Wyniki I etapu XXIX OI 2021/2022
l.p. imię nazwisko klasa szkoła miasto województwo dom dru imp mon ukl suma
1 Tymoteusz Barański 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk pomorskie 100 100 100 100 100 500
2 Jakub Bereza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
3 Piotr Białek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
4 Ignacy Boehlke 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
5 Justyna Borowiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
6 Bartosz Brejna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
7 Maciej Brzozowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
8 Piotr Bublik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
9 Bartosz Buczek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Brzozów podkarpackie 100 100 100 100 100 500
10 Maciej Bulge 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
11 Antoni Buraczewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
12 Jan Burdzicki 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 100 100 100 100 500
13 Michał Burzyński 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
14 Marcel Chwiałkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
15 Mateusz Ciesla 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
16 Bartłomiej Czarkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
17 Stanisław Czech 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
18 Konrad Deryło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 100 100 100 100 100 500
19 Antoni Długosz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
20 Bartosz Drabiński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
21 Hubert Dyczkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
22 Antonina Gardzielewska 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
23 Mikołaj Gazeel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
24 Ignacy Gębuś 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
25 Andrzej Gwiazda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
26 Szymon Hajderek 1LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
27 Hubert Jastrzębski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
28 Wiktor Kamzela 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
29 Mateusz Karandys 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
30 Stanisław Karpiejczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
31 Julia Kędziorska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
32 Igor Klimczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
33 Mikołaj Kołek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
34 Ada Kołodziejczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
35 Mateusz Kowalski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
36 Oskar Krygier 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
37 Tymoteusz Kucharek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
38 Michał Kuśmirek 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
39 Tomasz Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
40 Waldemar Lamandini 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
41 Stanisław Leleń 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
42 Wiktor Lewicki 2LO XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Gdańsk pomorskie 100 100 100 100 100 500
43 Piotr Łaba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 100 100 100 100 100 500
44 Jakub Łapiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
45 Wojciech Malecha 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
46 Gabriela Marchel 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
47 Mateusz Masiarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
48 Mateusz Mącik 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
49 Maciej Mejer 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
50 Paweł Mieszkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
51 Bartosz Niedźwiedź 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
52 Jakub Nowak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
53 Krzysztof Olejnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
54 Kuba Ornatek 3LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
55 Zuzanna Ossowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
56 Tomasz Otręba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
57 Kacper Paciorek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
58 Stanisław Pańkowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
59 Jakub Pączka 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
60 Łukasz Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
61 Marcin Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
62 Mikołaj Piosik 2LO Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej Piaseczno mazowieckie 100 100 100 100 100 500
63 Tomasz Pływacz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
64 Kamil Pustelnik 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Bieruń śląskie 100 100 100 100 100 500
65 Wojciech Raczuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
66 Mateusz Rajs 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
67 Kajtek Ramsza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
68 Wiktoria Rozkosz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
69 Marcin Rymkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
70 Grzegorz Ryn 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
71 Sylwia Sapkowska 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
72 Łukasz Skiba 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
73 Wojciech Sobiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
74 Mateusz Sobkowiak 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
75 Michał Stawarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
76 Maciej Stempniak 3LO CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
77 Jan Strzeszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
78 Olaf Surgut 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
79 Hubert Susoł 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
80 Joanna Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
81 Cyryl Szatan 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
82 Piotr Szczepaniak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
83 Michał Szeliga 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
84 Michał Szydło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
85 Adam Szymaniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
86 Kamil Szymczak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
87 Miłosz Tomulewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
88 Hubert Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
89 Piotr Wieczorek 4LO Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke Bosaka Kielce świętokrzyskie 100 100 100 100 100 500
90 Filip Wilkowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
91 Franciszek Witt 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
92 Paweł Zalewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
93 Cyprian Ziółkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
94 Wiktor Zoga 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
95 Paulina Żeleźnik 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
96 Michał Opala 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 98 100 100 100 498
97 Jan Gwiazda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 97 100 100 100 100 497
98 Maciej Kowalski 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 97 100 100 100 100 497
99 Filip Krawczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 97 100 100 100 100 497
100 Wojciech Krupiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 96 100 496
101 Konstanty Smolira 2LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 96 100 100 100 496
102 Bartłomiej Stefański 3LO Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wrocław dolnośląskie 95 100 100 100 100 495
103 Jakub Bartecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 92 100 492
104 Marek Dzięcioł 3LO "Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej ""Żywiciel""" Warszawa mazowieckie 92 100 100 100 100 492
105 Igor Staszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 92 100 492
106 Ignacy Kozakiewicz 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 96 94 100 100 100 490
107 Zofia Krok 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 90 490
108 Michał Węgrzyn 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 90 100 100 100 490
109 Marcin Wykpis 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 100 90 100 100 100 490
110 Stanisław Lada 8SP Prywatna Szkoła Podstawowa imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek mazowieckie 100 100 100 89 100 489
111 Jakub Słowikowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 87 100 100 100 487
112 Karolina Miśkiewicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 87 100 94 100 100 481
113 Karol Musieliński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 80 100 480
114 Witek Sikora 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 80 100 100 100 480
115 Piotr Stolarczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 100 480
116 Jakub Pająk 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 100 76 100 100 100 476
117 Michał Biegaj 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica dolnośląskie 100 100 100 75 100 475
118 Jakub Pniewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 75 100 100 100 475
119 Bartłomiej Budziński 2LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 100 74 100 100 100 474
120 Marek Zbysiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 93 100 100 80 473
121 Bartłomiej Domanowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie 100 100 100 100 70 470
122 Jakub Lehnhardt 4LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 100 69 100 100 100 469
123 Wiktor Krzemiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 98 100 70 100 468
124 Paweł Jastrzębski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 97 100 100 100 70 467
125 Michał Dobranowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 66 100 100 100 466
126 Sebastian Marczak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego Łódź łódzkie 65 100 100 100 100 465
127 Damian Sosulski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 60 100 460
128 Rafał Bawołek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 50 100 450
129 Hubert Bernacki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 50 100 450
130 Maciej Cuper 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 100 450
131 Nikodem Gapski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 50 100 450
132 Adam Gąsienica-Samek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 100 450
133 Piotr Korcz 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 50 100 100 450
134 Hai An Mai 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 100 450
135 Jacek Markiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 50 100 450
136 Damian Mazur 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Parczew lubelskie 100 100 100 50 100 450
137 Marcin Rolbiecki 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Bytów pomorskie 100 100 50 100 100 450
138 Stanisław Struzik 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 100 450
139 Paweł Ulicki 4LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Gdańsk pomorskie 100 100 100 50 100 450
140 Michał Wiśniewski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica dolnośląskie 100 100 100 50 100 450
141 Adrian Kwiatkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 95 100 50 100 445
142 Maksymilian Sieklinski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 94 50 100 444
143 Michał Januszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 35 100 100 100 435
144 Mateusz Kosman 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 35 100 100 100 435
145 Zuzanna Kurnicka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego Wrocław dolnośląskie 100 35 100 100 100 435
146 Dominik Smater 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 33 100 100 100 100 433
147 Michał Jażdżyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 30 430
148 Wiktor Cupiał 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 21 100 100 421
149 Karol Łacina 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 21 100 100 421
150 Tomasz Janeczko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 20 100 420
151 Kacper Jonak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 20 420
152 Paweł Głowacki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 95 100 100 50 70 415
153 Krzysztof Jaros 1LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa mazowieckie 100 55 100 60 100 415
154 Bartłomiej Krawisz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 39 75 100 100 100 414
155 Patryk Halat 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 12 100 100 412
156 Adam Biel 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
157 Jan Bielak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 100 410
158 Kiryl Bratukhin 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
159 Łukasz Bruczuk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
160 Jan Chadzinski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte Kraków małopolskie 100 100 100 100 10 410
161 Magdalena Chorębiewska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 10 410
162 Miłosz Dudała 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
163 Szymon Fica 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
164 Atanazy Gawrysiak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 100 410
165 Marcin Giembicki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 100 410
166 Albert Grochowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
167 Krzysztof Hałubek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
168 Igor Hańczaruk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
169 Andrzej Jabłoński 3LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie 100 100 100 100 10 410
170 Krzysztof Jaworski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 100 410
171 Aleksandra Kierska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 10 410
172 Wiktor Kotala 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
173 Bartłomiej Kowalczyk 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
174 Hubert Kowalski 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 100 100 100 100 10 410
175 Maciej Kowawlski 3G I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 10 100 100 100 410
176 Grzegorz Krawczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
177 Łukasz Lenart 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 10 100 100 100 410
178 Kacper Lisik 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
179 Piotr Maksymiuk 3LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 100 100 100 10 410
180 Rafał Mańczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 10 100 100 100 410
181 Piotr Marszalik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 10 410
182 Jakub Misiaszek 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 10 410
183 Adam Naskręcki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 10 100 410
184 Wiktor Perczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 100 410
185 Jakub Rak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 100 100 100 100 10 410
186 Adam Rogowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 10 410
187 Adam Sołtan 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 100 410
188 Agata Steciuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 10 410
189 Wojciech Suchecki 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Racibórz śląskie 100 100 100 100 10 410
190 Agnieszka Suszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Lębork pomorskie 100 10 100 100 100 410
191 Jakub Szydło 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
192 Olaf Targowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 10 410
193 Damian Trafiałek 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
194 Miłosz Wąsiniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 100 410
195 Mikołaj Wieczorek 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 10 410
196 Marcin Zepp 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 100 100 100 100 10 410
197 Karol Bonat 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 67 42 100 100 409
198 Filip Hoang 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 98 100 100 100 10 408
199 Maciej Anioł 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 97 10 100 100 100 407
200 Jan Poręba 1LO Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego Katowice śląskie 100 10 100 97 100 407
201 Wojciech Rybak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 97 100 100 100 10 407
202 Adam Sulik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 100 100 100 8 406
203 Tytus Walężak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 6 406
204 Jakub Bagiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie 100 100 100 35 70 405
205 Hubert Klimowicz 2LO Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej Białystok podlaskie 100 75 100 50 80 405
206 Kamil Łapiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 35 100 100 70 405
207 Tomasz Kulis 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 94 100 100 10 404
208 Jan Ancuta 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 1 401
209 Michał Banaszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
210 Adam Bęcłowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
211 Karol Bielaszka 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 400
212 Tymon Cichocki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
213 Magdalena Doleśniak 3LO XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
214 Łukasz Drukała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
215 Karol Dziekan 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 400
216 Mateusz Jacniacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
217 Łukasz Janicki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
218 Jan Kolipiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
219 Wojciech Malinowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 0 100 400
220 Paweł Mroziuk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
221 Szymon Niewadzi 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
222 Konrad Orlikowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
223 Kacper Orszulak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 400
224 Patryk Pasierbik 3LO Technikum Technologii Cyfrowych Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
225 Jakub Pazdro 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Mielec podkarpackie 100 100 100 100 400
226 Piotr Pływacz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
227 Oliwier Polak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 400
228 Przemysław Porczyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
229 Jeremiasz Preiss 3G Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
230 Ksawery Radziwiłowicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
231 Dawid Ratyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
232 Julia Słowik 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
233 Franciszek Sobota 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 100 400
234 Łukasz Staszewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 0 400
235 Filip Szlachetka 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 0 100 100 100 400
236 Jakub Warkocki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
237 Maciej Wiśniewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
238 Artur Wojtuszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
239 Mikołaj Zabłocki 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
240 Jan Zakrzewski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 100 100 100 400
241 Tomasz Żyła 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 0 400
242 Aleksandra Futera 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 39 80 100 80 100 399
243 Karol Dąbrowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 100 100 100 398
244 Hubert Wach 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 100 100 100 398
245 Michał Hoffmann 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 97 100 100 100 397
246 Korneliusz Obarski 3LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 97 100 100 100 397
247 Maksym Iskierski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 95 100 100 395
248 Amelia Jochna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 95 100 100 100 0 395
249 Szymon Lis 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 95 100 100 100 395
250 Katarzyna Ludwa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 95 100 100 100 395
251 Michał Olszewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 95 100 100 100 395
252 Stanisław Malinowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 39 55 100 100 98 392
253 Jakub Dubiel 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 80 100 100 10 390
254 Mateusz Gabzdyl 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 90 100 0 100 100 390
255 Jan Lewandowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 80 10 390
256 Jan Tchórzewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 90 100 100 390
257 Eryk Sebastian Wójtowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 80 390
258 Damian Trowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy pomorskie 39 100 100 50 100 389
259 Wojciech Bogacz 4LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 100 88 100 100 0 388
260 Yakub Kasikirik 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec śląskie 93 75 100 50 70 388
261 Jan Ludwina 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 75 100 100 10 385
262 Michał Racinowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 75 100 100 10 385
263 Wiktor Gawroński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 94 100 80 10 384
264 Jakub Koliński 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 74 100 10 100 384
265 Tomasz Puczel 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie 98 100 36 50 100 384
266 Maciej Mężyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 70 380
267 Antoni Goles 3LO Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wrocław dolnośląskie 39 100 50 100 90 379
268 Jan Kot 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 82 97 0 379
269 Mateusz Kowalczuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 6 100 70 376
270 Krzysztof Chorzempa 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 100 100 65 100 10 375
271 Mateusz Kozłowski 3LO Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 79 94 0 100 373
272 Mikołaj Rams 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 97 75 100 100 372
273 Maksymilian Wdowiarz-Bilski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 72 100 372
274 Jakub Żojdzik 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 97 55 100 20 100 372
275 Piotr Kazimierczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 70 370
276 Paweł Mroczko 3LO Zespół Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko Chełm lubelskie 100 70 0 100 100 370
277 Michał Pranagal 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 70 370
278 Igor Rostkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 0 100 70 370
279 Dominik Sumiła 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 95 55 50 100 70 370
280 Aleksander Iwicki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 100 55 100 100 10 365
281 Mikołaj Juda 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 96 65 100 100 361
282 Rafał Krysa 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 50 10 360
283 Mateusz Młynarski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK Warszawa mazowieckie 95 65 100 100 360
284 Jan Opalski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 10 360
285 Gabriela Pietras 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 50 100 360
286 Franek Pietrusiak 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 10 360
287 Michał Strugarek 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 50 10 100 360
288 Piotr Warząchowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Wolsztyn wielkopolskie 50 100 100 100 10 360
289 Piotr Węgrzyn 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 50 10 360
290 Marcel Opałko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 49 100 100 100 10 359
291 Jakub Trela 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 97 10 100 50 100 357
292 Mateusz Sawicki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 75 100 70 10 355
293 Daniel Stompor 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 55 100 100 355
294 Maciej Sikorski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 94 100 100 58 0 352
295 Maria Cichosz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 50 0 350
296 Grzegorz Ciepłucha 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 50 100 350
297 Jan Ebing 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 350
298 Michał Jagodziński 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 50 350
299 Marcin Kapiszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Wałcz zachodniopomorskie 100 100 0 50 100 350
300 Bernard Kula 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 50 100 350
301 Marek Muzyka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 0 50 100 350
302 Jerzy Olkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 350
303 Jan Piotrowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 50 100 350
304 Rafał Grot 4LO Zespół Szkół Elektrycznych Kielce świętokrzyskie 95 100 100 50 345
305 Jan Kociszewski 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Poznań wielkopolskie 100 35 100 100 10 345
306 Mateusz Lambert 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie 100 42 100 100 342
307 Jakub Zając 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 80 100 50 10 340
308 Adam Burszka 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 100 100 100 35 335
309 Piotr Furman 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 75 100 50 10 335
310 Jan Kwieciński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 35 0 335
311 Kamil Życzkowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 75 100 50 10 335
312 Marlena Hotloś 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 30 4 334
313 Ignacy Kus 8SP Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin zachodniopomorskie 32 100 100 100 0 332
314 Mateusz Piórkowski 3LO Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Grudziądz kujawsko-pomorskie 96 100 100 20 10 326
315 Piotr Ochal 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 95 20 100 100 10 325
316 Paweł Pielasa 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 25 100 325
317 Marek Wiśniewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 75 50 100 0 325
318 Piotr Bieńkowski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 35 19 70 324
319 Ewa Kaluś 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 43 0 100 80 100 323
320 Julia Czosnek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
321 Paweł Czyżewski 3LO Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów Warszawa mazowieckie 100 100 100 0 20 320
322 Maciej Dengusiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 10 100 100 10 320
323 Maciej Gryz 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 10 100 100 10 320
324 Krzysztof Kapera 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 10 100 320
325 Liwia Karakula 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce mazowieckie 100 10 100 100 10 320
326 Kacper Klimowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 10 100 100 10 320
327 Filip Koska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
328 Mateusz Kussowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 100 100 10 320
329 Małgorzata Kwasowiec 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
330 Kamil Lukoszek 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 10 100 100 10 320
331 Natalia Mietelska 8SP Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka Kąty Wrocławskie dolnośląskie 100 10 100 100 10 320
332 Karol Nowohoński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 20 100 320
333 Szymon Pawlicki 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 10 100 100 10 320
334 Michał Plata 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 10 100 100 10 320
335 Wiktor Rutecki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
336 Maciej Sirocki 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 10 100 100 10 320
337 Michał Stachurski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
338 Maciej Wajda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego Wrocław dolnośląskie 95 55 100 70 320
339 Maciej Zygmunt 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 10 320
340 Natan Jabłoński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 97 10 71 40 100 318
341 Krzysztof Kosiorowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 8 318
342 Joanna Mali 3LO VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 6 316
343 Filip Świniarski 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 100 100 6 100 10 316
344 Jakub Mróz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 95 10 100 100 10 315
345 Kamil Podolak 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 10 100 100 4 314
346 Tymoteusz Rogacki 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 94 100 10 314
347 Igor Święcki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 42 100 70 312
348 Bartosz Dąbrowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 10 100 100 310
349 Maciej Dziurzyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 310
350 Mateusz Feczan 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 10 310
351 Bartosz Jemielity 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 10 310
352 Karolina Kulas 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 10 310
353 Jan Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 310
354 Bartosz Łojek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 0 310
355 Maciej Malewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 10 310
356 Krzysztof Marchlik 3LO Zespół Szkół Technicznych Technikum nr 1 im. Danuty Siedzikówny ''Inki'' Sopot pomorskie 100 100 100 0 10 310
357 Hanna Marszałek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 0 310
358 Wiktor Onik 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 10 310
359 Anna Piórkowska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 310
360 Agata Pokorska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Starogard Gdański pomorskie 100 100 100 10 310
361 Krzysztof Salata 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 0 100 100 10 310
362 Szymon Skawiński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 10 100 100 310
363 Maksymilian Sobiech 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 10 310
364 Dominik Szczepaniak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Piła wielkopolskie 100 100 0 100 10 310
365 Mikołaj Zawisławski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 100 310
366 Miron Hunia 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 39 100 100 70 309
367 Paulina Kubera 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 98 10 100 100 308
368 Mateusz Mrożek 3LO Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów Warszawa mazowieckie 98 10 100 0 100 308
369 Krzysztof Cholewa 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 72 35 100 307
370 Jakub Janeczko 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 97 100 0 10 307
371 Urszula Papiernik 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 97 10 100 0 100 307
372 Michał Chłopicki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 95 100 100 10 305
373 Szymon Janik 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 95 10 100 100 305
374 Elżbieta Łabaj 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 95 100 100 8 303
375 Patryk Buliński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 300
376 Miłosz Dominiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 0 300
377 Mateusz Jarek 3LO Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Gliwice śląskie 100 100 100 300
378 Maciej Kozłowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
379 Radosław Majer 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 100 100 300
380 Adam Maleszka 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 0 100 300
381 Patrycja Matuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 0 100 300
382 Agnieszka Miąskowska 2LO II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza Gdynia pomorskie 100 0 100 100 300
383 Sebastian Mróz 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 300
384 Kacper Omieliańczyk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 300
385 Lidia Podoluk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
386 Bartłomiej Sabat 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 300
387 Agnieszka Sarkowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 300
388 Igor Święs 3LO Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz małopolskie 100 100 100 300
389 Aleksander Trzciński 3LO Zespół Szkół Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie 100 80 0 100 20 300
390 Daniel Winnicki 3LO "Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące ""Amigo""" Wrocław dolnośląskie 100 100 0 100 0 300
391 Stanisław Wołk 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 300
392 Mateusz Zmuda 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 100 100 0 300
393 Antoni Przybylik 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 39 10 100 50 100 299
394 Dominik Gąska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 55 42 100 297
395 Maciej Mikołajczak 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego Dębica podkarpackie 92 100 94 0 10 296
396 Norbert Dąbrowski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 95 100 100 295
397 Franciszek Łajszczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 20 100 72 100 1 293
398 Mikołaj Martyna 3LO XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Lublin lubelskie 92 51 100 50 293
399 Michał Sadlej 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 83 100 100 10 293
400 Piotr Perzyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 97 94 100 291
401 Wojciech Domin 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 50 100 40 290
402 Kacper Kopeć 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 100 80 0 100 10 290
403 Szymon Pawlus 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego Tychy śląskie 39 81 100 70 290
404 Jakub Balicki 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 79 100 10 289
405 Piotr Kalisz 3LO KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków małopolskie 39 50 100 100 289
406 Mateusz Kołpa 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 97 100 42 50 289
407 Mateusz Nowak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 95 0 94 100 289
408 Tymoteusz Siemieniuk 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 19 100 100 70 289
409 Marcin Guszczin 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego Gdynia pomorskie 88 0 100 100 288
410 Cezary Galiński 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin zachodniopomorskie 36 50 100 100 286
411 Magdalena Pawicka 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 100 75 100 10 285
412 Tymoteusz Stępkowski 1LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 35 100 50 0 285
413 Jagoda Białek 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 72 10 282
414 Kalina Białek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 72 10 282
415 Kacper Dąbrowski 4LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tomaszów Mazowiecki łódzkie 100 10 72 0 100 282
416 Szymon Januszek 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 80 0 100 1 281
417 Karol Żeleźnik 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 100 100 21 50 10 281
418 Franciszek Jurkowski 2LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie 100 55 100 20 5 280
419 Krzysztof Korczak 3LO XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Warszawa mazowieckie 100 10 0 100 70 280
420 Szymon Kowalski 3LO CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa mazowieckie 100 70 100 10 280
421 Dawid Milewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 95 10 65 100 10 280
422 Aleksander Wiśniewski 3LO XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy Warszawa mazowieckie 100 80 0 100 0 280
423 Jakub Bąba 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina Sochaczew mazowieckie 98 10 100 70 278
424 Maciej Rozpędek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 50 100 30 278
425 Rafał Pęcherz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 97 80 100 277
426 Karol Adamski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 12 54 10 276
427 Mikołaj Czernek 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej Zawiercie śląskie 100 100 36 30 10 276
428 Piotr Przybysz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 86 10 100 70 10 276
429 Jakub Kalkowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 10 65 100 275
430 Piotr Kucharczyk 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 75 100 275
431 Krzysztof Szymański 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 95 10 0 100 70 275
432 Mateusz Wawrzyniak 1LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 50 25 100 275
433 Artur Bieniek 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 94 10 100 70 274
434 Bartłomiej Korbiel 4LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie 100 10 94 0 70 274
435 Piotr Hanczar 3LO Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego Wrocław dolnośląskie 92 80 0 100 0 272
436 Jędrzej Stefańczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 92 10 100 0 70 272
437 Szymon Koszałka 3LO I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kartuzy pomorskie 71 100 100 0 0 271
438 Maja Kokot 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 20 100 50 0 270
439 Jan Kuffel 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 70 270
440 Michał Paradowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 50 10 270
441 Stanisław Macura 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 68 1 269
442 Mateusz Milewski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 94 100 65 10 269
443 Paweł Kozłowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 65 100 265
444 Mateusz Wawrzyniak 3LO "Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej ""Żywiciel""" Warszawa mazowieckie 84 78 0 0 100 262
445 Antoni Zasada 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 10 42 100 10 262
446 Konrad Kędzierski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 51 100 10 261
447 Martyna Budrewicz 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 0 100 50 10 260
448 Mateusz Cerulewicz 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Strzelin dolnośląskie 100 100 50 10 260
449 Miłosz Fido 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 50 100 10 260
450 Jakub Gonera 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Warszawa mazowieckie 50 10 100 100 0 260
451 Piotr Kacprzak 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie 100 50 100 10 260
452 Błażej Łytkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 50 100 260
453 Kacper Marciniak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 0 50 100 10 260
454 Marcin Nogaj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 0 100 50 10 260
455 Dawid Pawelec 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 0 100 60 260
456 Bartek Szostakiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 10 260
457 Maciej Witkowski 3LO Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów Warszawa mazowieckie 100 10 50 0 100 260
458 Michał Bortkiewicz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Świdnica dolnośląskie 99 66 72 0 20 257
459 Hubert Łukasik 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 55 72 20 10 257
460 Wiktoria Alicja Bazan 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 35 21 100 256
461 Wiktor Klimczak 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK Warszawa mazowieckie 95 100 50 10 255
462 Barbara Kryczka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 94 50 254
463 Miłosz Płatek 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 42 10 252
464 Michał Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 86 55 100 0 10 251
465 Miłosz Czernek 3LO III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 0 100 50 250
466 Mateusz Idziejczak 4LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 100 100 50 0 250
467 Mikołaj Lejkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 250
468 Franek Mocek 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 50 250
469 Karol Okniński 2LO Technikum nr 1 Siedlce mazowieckie 100 10 100 20 20 250
470 Łukasz Próchniak 1LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 100 0 50 250
471 Mikołaj Suchan 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 50 250
472 Aleksandra Ponikowska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie 39 100 0 100 10 249
473 Eryk Marciniak 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 98 50 100 248
474 Jacek Załęski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 100 50 248
475 Maksymilian Grygiel 3LO XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Lublin lubelskie 85 75 35 50 245
476 Kajetan Monkiewicz 1LO Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Warszawa mazowieckie 95 100 50 0 245
477 Adrian Mikoda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 42 100 242
478 Michał Pszenicyn 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 39 100 50 53 0 242
479 Alicja Bonar 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 39 100 42 50 10 241
480 Iga Jeznacka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 50 80 10 240
481 Antoni Kwiatek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin lubelskie 98 42 100 240
482 Jakub Wielocha 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 20 35 82 237
483 Mateusz Goik 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Rybnik śląskie 100 35 100 0 1 236
484 Maks Dec 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 15 100 10 235
485 Kyrylo Goroshenko 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 35 100 235
486 Jacek Kajdan 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 10 100 25 0 235
487 Natan Misztal 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 95 30 50 50 10 235
488 Kosma Kasprzak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 97 35 0 100 232
489 Hanna Zając 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 10 12 100 10 232
490 Adam Bydłowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Świdnica dolnośląskie 91 10 100 0 30 231
491 Szymon Kuffel 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 10 21 100 0 231
492 Adam Kaniasty 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 39 50 21 50 70 230
493 Łukasz Kluza 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 95 35 100 230
494 Magdalena Nieplowicz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 95 10 15 100 10 230
495 Jakub Wiśniewski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 20 100 0 10 230
496 Konrad Czarnecki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów mazowieckie 62 10 72 0 84 228
497 Przemek Cwalina 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 32 100 94 0 226
498 Adrian Gliźniewicz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Radomsko łódzkie 90 100 35 0 225
499 Filip Latuszek 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 0 25 0 225
500 Seweryn Tasior 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów podkarpackie 100 75 50 225
501 Oskar Biernacki 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka Sieradz łódzkie 90 33 0 100 0 223
502 Jakub Bojarowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 20 100 220
503 Jakub Bracha 3LO V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka pod patronatem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego Szczecin zachodniopomorskie 100 10 100 10 220
504 Marta Dawidowska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 10 220
505 Filip Filipkowski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 10 0 100 10 220
506 Bartosz Głowacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie 100 50 70 220
507 Grzegorz Kierzkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 10 0 100 10 220
508 Dominik Kosiec 2LO Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi Koszarawa śląskie 100 55 35 20 10 220
509 Michał Pilarski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 0 100 10 220
510 Bartosz Stanczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków małopolskie 39 80 50 50 0 219
511 Dawid Jasiorowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Radomsko łódzkie 97 21 100 218
512 Oskar Maksim 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 87 10 100 20 217
513 Kacper Proniewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 36 100 0 80 216
514 Piotr Kądrowski 4LO Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica Rybnik śląskie 52 100 60 212
515 Marcin Krzewiński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 30 72 0 10 212
516 Konrad Pajewski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 42 60 10 212
517 Justyna Rojek-Nowosielska 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 12 100 0 212