Wyniki I etapu XXVI OI 2018/2019
lp. imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość klu nie par pod rob suma
1 Mieszko Grodzicki 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 100 100 500
1 Dawid Kożykowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Matuszny 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec 100 100 100 100 100 500
1 Katzper Michno 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 100 500
1 Marek Skiba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 100 500
1 Michał Traczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 100 500
8 Jakub Bachurski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 80 100 100 100 100 480
9 Tomasz Buczyński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 60 100 460
10 Jan Wojtach 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 50 100 100 100 450
11 Michał Marczewski 3LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska 100 100 100 40 100 440
11 Paweł Pilarski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 40 100 440
11 Iwo Pilecki-Silva 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 100 100 40 100 440
11 Paweł Putra 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 40 100 440
11 Przemysław Rybarczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Stargard Szczeciński 100 100 100 100 40 440
11 Bartłomiej Wacławik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 40 100 440
11 Hubert Zięba 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 40 100 440
18 Krzysztof Boryczka 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 30 100 430
18 Antoni Długosz 3G Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków 100 100 100 30 100 430
18 Jan Jelonkiewicz 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kielce 100 100 100 30 100 430
18 Mateusz Ładysz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 30 100 430
18 Adam Morawski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 100 100 30 100 430
18 Paweł Sarzyński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 30 100 430
18 Kacper Solecki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 30 100 430
18 Jan Wańkowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 100 100 30 100 430
18 Kamil Zwierzchowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Lębork 100 100 100 30 100 430
27 Franciszek Biel 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 90 30 100 420
27 Adam Cichy 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 20 100 420
27 Szymon Dominikowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 20 100 420
27 Jowita Drozdowicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 30 90 420
27 Wojciech Jarek 3LO LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa 100 100 100 20 100 420
27 Justyna Joanna Jaworska 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 90 100 420
27 Michał Leszczyński 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok 100 30 100 90 100 420
27 Tomasz Nowak 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 90 100 420
27 Krzysztof Olejniczak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 100 100 20 100 420
27 Łukasz Orlikowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 30 90 420
27 Jakub Panasiuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 80 50 100 90 100 420
27 Łukasz Pluta 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław 100 100 100 20 100 420
27 Mikołaj Poliński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 100 100 20 100 420
27 Kacper Szczepański 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 30 90 420
27 Tymoteusz Wiśniewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 20 100 420
27 Grzegorz Zaleski 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 100 100 100 20 100 420
43 Antoni Strychalski 2LO 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy Warszawa 100 91 100 20 100 411
44 Mateusz Opala 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 80 100 30 100 410
44 Przemysław Rozwałka 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 10 100 410
44 Marcin Sarnecki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 10 100 410
44 Michał Staniewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 90 90 410
48 Piotr Blinowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 0 100 400
48 Arkadiusz Czarkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 0 400
48 Jędrzej Dudzicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 70 100 30 100 400
48 Adam Górkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 100 400
48 Andrzej Jabłoński 3G Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 0 100 400
48 Ernest Kodyra 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kielce 100 0 100 100 100 400
48 Kamil Kotowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 0 400
48 Patrycja Krzyna 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 400
48 Franciszek Malinka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 100 400
48 Mateusz Maciej Masłowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 100 100 400
48 Marcin Mordecki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 100 100 400
48 Paweł Pawłowski 3LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin 100 100 100 100 400
48 Przemysław Pietrzak 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 100 100 0 100 400
48 Mikołaj Stępiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 0 400
48 Jan Wawszczak 3LO I Licum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Starachowice 100 100 100 100 400
48 Dominik Wawszczak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
64 Dominik Komła 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 98 100 100 100 398
65 Maxymilian Kowalski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów 99 100 65 30 100 394
66 Patryk Jędrzejczak 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 50 100 40 100 390
66 Aleksandra Kowalska 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 50 100 40 100 390
68 Jakub Zacharczuk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok 100 85 100 100 385
69 Jan Strzeszyński 3G Oddziały gimnazjalne w XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 20 60 380
69 Damian Ziaber 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce 80 100 100 0 100 380
71 Mateusz Olszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 74 100 374
72 Sylwia Szunejko 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 40 100 370
73 Piotr Wilczyński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa 100 47 100 30 90 367
74 Michał Gold 4T Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Gliwice 100 30 96 40 100 366
75 Szymon Gołębiowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 35 30 100 365
75 Jan Kwiatkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 35 30 100 365
77 Maciej Bielik 1LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 30 100 30 100 360
77 Stanisław Cieślik 3LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa 100 100 100 20 40 360
77 Jakub Gromiński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 30 100 360
77 Kamil Jankowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 20 40 360
77 Zuzanna Kiczak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 20 40 360
77 Wiktor Kuchta 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 80 30 100 50 100 360
77 Łukasz Orawiec 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 30 100 30 100 360
77 Mateusz Pach 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 30 100 30 100 360
77 Jakub Pilch 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nowy Targ 100 30 100 30 100 360
77 Rafał Pyzik 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 30 100 30 100 360
77 Szymon Romańczuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 30 100 360
77 Mateusz Sypniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 30 100 360
89 Michał Horodecki 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 29 30 100 100 100 359
90 Marcin Brojek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 98 30 100 30 100 358
91 Maria Śmigielska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 86 100 35 30 100 351
92 Mikołaj Bulge 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 100 350
92 Jakub Fedak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 20 100 350
92 Iga Janik 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 50 100 100 350
92 Alicja Kluczek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 100 350
92 Jakub Kośmicki 3G Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich Lesznowola 100 30 100 20 100 350
92 Janusz Partyka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 100 350
92 Konrad Skublicki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 100 350
92 Michał Stawarz 3G Szkoła Podstawowa nr 31 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 100 30 100 20 100 350
100 Piotr Aksamit 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 94 30 100 20 100 344
100 Jan Klimczak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 44 100 344
102 Jakub Domański 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 10 100 340
102 Piotr Kępczyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 90 340
102 Juliusz Korab-Karpowicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 80 30 100 30 100 340
102 Marcelina Marjankowska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 10 100 340
102 Andrzej Radzimiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 40 100 340
102 Paulina Skalik 2LO I liceum Ogólnokształcące Piotrków Trybunalski 100 100 100 40 340
102 Dawid Sula 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 10 100 340
102 Joanna Wojciechowska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 40 340
110 Jonasz Aleszkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 35 100 335
111 Maurycy Borkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 30 100 0 100 330
111 Jakub Budrewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 0 100 30 100 330
111 Hubert Dej 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 0 100 330
111 Karolina Drabik 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 30 100 100 330
111 Bartosz Głowacki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 10 100 20 100 330
111 Mateusz Janaszkiewicz 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 100 330
111 Kamil Jonak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 0 100 330
111 Jakub Kaczmarek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 0 100 30 100 330
111 Mateusz Kisiel 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 30 100 100 330
111 Julian Leśniak 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 0 100 330
111 Korneliusz Litman 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 100 330
111 Jerzy Olkowski 6SP Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha Warszawa 100 30 100 100 330
111 Władysław Pałucki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 0 100 330
111 Anna Pawłowska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 100 330
111 Krzysztof Rymski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 100 330
111 Maciej Sygnowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 0 100 330
111 Michał Szwej 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 0 100 330
111 Maciej Wiśniewski 3G Gimnazjum nr 42 im Bohaterek Powstania Warszawskiego Warszawa 100 30 100 100 330
129 Kacper Chętkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 88 30 100 10 100 328
130 Radosław Żak 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 96 100 326
131 Mateusz Biłyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 80 30 100 20 90 320
131 Antoni Buraczewski 8SP Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica Wrocław 100 0 100 20 100 320
131 Mateusz Cegiełka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 20 100 320
131 Krzysztof Druciarek 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 20 100 320
131 Eryk Górzyński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 80 20 100 20 100 320
131 Michał Mgeładze-Arciuch 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 20 100 320
131 Bartosz Smolarczyk 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 20 100 320
131 Grzegorz Szumigaj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 100 90 320
131 Michał Woźny 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 50 40 320
140 Michał Grzymek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 25 90 315
140 Mikołaj Kornaś 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 85 30 100 100 315
140 Andrzej Stalke 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 85 30 0 315
143 Aleksandra Andrasz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 10 310
143 Maksymilian Grochowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 10 0 310
143 Kacper Zieniuk 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 10 100 0 100 310
146 Adam Szeruda 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 30 75 0 100 305
146 Jakub Świstak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 75 0 100 305
146 Jan Trusiłło 3LO XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Gdańsk 100 50 25 30 100 305
149 Krzysztof Bartoszek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 43 30 100 303
150 Krzysztof Rogowski 4T Technikum Informatyczne w Szczecińskim Collegium Informatycznym Szczecin 62 80 100 50 10 302
151 Dawid Alimowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
151 Jakub Bedełek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 30 40 300
151 Michał Borawski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 30 40 300
151 Jagoda Bracha 2LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin 100 0 100 0 100 300
151 Bartłomiej Cieślar 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 100 300
151 Bartłomiej Czarkowski 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 100 100 0 300
151 Jan Dobrakowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 100 300
151 Przemysław Dominikowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 0 0 300
151 Andrzej Gwiazda 3G VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa 100 0 100 0 100 300
151 Filip Jatel 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 30 40 300
151 Marta Kuczma 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 100 300
151 Aleksander Lorenc 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 30 100 90 300
151 Piotr Mańkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 300
151 Marcin Martowicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr 13 im. Aleksandra Fredry Wrocław 100 100 100 0 300
151 Paweł Misterka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 0 300
151 Jędrzej Olkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 100 300
151 Łukasz Orski 1LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław 100 100 100 0 300
151 Jakub Podolak 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 0 100 30 70 300
151 Marcin Szmagara 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 30 100 30 40 300
151 Paweł Woźniak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań 100 0 100 0 100 300
151 Marek Zbysiński 3G VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 100 0 100 0 100 300
172 Witold Drzewakowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 29 100 30 40 299
173 Michał Gniadek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków 98 100 0 100 298
174 Stanisław Gutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 93 100 100 293
174 Krzysztof Łukasiewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 80 98 15 100 293
176 Kamil Ciebiera 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 30 100 20 40 290
176 Adrian Górecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 30 30 290
176 Hubert Grochowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 90 290
176 Maciej Kowalik 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków 100 100 0 90 290
176 Izabella Kozioł 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 50 100 40 290
176 Błażej Kubicki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 0 100 10 100 290
176 Tomasz Marchela 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 20 40 290
176 Tomasz Mazur 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 90 30 100 40 30 290
176 Franciszek Pindel 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 100 30 100 20 40 290
176 Jakub Siuta 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 100 100 0 10 290
176 Piotr Ulanowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 80 10 100 100 290
187 Jakub Jakubowski 2LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 99 50 100 0 40 289
188 Mateusz Perc 4T Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków 100 50 35 100 285
188 Patryk Tomaszewski 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 30 35 20 100 285
190 Aleksander Czajka 3LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida Biała Podlaska 100 52 100 20 10 282
191 Bartłomiej Lewandowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 40 10 280
192 Aleksandra Gajda 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 75 100 275
192 Aleksander Janczewski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 15 30 100 275
192 Seweryn Ziemski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 10 75 90 275
195 Mateusz Sawicki 8SP Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Czarnowskiej Warszawa 100 0 43 30 100 273
196 Aleksander Garlikowski 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 100 0 100 30 40 270
196 Łukasz Kalinowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 0 40 270
196 Filip Komorowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 80 30 100 20 40 270
196 Filip Konieczny 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 30 100 40 0 270
196 Grzegorz Kwacz 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 30 100 30 10 270
196 Adam Plewczyński 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 10 100 20 40 270
196 Piotr Ryłko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 40 0 270
196 Piotr Zygmunt 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź 100 0 100 30 40 270
204 Jan Kiwlenko 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 50 98 20 100 268
205 Michał Wronka 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 27 30 100 20 90 267
206 Mikołaj Korulczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące Radzyń Podlaski 26 30 100 10 100 266
207 Szymon Dyszewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 35 100 265
207 Grzegorz Kopania 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 15 20 100 265
207 Radosław Myśliwiec 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków 0 100 35 30 100 265
207 Mateusz Perlik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 35 0 100 265
207 Marcin Wróbel 2LO I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego Pszczyna 100 0 35 100 30 265
212 Krzysztof Borowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 82 20 30 262
213 Jeremi Gładkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 0 30 100 260
213 Kacper Kochański 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 100 30 100 20 10 260
213 Wojciech Makosiej 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 30 100 20 10 260
213 Filip Synowiec 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 20 10 260
217 Jakub Dec 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 20 100 250
217 Antoni Koszowski 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 100 30 30 90 250
217 Piotr Mozyrski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 0 20 100 250
217 Antoni Strzałkowski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 0 20 100 250
217 Mikołaj Wasiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 80 30 100 40 250
222 Jan Chyczyński 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 15 0 100 245
222 Daniel Filimonow 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 0 35 10 100 245
222 Adam Kulczycki 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 30 35 0 100 245
222 Piotr Prabucki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 15 30 100 0 100 245
226 Bogdan Błędziński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 10 240
226 Natalia Falkiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 40 30 40 240
226 Dieu Hoa Ha 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 10 240
226 Paweł Kroll 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 40 240
226 Jan Miksa 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź 100 30 100 10 240
226 Antoni Puch 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 0 10 240
226 Antoni Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 0 40 240
226 Dawid Woźny 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 40 240
234 Michał Hołubowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 29 0 100 239
235 Mateusz Malinowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 35 30 40 235
236 Mateusz Garczyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 0 100 230
236 Denis Kurek 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 30 100 0 0 230
236 Paweł Łacek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 100 230
236 Szymon Łukasik 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 0 100 230
236 Ewa Majdaniuk 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 0 100 230
236 Grzegorz Makowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 30 100 0 230
236 Aleksander Misztal 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 30 230
236 Rafał Szulc 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 70 20 10 230
236 Antoni Śmidoda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 80 30 100 20 0 230
236 Bartosz Wawrzyniak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 100 30 100 0 0 230
236 Wojciech Weremczuk 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 10 20 100 230
236 Mikołaj Woliński 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 100 230
248 Grzegorz Chrostek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 26 30 100 30 40 226
249 Paweł Narkiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 95 30 225
249 Jakub Wroński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 90 0 35 0 100 225
251 Szymon Hutnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 10 100 220
251 Jakub Kamiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 20 100 220
251 Hubert Kozubek 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 20 0 100 220
251 Dawid Krutul 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 50 0 40 220
255 Mateusz Smoliński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 80 96 40 216
256 Aleksander Czerwionka 2LO Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” Wejherowo 80 0 35 0 100 215
256 Mateusz Janiszewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 75 40 215
256 Paweł Kowalski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 15 0 100 215
259 Tytus Grodzicki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 0 10 210
259 Filip Racki 2LO XII Liceum Ogólnokształącące im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź 0 100 20 90 210
261 Kamil Tasarz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 80 30 37 20 40 207
262 Mateusz Janduła 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 96 10 0 100 206
263 Michał Fica 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 30 35 30 10 205
263 Dominik Łopatecki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 35 40 205
263 Michał Opala 3G Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław 100 30 35 30 10 205
263 Igor Witkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 75 0 205
267 Alessandro Peria 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 26 30 25 20 100 201
268 Przemysław Kusiak 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa 100 0 100 200
268 Wojciech Paupa 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 0 30 40 200
270 Łukasz Klimek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 26 30 100 0 40 196
270 Piotr Olszewski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej Zawiercie 26 30 30 10 100 196
272 Piotr Pływacz 3G Gimnazjum nr 77 w Zespole Szkół im. Ignacego Domeyki nr 51 Warszawa 100 30 25 40 195
272 Jan Sosnowski 2LO XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 100 0 35 30 30 195
272 Łukasz Szczęśniak 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 80 70 15 30 195
275 Michał Kitłowski 1LO CLVII Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej Curie Warszawa 24 30 100 0 40 194
276 Tomasz Kwiatkowski 3G Oddziały gimnazjalne w XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa 80 0 10 100 190
276 Filip Nikolow 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 0 0 0 90 190
276 Zuzanna Ossowska 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 30 0 30 30 190
279 Mateusz Olszewski 3LO Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława III Krzywoustego Choszczno 100 0 87 0 187
280 Kamil Jakoniuk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok 20 65 100 185
280 Jakub Smolaga 3LO Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Warszawa 80 0 15 0 90 185
282 Aleksander Uniatowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 80 30 34 40 184
283 Andrzej Radzik 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 80 30 41 30 0 181
284 Szymon Frąckowiak 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 50 180
284 Rafał Niedziółka-Domański 4T Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Łuków 100 0 0 10 70 180
286 Daria Pietraszko 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 10 67 177
287 Jan Chlebek 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań 35 30 15 90 170
287 Marcin Jarczewski 1LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 30 100 0 40 170
287 Jakub Kimsza 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 40 170
287 Mateusz Krajewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 30 0 0 40 170
291 Piotr Grygoruk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 27 30 100 0 10 167
291 Aleksander Hauzer 2LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa 27 100 40 167
293 Adrian Chrobot 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kielce 26 0 100 40 166
293 Mateusz Materek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 30 16 20 100 166
295 Tomasz Nitsch 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 30 35 0 100 165
295 Maciej Sajecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 35 100 165
295 Michał Siwiec 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 80 30 35 20 165
298 Patryk Brajer 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Prudnik 0 100 20 40 160
298 Grzegorz Gruza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 10 0 160
298 Mikołaj Grzebieluch 3LO II LIceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie 100 0 20 40 160
298 Kacper Harasimowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 0 30 0 160
298 Jakub Kaszycki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 40 20 160
298 Michał Krosny 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 0 0 0 60 160
298 Szymon Rusiecki 2LO I liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski 100 0 0 30 30 160
298 Maksymilian Wojnar 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Łańcut 15 0 25 20 100 160
306 Maksymilian Piotrowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 15 30 10 0 100 155
307 Oskar Reszka 2LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 27 40 45 40 152
308 Miłosz Kasak 3LO XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Gdańsk 35 0 96 20 0 151
309 Tomasz Klem 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 50 150
309 Juliusz Kociński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 10 0 40 150
309 Michał Rembalski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 92 38 10 10 150
309 Piotr Szelejewski 2LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń 100 10 40 150
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski