Nagrodzeni nauczyciele 2021/2022
Nagroda specjalna za nadzwyczajne osiągnięcia i tytuł Informatycznego Superbelfra Roku
lp. imię i nazwisko szkoły miejscowość
1 Joanna Śmigielska XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa

Nagroda I stopnia za osiągnięcia wybitne
lp. imię i nazwisko szkoły miejscowość
2 Ireneusz Bujnowski I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza i II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok
3 Mirosław Mortka VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
4 Mirosław Pietrzycki I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin
5 Ryszard Szubartowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia

Nagroda II stopnia za osiągnięcia wyróżniające
lp. imię i nazwisko szkoły miejscowość
6 Iwona Bujnowska I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
7 Czesław Drozdowski XIII Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 6 Szczecin
8 Henryk Kawka Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi i Szkoła Podstawowa nr 50 Lublin
9 Agnieszka Król VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
10 Beata Laszkiewicz Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław
11 Patryk Marcisz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej i Szkoła Podstawowa nr 7 Wrocław
12 Andrzej Pezarski V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
13 Robert Zieliński III Liceum Ogólnokształcące Tarnów

Nagroda III stopnia za osiągnięcia znaczące
lp. imię i nazwisko szkoły miejscowość
14 Anna Borowiec I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica
15 Paweł Koszałka V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego i Zespół Szkół Łączności i AGH - CMI Kraków
16 Joanna Koza XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica i Zespół Szkół Łączności Warszawa
17 Paweł Pilczuk Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu Zgorzelec
18 Wojciech Roszczyński VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań
19 Agnieszka Samulska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa
20 Hanna Stachera Technikum dla niewidomych w Laskach Laski
21 Michał Śliwiński Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza i Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław
22 Bożena Wieczorek Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice