 70 100 52 282
84 Michał Kosek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 70 100 100 12 282
85 Michał Sidor VI L. O. im. W. Sierpińskiego Gdynia 70 100 100 12 282
86 Tomasz Malesiński Zespól Szkół Elektrycznych Białystok 70 100 60 52 282
87 Paweł Terlecki XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 70 100 12 282
88 Filip Różycki I L. O. im. A. Mickiewicza Białystok 70 51 100 60 281
89 Michał Antkiewicz I L. O. im. M. Kopernika Bielsko-Biała 60 100 76 44 280
90 Maciej Kujałowicz Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois Koszalin 87 41 100 52 280
91 Jacek Szklarski XIV L. O. Szczecin 60 60 84 76 280
92 Konrad Kwiatkowski III L. O. w ZSE Krosno 51 100 100 29 280
93 Mariusz Paradowski XX L. O. Wrocław 60 89 100 28 277
94 Arkadiusz Jestratjew Techniczne Zakłady Naukowe Dąbrowa Górnicza 100 41 76 60 277
95 Mikołaj Zalewski I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 90 91 60 36 277
96 Roman Trylski VI L. O. im. J. Słowackiego Kielce 70 70 92 44 276
97 Gracjan Polak III L. O. im. J. Kochanowskiego Kraków 80 60 100 36 276
98 Wojciech Matyjewicz Szkoła Podstawowa nr 16 Tarnów 70 100 84 20 274
99 Jan Chmiel VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 100 81 92 0 273
100 Grzegorz Andruszkiewicz XVIII L. O. im. J. Zamoyskiego Warszawa 60 60 92 60 272
101 Maciej Modelski III L. O. im. A. Mickiewicza Wrocław 60 60 100 52 272
102 Przemysław Biecek V L.O.im.A.Mickiewicza Częstochowa 70 82 92 28 272
103 Paweł Ziniewicz Zespól Szkół Elektrycznych Białystok 60 60 100 52 272
104 Dariusz Wlaź L. O. im. B. Głowackiego Tomaszów Lub. 60 60 100 52 272
105 Marcin Ślusarczyk II L. O. im. Ziemi Olkuskiej Olkusz 60 50 100 60 270
106 Rafał Kochaniak XXXI L. O. im. L. Zamenhofa Łódź 60 100 60 50 270
107 Tomasz Pylak II L. O. im. A. F. Modrzewskiego Włodawa 50 100 100 20 270
108 Tomasz Pawicki XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław 33 100 100 36 269
109 Szymon Kuklewicz I L. O. im. M. Konopnickiej Suwałki 50 50 100 68 268
110 Łukasz Zaręba I L. O. im. S. Żeromskiego Kielce 60 50 100 58 268
111 Jakub Lipiński I L. O. im. J. Długosza Nowy Sącz 100 100 68 0 268
112 Grzegorz Englot I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 0 99 100 68 267
113 Aleksander Kowalczyk VI L. O. im. W. Sierpińskiego Gdynia 70 70 91 36 267
114 Wiktor Miszuris IV L. O im. M. Kopernika Rzeszów 70 60 84 52 266
115 Szymon Zięba I L. O. im. M. Kopernika Bielsko-Biała 38 100 100 28 266
116 Jakub Górski III L. O. im. M. Konopnickiej Włocławek 60 70 68 68 266
117 Kamil Blank Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz 60 53 100 52 265
118 Bulek Mariusz ZSZ Elektrowni "Jaworzno" S. A. Jaworzno 60 60 84 60 264
119 Paweł Buchaniec Katolickie L. O. Zakonu Pijarów Kraków 60 60 92 52 264
120 Grzegorz Paździor I L. O. im. T. Kościuszki Legnica 60 60 92 52 264
121 Bartosz Nowierski VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 60 60 100 44 264
122 Grzegorz Rycko Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów 60 60 100 44 264
123 Grzegorz Głowaty Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokszt. Przemyśl 60 60 100 41 261
124 Marcin Ustrzycki Zespół Szkół Ekonomicznych Ośno Lubuskie 60 41 100 60 261
125 Marcin Stefaniak III LO im. Stanisława Staszica Siedlce 60 49 84 67 260
126 Bartosz Wieloch L. O. im. T. Kościuszki Jarocin 60 80 100 20 260
127 Krzysztof Benedyczak I L. O. im. M. Kopernika Gdańsk 42 81 100 36 259
128 Marek Wieczorek I L. O. im. S. Staszica Lublin 60 60 100 39 259
129 Adam Zakrzewski XVII L. O. im. A. Frycza-Modrzewskiego Warszawa 70 60 100 28 258
130 Noe Nemś XXVIII L. O. im. J. Kochanowskiego Warszawa 60 70 100 28 258
131 Arkadiusz Janin II L. O. im. Ziemi Olkuskiej Olkusz 60 60 68 68 256
132 Paweł Pabich III L. O. im. A. Mickiewicza Wrocław 60 60 100 36 256
133 Jerzy Królak VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 60 28 68 256
134 Dominik Pyrda II L. O. im. J. Tarnowskiego Tarnów 60 51 92 52 255