Wyniki II etapu VII OI 1999/2000
lp. imię nazwisko szkoła miejscowość aut tro kod lab suma
1 Tomasz Czajka L. O. im. KEN Stalowa Wola 60 40 50 50 200
2 Krzysztof Onak III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 60 28 50 50 188
3 Tomasz Malesiński Z. S. Elektr. im. J. Groszkowskiego Białystok 51 32 50 50 183
4 Paweł Parys I L. O. im. S. Staszica Tarnowskie Góry 30 40 50 48 168
5 Rafał Rusin II L. O. im. L. Lisa-Kuli Rzeszów 30 32 50 43 155
6 Paweł Walter V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 30 40 50 30 150
7 Marcin Wojnarski Katolickie L. O. Księży Pijarów Kraków 46 0 50 50 146
8 Grzegorz Herman V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 45 20 50 30 145
9 Wojciech Matyjewicz III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 30 40 50 22 142
10 Marek Gibek Technikum Łączności Kraków 30 40 50 17 137
11 Adrian Adamiak I L. O. im. KEN Sanok 30 12 50 36 128
12 Przemysław Broniek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 25 40 25 37 127
13 Władysław Bodzek I Katolickie L. O. im. Jana III Sobieskiego Bydgoszcz 30 15 50 30 125
14 Michał Malinowski I L. O. im. J. Śniadeckiego Pabianice 5 40 50 24 119
15 Roman Łomowski VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 40 0 50 25 115
16 Jan Chmiel VIII L. O. im. A. Mickieiwcza Poznań 25 40 50 0 115
17 Jan Jeżabek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 30 0 50 30 110
18 Michał Kozłowski II L. O. im. A. F. Modrzewskiego Włodawa 25 36 15 33 109
19 Jacek Erd VI L. O. im. J. Kochanowskiego Radom 0 40 50 18 108
20 Tomasz Dobrowolski IX L. O. Gdańsk 35 40 18 14 107
21 Filip Noworyta II L. O. im. M. Konopnickiej Katowice 10 40 6 50 106
22 Sławomir Sadziak XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 25 4 50 27 106
23 Tomasz Szydło IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 25 12 50 15 102
24 Krzysztof Kluczek L. O. im. S. Żeromskiego Bartoszyce 25 8 19 44 96
25 Piotr Skibiński IV L. O. im. M. Kopernika Rzeszów 5 12 50 24 91
26 Piotr Malinowski I L. O. im. J. Śniadeckiego Pabianice 5 40 19 27 91
27 Michał Adamaszek V L. O. Bielsko-Biała 0 40 50 0 90
28 Grzegorz Stelmaszek XIV L. O. im. Poloni Belgijskiej Wrocław 0 40 50 0 90
29 Paweł Stawicki Z. S. Elektronicznych im. S. Staszica Zduńska Wola 25 12 9 43 89
30 Marcin Zawadzki III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 40 12 36 88
31 Dominik Wojtczak III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 16 50 21 87
32 Krzysztof Ocetkiewicz VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 15 12 50 10 87
33 Igor Gocaliński III L.O. Zabrze 30 0 50 6 86
34 Michał Michalski II L. O. im. M. Konopnickiej Opole 5 32 17 32 86
35 Tomasz Kolinko Z. S. Elektrycznych i Telekomunik. Olsztyn 5 40 9 25 79
36 Karol Cwalina XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 25 0 43 11 79
37 Jakub Piędel XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 5 40 15 17 77
38 Kamil Skalski V L. O. im. L. Kruczkowskiego Bydgoszcz 5 24 9 38 76
39 Grzegorz Łukasik V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 10 0 15 50 75
40 Tomasz Pyra Gdyńskie Liceum Autorskie Gdynia 0 0 50 24 74
41 Michał Kosek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 30 0 34 10 74
42 Piotr Kowalski II L. O. im. J. Chreptowicza Ostrowiec Święt. 15 12 19 27 73
43 Rafał Piechocki XIII L. O. im. C. Ratajskiego Poznań 0 38 6 29 73
44 Stanisław Wierchoła I L. O. im. S. Staszica Lublin 0 40 19 12 71