Finaliści XXIX OI 2021/2022
imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo
Michał Banaszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Jakub Bartecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Rafał Bawołek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Jakub Bereza 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Bartosz Brejna 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Antoni Buraczewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Tymon Cichocki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Mateusz Ciesla 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
Wiktor Cupiał 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Bartłomiej Czarkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Stanisław Czech 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Kacper Dąbrowski 4LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tomaszów Mazowiecki łódzkie
Antoni Długosz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Bartosz Drabiński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Jakub Dubiel 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Hubert Dyczkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Nikodem Gapski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
Atanazy Gawrysiak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Adam Gąsienica-Samek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Marcin Giembicki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
Jakub Gonera 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Warszawa mazowieckie
Andrzej Gwiazda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Jan Gwiazda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Miron Hunia 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Maksym Iskierski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
Aleksander Iwicki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie
Andrzej Jabłoński 3LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie
Mateusz Jacniacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
Szymon Januszek 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Michał Januszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Stanisław Karpiejczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Julia Kędziorska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Aleksandra Kierska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Jan Kolipiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Wiktor Kotala 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Filip Krawczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie
Zofia Krok 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
Wojciech Krupiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
Oskar Krygier 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie
Wiktor Krzemiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Mateusz Kussowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Michał Kuśmirek 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
Adrian Kwiatkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Tomasz Kwiatkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Piotr Łaba 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie
Elżbieta Łabaj 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Karol Łacina 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Jakub Łapiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Piotr Maksymiuk 3LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
Wojciech Malecha 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie
Sebastian Marczak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego Łódź łódzkie
Piotr Marszalik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
Maciej Mejer 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Paweł Mieszkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Jakub Misiaszek 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie
Marek Muzyka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Korneliusz Obarski 3LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
Krzysztof Olejnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie
Jerzy Olkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Michał Opala 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Zuzanna Ossowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Tomasz Otręba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Kacper Paciorek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Wiktor Perczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie
Łukasz Piekutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
Michał Plata 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Piotr Pływacz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Tomasz Pływacz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Jakub Pniewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Jeremiasz Preiss 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Kajetan Ramsza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Dawid Ratyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Adam Rogowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
Wiktoria Rozkosz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Grzegorz Ryn 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Krzysztof Salata 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Mateusz Sawicki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Łukasz Skiba 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Dominik Smater 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Konstanty Smolira 2LO Prywatne Liceum imienia Królowej Jadwigi Lublin lubelskie
Franciszek Sobota 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
Igor Staszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Michał Stawarz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Jan Strzeszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Olaf Surgut 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Agnieszka Suszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Lębork pomorskie
Joanna Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Cyryl Szatan 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie
Michał Szeliga 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Michał Szydło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
Adam Szymaniak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Kamil Szymczak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie
Olaf Targowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Jakub Trela 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie
Tytus Walężak 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Hubert Wasilewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Maksymilian Wdowiarz-Bilski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
Maciej Wiśniewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Franciszek Witt 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
Artur Wojtuszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Paweł Zalewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Marek Zbysiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
Cyprian Ziółkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie
Paulina Żeleźnik 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie