Finał XXVI OI 2018/2019
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość met* rem wys zja dlu gra orn suma
1 Marek Skiba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 40 100 91 531
2 Jakub Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 70 40 100 100 510
3 Mikołaj Stępiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 100 50 40 100 100 450
4 Mieszko Grodzicki 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 75 100 24 100 50 449
5 Michał Staniewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 60 100 50 40 100 72 422
6 Tymoteusz Wiśniewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 100 100 100 29 32 421
7 Adam Górkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 25 78 82 100 100 32 417

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość met* rem wys zja dlu gra orn suma
8 Kacper Harasimowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 70 0 100 61 100 100 32 393
9 Mateusz Cegiełka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 50 40 63 32 385
10 Michał Grzymek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 60 100 82 100 34 0 376
11 Arkadiusz Czarkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 70 60 90 14 100 100 11 375
12 Krzysztof Boryczka 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 60 100 50 100 39 25 374
13 Bartłomiej Wacławik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 25 100 100 40 97 12 374
14 Jan Strzeszyński 3G Oddziały gimnazjalne w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica Warszawa 97 60 100 50 40 95 12 357
15 Jakub Bachurski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 100 20 100 26 50 356
16 Tomasz Nowak 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 30 50 33 20 100 333
17 Piotr Kępczyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 25 20 100 40 100 32 317
18 Kacper Solecki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 25 100 42 33 100 12 312

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość met* rem wys zja dlu gra orn suma
19 Paweł Pawłowski 3LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin 48 25 100 36 24 10 100 295
20 Mikołaj Poliński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 63 25 100 41 100 11 12 289
21 Janusz Partyka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 99 50 40 57 32 288
22 Szymon Dominikowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 80 280
23 Kacper Szczepański 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 15 30 82 40 100 12 279
24 Juliusz Korab-Karpowicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Bielsko-Biała 100 25 100 80 24 33 12 274
25 Adrian Górecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 70 25 100 30 7 89 22 273
26 Franciszek Malinka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 70 25 100 82 40 18 0 265
27 Hubert Zięba 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 25 100 50 40 10 32 257
28 Mateusz Maciej Masłowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 40 14 100 254
29 Michał Mgeładze-Arciuch 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 96 25 95 40 7 46 41 254
30 Katzper Michno 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 10 100 44 40 27 31 252
31 Mateusz Opala 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 10 100 24 100 12 246
32 Paweł Pilarski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 68 25 100 50 7 10 54 246
33 Antoni Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 65 0 24 36 61 246
34 Kamil Jonak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 86 25 77 34 33 13 61 243
35 Łukasz Orlikowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 70 25 100 30 40 10 32 237
36 Mateusz Olszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 97 25 100 20 40 39 12 236
37 Paweł Kowalski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 14 40 34 32 230
38 Jan Wańkowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 97 10 100 22 40 41 12 225
39 Aleksandra Kowalska 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 0 100 17 90 12 219
40 Antoni Puch 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 30 7 9 72 218
41 Grzegorz Kwacz 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 10 20 60 40 35 50 215
42 Jan Kwiatkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 0 100 40 40 34 214
43 Antoni Długosz 3G Oddziały gimnazjalne w XLII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza Kraków 0 25 100 0 33 49 0 207
44 Michał Leszczyński 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok 100 25 100 30 40 0 12 207
45 Tomasz Buczyński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 18 10 30 50 40 63 12 205
46 Bartłomiej Czarkowski 3G Gimnazjum nr 24 przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 25 65 50 24 28 12 204
47 Maksymilian Grochowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 30 50 33 78 12 203
48 Marcin Mordecki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 29 25 20 100 23 32 200

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość met* rem wys zja dlu gra orn suma
49 Dominik Wawszczak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 95 0 100 24 55 12 191
50 Jan Klimczak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 30 0 100 23 54 12 189
51 Jan Wojtach 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 10 100 30 24 10 12 186
52 Adam Morawski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 70 0 100 7 11 61 179
53 Grzegorz Kopania 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 20 24 100 32 176
54 Mateusz Ładysz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 18 0 30 30 40 10 66 176
55 Jonasz Aleszkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 10 44 44 7 33 32 170
56 Michał Woźny 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 25 75 30 7 20 12 169
57 Patrycja Krzyna 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 70 88 14 24 10 32 168
58 Jakub Zacharczuk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok 0 25 76 10 40 0 12 163
59 Krzysztof Olejniczak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 10 30 30 7 11 72 160
60 Franciszek Biel 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 98 30 7 24 159
61 Grzegorz Gruza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 95 15 12 32 154
62 Filip Konieczny 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 25 20 36 24 34 12 151
63 Krzysztof Rymski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 22 30 100 7 13 0 150

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość met* rem wys zja dlu gra orn suma
64 Jakub Bedełek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
65 Piotr Blinowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin
66 Adam Cichy 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
67 Bartłomiej Cieślar 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
68 Karolina Drabik 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
69 Witold Drzewakowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Bartosz Głowacki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław
71 Andrzej Gwiazda 3G Oddziały gimnazjalne w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana Warszawa
72 Jakub Jakubowski 2LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń
73 Aleksander Janczewski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
74 Wojciech Jarek 3LO LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza Warszawa
75 Justyna Joanna Jaworska 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
76 Jakub Kamiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław
77 Alicja Kluczek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Juliusz Kociński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
79 Kamil Kotowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
80 Krzysztof Łukasiewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica
81 Radosław Myśliwiec 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków
82 Jędrzej Olkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
83 Wojciech Paupa 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
84 Iwo Pilecki-Silva 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław
85 Łukasz Pluta 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław
86 Rafał Pyzik 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów
87 Dawid Sula 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
88 Adam Szeruda 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
89 Grzegorz Szumigaj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin
90 Michał Traczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
91 Bartosz Wawrzyniak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń
92 Joanna Wojciechowska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
93 Michał Wronka 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
94 Grzegorz Zaleski 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń
95 Kamil Zwierzchowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Lębork