Wyniki II etapu V OI 1997/1998
lp. imię nazwisko szkoła miejscowość pak row okn ple suma
1 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
2 Eryk Kopczyński XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 100 100 94 100 394
3 Maciej Żenczykowski I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 85 100 100 85 370
4 Marcin Stefaniak III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 93 57 82 100 332
5 Tomasz Czajka L. O. im. Komisji Edukacji Narodowej Stalowa Wola 77 48 100 100 325
6 Piotr Przytycki XIV L. O. im. St. Staszica Warszawa 33 14 94 100 241
7 Gracjan Polak III L. O. im. J. Kochanowskiego Kraków 67 30 87 46 230
8 Krzysztof Onak III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 34 13 67 100 214
9 Bartosz Nowierski VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 12 38 74 56 180
10 Marcin Wojnarski Katolickie L. O. Zakonu Pijarów im. St. Konarskiego Kraków 0 46 29 100 175
11 Michał Rein IV L. O. im. Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz 86 30 11 25 152
12 Tomasz Malesiński Zespól Szkół Elektrycznych Białystok 0 73 54 25 152
13 Adam Koprowski XXVII L. O. im. T. Czackiego Warszawa 26 46 18 57 147
14 Łukasz Anforowicz VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 45 31 11 56 143
15 Paweł Wolff V L. O. Zielona Góra 0 56 61 25 142
16 Paweł Fic XIII L. O. Gdańsk 0 47 48 45 140
17 Jakub Górski III L. O. im. M. Konopnickiej Włocławek 0 13 87 35 135
18 Jerzy Ziemiański I L. O. im. ks. S. Konarskiego Rzeszów 78 0 0 57 135
19 Rafał Rusin II L. O. im. L. Lisa-Kuli Rzeszów 0 29 23 82 134
20 Mariusz Paradowski XX L. O. Wrocław 33 0 72 25 130
21 Kamil Kloch I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 0 0 29 100 129
22 Dariusz Jabłonowski III L. O. im. Marynarki Wojennej Gdynia 13 38 50 25 126
23 Jarosław Duda L. O. im. Władysława Jagiełły Dębica 0 0 80 46 126
24 Piotr Dobrowolski I L. O. im. J. Długosza Nowy Sącz 41 0 37 46 124
25 Jakub Lipiński I L. O. im. J. Długosza Nowy Sącz 54 0 23 47 124
26 Bazyli Blicharski Zespół Szkół Ogólnokształcących im. St. Dubois Koszalin 0 0 17 100 117
27 Tomasz Arodż V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 0 39 35 42 116
28 Adam Leszczyński LI L. O. im. T. Kościuszki Warszawa 27 47 17 25 116
29 Marek Wieczorek I L. O. im. S. Staszica Lublin 42 46 0 25 113
30 Przemysław Rekucki Społeczne L. O. Warszawa 21 47 17 25 110
31 Marcin Kielar I L. O. im. St. Leszczyńskiego Jasło 0 21 62 25 108
32 Wojciech Dudek Zespół Szkół im. C. K. Norwida IX L. O. Częstochowa 41 0 17 46 104
33 Tomasz Kowalski I L. O. im. M. Kopernika Łódź 48 0 29 25 102
34 Tomasz Pawicki XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej Wrocław 0 29 47 25 101
35 Konrad Kwiatkowski III L. O. w ZSE Krosno 42 0 23 35 100
36 Grzegorz Głowaty Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących Przemyśl 0 16 17 67 100
37 Marcin Stefaniak III LO im. Stanisława Staszica Siedlce 0 0 54 46 100
38 Przemysław Węgrzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Krosno Odrzańskie 0 57 42 0 99
39 Łukasz Kamiński IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 0 24 49 25 98
40 Marcin Poturalski IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 0 22 30 46 98