Wyróżnienia po I etapie XXIX OI 2021/2022
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo
1 Justyna Borowiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Bartosz Brejna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Antoni Buraczewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Hubert Dyczkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Jakub Nowak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Wojciech Sobiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Olaf Surgut 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Joanna Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Cyryl Szatan 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Cyprian Ziółkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
1 Wiktor Zoga 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Paulina Żeleźnik 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
1 Julia Kędziorska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
1 Mateusz Kowalski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
1 Wojciech Malecha 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
1 Jakub Pączka 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
1 Mateusz Sobkowiak 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
6 Maciej Kowalski 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie
7 Nikodem Gapski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
8 Mikołaj Juda 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
9 Mateusz Piórkowski 3LO Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Grudziądz kujawsko-pomorskie
10 Natan Jabłoński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
1 Konrad Deryło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie
1 Piotr Łaba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie
3 Wojciech Krupiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
3 Konstanty Smolira 2LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
5 Bartłomiej Domanowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie
6 Damian Mazur 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Parczew lubelskie
7 Maciej Kowawlski 3G I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
7 Piotr Maksymiuk 3LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
7 Jakub Rak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie
10 Jakub Bagiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie
1 Wiktor Kołopieńczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra lubuskie
2 Łukasz Krępa 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra lubuskie
3 Hubert Hermann 3LO Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Nowa Sól lubuskie
4 Łukasz Czerwiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra lubuskie
5 Martyna Wyka 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Gorzów Wielkopolski lubuskie
6 Hubert Jackowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego Zielona Góra lubuskie
1 Sebastian Marczak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego Łódź łódzkie
2 Mateusz Lambert 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie
3 Kacper Dąbrowski 4LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tomaszów Mazowiecki łódzkie
4 Piotr Kacprzak 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie
5 Adrian Gliźniewicz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Radomsko łódzkie
6 Oskar Biernacki 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka Sieradz łódzkie
7 Bartosz Głowacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie
8 Dawid Jasiorowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Radomsko łódzkie
9 Maciej Pietrzyk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie
10 Filip Pękala 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Wieluń łódzkie
1 Maciej Brzozowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Piotr Bublik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Antoni Długosz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Mikołaj Gazeel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie
1 Hubert Jastrzębski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Mikołaj Kołek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Oskar Krygier 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie
1 Tomasz Otręba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Kacper Paciorek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Matuesz Rajs 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Grzegorz Ryn 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Piotr Szczepaniak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
1 Jakub Bereza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Maciej Bulge 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Marcel Chwiałkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Mateusz Ciesla 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
1 Ignacy Gębuś 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Andrzej Gwiazda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Mateusz Karandys 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie
1 Stanisław Karpiejczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Igor Klimczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Tymoteusz Kucharek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Tomasz Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Stanisław Leleń 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Jakub Łapiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Gabriela Marchel 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Mateusz Masiarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Paweł Mieszkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Bartosz Niedźwiedź 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
1 Kuba Ornatek 3LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa mazowieckie
1 Mikołaj Piosik 2LO Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej Piaseczno mazowieckie
1 Tomasz Pływacz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Kajtek Ramsza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Wiktoria Rozkosz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Marcin Rymkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Łukasz Skiba 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Michał Stawarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Maciej Stempniak 3LO CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa mazowieckie
1 Jan Strzeszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Michał Szeliga 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Adam Szymaniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Kamil Szymczak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
1 Hubert Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Paweł Zalewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
1 Dawid Szkudlarski 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
2 Franciszek Koral 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie
3 Kacper Bukowski 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Gen. Władysława Andersa Opole opolskie
4 Marcin Otte 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
5 Kinga Bunkowska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie
6 Piotr Ratuszny 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
7 Sławomir Witkowski 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie
1 Bartosz Buczek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Brzozów podkarpackie
2 Andrzej Jabłoński 3LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie
3 Jakub Pazdro 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Mielec podkarpackie
4 Maciej Mikołajczak 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego Dębica podkarpackie
5 Seweryn Tasior 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów podkarpackie
6 Filip Kandefer 3LO I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie
7 Bartłomiej Stylski 3LO I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg podkarpackie
8 Arkadiusz Hydzik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego Rzeszów podkarpackie
9 Piotr Dybich 6SP Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego Strzyżów podkarpackie
10 Daniel Studzienny 3LO Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki Leżajsk podkarpackie
1 Piotr Białek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Michał Burzyński 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
1 Stanisław Pańkowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
1 Łukasz Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Marcin Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Sylwia Sapkowska 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
1 Hubert Susoł 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Michał Szydło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Miłosz Tomulewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Magdalena Chorębiewska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Piotr Marszalik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
10 Jakub Misiaszek 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
10 Adam Rogowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
1 Tymoteusz Barański 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk pomorskie
1 Bartłomiej Czarkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Stanisław Czech 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Bartosz Drabiński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Szymon Hajderek 1LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Ada Kołodziejczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Waldemar Lamandini 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Wiktor Lewicki 2LO XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Gdańsk pomorskie
1 Mateusz Mącik 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Maciej Mejer 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Zuzanna Ossowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Wojciech Raczuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Franciszek Witt 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
1 Jan Burdzicki 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie
1 Kamil Pustelnik 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Bieruń śląskie
3 Marcin Wykpis 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie
4 Wojciech Suchecki 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Racibórz śląskie
4 Marcin Zepp 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie
6 Jan Poręba 1LO Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego Katowice śląskie
7 Jan Zakrzewski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie
8 Michał Hoffmann 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie
9 Mateusz Gabzdyl 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie
10 Yakub Kasikirik 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Żywiec śląskie
1 Piotr Wieczorek 4LO Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke Bosaka Kielce świętokrzyskie
2 Rafał Grot 4LO Zespół Szkół Elektrycznych Kielce świętokrzyskie
3 Patryk Skowron 3LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce świętokrzyskie
4 Marta Religa 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego Opatów świętokrzyskie
5 Stanisław Leszczyński 3LO Zespół Szkół nr 3 Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie
6 Błażej Naziemiec 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kielce świętokrzyskie
7 Ignacy San 2LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika Busko-Zdrój świętokrzyskie
1 Jakub Pająk 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
2 Hubert Kowalski 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
3 Tomasz Puczel 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie
4 Mateusz Kozłowski 3LO Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn warmińsko-mazurskie
5 Dominik Sumiła 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
6 Filip Świniarski 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
7 Kacper Kopeć 3LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
8 Maciej Curulak 3LO Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn warmińsko-mazurskie
9 Błażej Klepacki 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie
10 Patryk Nisgorski 2LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie
1 Antonina Gardzielewska 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
1 Wiktor Kamzela 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
3 Karol Musieliński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
4 Jakub Lehnhardt 4LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie
5 Wojciech Bogacz 4LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie
6 Piotr Warząchowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Wolsztyn wielkopolskie
7 Jan Kociszewski 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Poznań wielkopolskie
8 Dominik Szczepaniak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Piła wielkopolskie
9 Mateusz Kołpa 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
10 Hubert Łukasik 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie
1 Ignacy Boehlke 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
1 Michał Kuśmirek 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
1 Krzysztof Olejnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie
1 Filip Wilkowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
5 Zofia Krok 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
6 Patryk Pasierbik 3LO Technikum Technologii Cyfrowych Szczecin zachodniopomorskie
7 Maksym Iskierski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
7 Michał Olszewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
9 Michał Jagodziński 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
9 Marcin Kapiszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Wałcz zachodniopomorskie
1 Igor Michalec 3LO The British School in the Netherlands Voorschoten zagranica