Wyniki II etapu XXIX OI 2021/2022
l.p. imię nazwisko klasa nazwa miejscowość województwo arm* age lic bom kon suma
1 Rafał Mańczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 400
1 Jan Strzeszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
1 Marek Zbysiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
4 Bartłomiej Czarkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 65 365
4 Michał Stawarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 65 365
6 Antoni Długosz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 30 330
6 Adam Gąsienica-Samek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 30 330
6 Tomasz Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 30 330
6 Maciej Mejer 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 100 100 30 330
6 Olaf Surgut 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 30 330
11 Jeremiasz Preiss 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 100 100 91 30 321
12 Antoni Buraczewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 6 100 100 100 20 320
12 Tomasz Pływacz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 20 320
12 Grzegorz Ryn 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 51 100 100 100 20 320
12 Michał Szeliga 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 100 100 100 20 320
16 Kacper Paciorek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 92 20 312
17 Mateusz Jacniacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 80 100 100 50 30 280
18 Stanisław Czech 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 36 100 100 30 266
19 Piotr Białek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 65 29 100 100 30 259
20 Ignacy Boehlke 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 36 100 100 20 256
21 Konrad Deryło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 55 100 100 25 30 255
22 Hubert Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 65 100 100 50 250
23 Stanisław Karpiejczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 26 20 246
23 Wiktor Krzemiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 10 36 100 80 30 246
23 Michał Opala 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 36 100 80 30 246
26 Maciej Wiśniewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 44 0 244
27 Franciszek Witt 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 29 100 100 10 239
28 Marcin Giembicki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 0 17 100 100 20 237
28 Jerzy Olkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 17 100 100 20 237
30 Andrzej Gwiazda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 0 100 100 30 230
30 Michał Kuśmirek 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 10 100 20 230
30 Jakub Łapiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 0 100 100 30 230
33 Mateusz Kussowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 17 46 100 65 228
34 Piotr Pływacz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 100 92 20 222
34 Artur Wojtuszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 82 30 222
36 Kamil Szymczak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 20 220
37 Tymon Cichocki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 55 29 100 60 30 219
38 Marcin Rymkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 17 100 80 20 217
39 Mateusz Sawicki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 29 100 30 55 214
40 Maciej Bulge 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 100 80 20 210
40 Wiktoria Rozkosz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 10 100 80 20 210
42 Jakub Bartecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 6 100 82 20 208
43 Miłosz Tomulewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 40 10 73 100 20 203
44 Mateusz Ciesla 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 50 10 100 70 20 200
45 Krzysztof Olejnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie 100 29 100 40 30 199
46 Bartosz Brejna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 0 100 76 20 196
46 Szymon Fica 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 36 100 30 30 196
46 Kuba Ornatek 3LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa mazowieckie 55 10 66 100 20 196
49 Piotr Maksymiuk 3LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 55 10 73 100 10 193
49 Tytus Walężak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 10 100 63 20 193
51 Miron Hunia 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 10 100 50 30 190
51 Michał Januszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 55 36 100 24 30 190
53 Marek Muzyka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 17 100 52 20 189
53 Łukasz Skiba 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 29 100 30 30 189
55 Jakub Bereza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 70 40 10 65 185
56 Paweł Mieszkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 66 87 20 183
56 Hubert Susoł 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 23 100 30 30 183
58 Wojciech Krupiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 40 30 100 30 20 180
58 Bartek Szostakiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 0 100 80 0 180
60 Sebastian Marczak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego Łódź łódzkie 50 10 36 100 32 178
61 Julia Kędziorska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 17 100 30 30 177
61 Sylwia Sapkowska 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 65 17 100 30 30 177
63 Jakub Gonera 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Warszawa mazowieckie 100 36 10 100 30 176
63 Jan Gwiazda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 36 10 100 30 176
65 Łukasz Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 17 100 26 30 173
65 Marcin Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 17 100 26 30 173
65 Krzysztof Salata 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 10 33 100 30 173
68 Karol Bonat 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 0 100 51 20 171
69 Patryk Buliński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 100 30 30 170
69 Norbert Dąbrowski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 10 10 100 30 30 170
69 Karol Łacina 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 55 10 100 30 30 170
69 Wiktor Zoga 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 43 10 100 30 30 170
73 Ignacy Gębuś 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 29 90 30 20 169
73 Tomasz Żyła 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 43 29 100 20 20 169
75 Tymoteusz Kucharek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 65 63 10 30 65 168
76 Mikołaj Gazeel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 40 29 100 28 10 167
77 Maciej Brzozowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 55 10 100 26 30 166
77 Waldemar Lamandini 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 16 100 30 20 166
77 Michał Plata 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 40 10 100 26 30 166
77 Michał Szydło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 16 100 30 20 166
77 Marcin Zepp 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 65 16 100 30 20 166
82 Wiktor Kotala 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 17 46 80 20 163
83 Zuzanna Ossowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 40 10 100 30 20 160
83 Magdalena Pawicka 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 0 10 100 30 20 160
83 Jakub Pniewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 65 17 36 30 77 160
86 Tomasz Otręba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 17 46 30 65 158
87 Eryk Sebastian Wójtowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 10 99 28 20 157
88 Stanisław Lada 8SP Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek mazowieckie 100 16 100 10 30 156
88 Konstanty Smolira 2LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 16 10 100 30 156
90 Franciszek Sobota 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 11 17 100 8 30 155
91 Grzegorz Kierzkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 55 10 100 24 20 154
92 Jakub Dubiel 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 10 82 30 30 152
92 Aleksander Iwicki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 40 0 92 30 30 152
94 Maciej Cuper 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 30 20 150
94 Michał Dobranowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 40 10 100 10 30 150
94 Miłosz Dominiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 20 150
94 Cezary Galiński 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin zachodniopomorskie 100 100 30 20 150
94 Nikodem Gapski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 40 10 100 20 20 150
94 Jacek Kajdan 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 0 10 100 10 30 150
94 Ewa Kaluś 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 0 100 30 20 150
94 Jakub Pająk 3LO Zespół Szkół Nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 10 100 20 20 150
94 Dawid Ratyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 10 100 10 30 150
94 Olaf Targowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 0 100 30 20 150
104 Stanisław Pańkowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 0 10 82 26 30 148
105 Piotr Szczepaniak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 10 46 61 30 147
105 Paweł Zalewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 7 100 10 30 147
107 Bartłomiej Budziński 2LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 0 16 100 30 0 146
107 Karol Musieliński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 47 0 90 26 30 146
109 Elżbieta Łabaj 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 10 74 30 30 144
109 Kacper Omieliańczyk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 20 64 30 30 144
111 Jan Burdzicki 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 40 10 98 15 20 143
112 Amelia Jochna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 50 16 66 30 30 142
112 Wiktor Rutecki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 50 17 73 22 30 142
114 Aleksandra Kierska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 10 46 30 55 141
114 Oskar Krygier 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 55 29 10 82 20 141
116 Maciej Anioł 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 10 100 10 20 140
116 Adam Biel 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 40 0 90 30 20 140
116 Marcel Chwiałkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 100 10 20 140
116 Maja Kokot 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 10 10 100 20 140
116 Jan Kwieciński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 10 100 10 20 140
116 Mateusz Lambert 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie 40 10 100 30 140
116 Maciej Mężyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 0 10 100 0 30 140
116 Korneliusz Obarski 3LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 10 100 0 30 140
124 Jan Kolipiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 17 100 0 20 137
124 Jakub Misiaszek 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 40 17 10 80 30 137
124 Dominik Smater 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 7 10 100 20 137
127 Patryk Halat 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 29 46 30 30 135
128 Hubert Bernacki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 10 100 0 20 130
128 Maciej Dengusiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 40 0 100 0 30 130
128 Paweł Jastrzębski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 100 20 130
128 Jan Ludwina 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 40 10 100 0 20 130
128 Piotr Łaba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 65 10 100 0 20 130
128 Paweł Mroziuk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 10 20 130
128 Piotr Ochal 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 10 100 0 20 130
128 Dawid Pawelec 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 55 10 100 0 20 130
128 Łukasz Próchniak 1LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 0 10 100 20 130
128 Wojciech Sobiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 0 100 10 20 130
128 Joanna Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 100 0 0 30 130
128 Maksymilian Wdowiarz-Bilski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 100 10 20 130
140 Maksym Iskierski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 0 100 28 128
141 Atanazy Gawrysiak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 7 10 80 30 127
141 Piotr Stolarczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 17 10 80 20 127
143 Michał Banaszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 10 64 30 20 124
143 Andrzej Jabłoński 3LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie 51 10 54 30 30 124
145 Wiktor Cupiał 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 10 17 46 30 30 123
146 Paulina Żeleźnik 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 50 17 10 30 65 122
147 Adam Bęcłowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 49 10 10 80 20 120
147 Michał Burzyński 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 40 0 100 0 20 120
147 Krzysztof Jaworski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 0 100 0 20 120
147 Piotr Kalisz 3LO KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki Kraków małopolskie 70 100 20 120
147 Piotr Kazimierczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 100 0 20 120
147 Piotr Korcz 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 0 20 120
147 Zofia Krok 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 65 24 46 30 20 120
147 Lidia Podoluk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 0 20 120
155 Jan Zakrzewski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 0 10 73 16 20 119
156 Cyprian Ziółkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 20 7 10 80 20 117
157 Piotr Bublik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 40 10 46 30 30 116
157 Szymon Januszek 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 10 66 10 30 116
157 Kacper Orszulak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 0 10 46 30 30 116
157 Jakub Pazdro 3LO II Liceum Ogólnokształcące Mielec podkarpackie 55 17 10 69 20 116
157 Adam Rogowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 55 0 66 30 20 116
162 Gabriela Marchel 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 10 75 10 20 115
162 Jakub Trela 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 10 10 30 65 115
164 Wojciech Malecha 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 0 10 43 30 30 113
164 Igor Staszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 0 69 24 20 113
166 Hubert Dyczkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 36 46 0 30 112
166 Filip Krawczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 17 10 55 30 112
166 Bartosz Łojek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 10 46 26 30 112
169 Bartosz Jemielity 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 10 46 24 30 110
169 Wiktor Perczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 10 10 46 24 30 110
169 Witek Sikora 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 0 100 10 110
169 Julia Słowik 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 10 100 0 110
169 Agata Steciuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 0 10 80 20 110
174 Karol Żeleźnik 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 40 10 73 6 20 109
175 Jakub Szydło 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 40 0 68 20 20 108
176 Piotr Marszalik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 0 10 37 30 30 107
177 Rafał Bawołek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 0 46 30 30 106
177 Kacper Dąbrowski 4LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tomaszów Mazowiecki łódzkie 100 0 46 30 30 106
177 Karol Dziekan 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 40 0 46 30 30 106
177 Cyryl Szatan 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 40 10 46 30 20 106
177 Adam Szymaniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 10 46 30 20 106
182 Maciej Mikołajczak 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy Dębica podkarpackie 0 0 73 2 30 105
183 Kajtek Ramsza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 7 37 30 30 104
184 Adrian Kwiatkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 43 10 20 30 103
185 Karol Adamski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 0 61 10 30 101
185 Bartosz Drabiński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 36 0 0 65 101
185 Agnieszka Suszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Lębork pomorskie 55 10 46 15 30 101
188 Mateusz Kołpa 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 55 10 10 80 100
188 Jakub Słowikowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 0 100 100