Finał VI OI 1998/1999
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość mag map olt pie wod suma
1 Andrzej Gąsienica-Samek XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 37  60  44  60  60  261 
2 Krzysztof Onak III L. O. im. A. Mickiewicza Tarnów 60  60  31  55  206 
3 Michał Nowakiewicz XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa 31  59  42  60  192 

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość mag map olt pie wod suma
4 Marcin Meinardi V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 19  60  12  31  60  182 
5 Rafał Rusin II L. O. im. L. Lisa-Kuli Rzeszów 27  12  49  26  60  174 
6 Tomasz Malesiński Z. Sz. E. Im. prof. J. Groszkowskiego Białystok 60  12  31  60  163 
7 Michał Rein IV L. O. im. K. Wielkiego Bydgoszcz 37  39  12  15  55  158 
8 Marcin Poturalski IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń 45  19  26  58  148 
9 Daniel Jeliński VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 60  20  60  147 
10 Mikołaj Zalewski I L. O. im. B. Nowodworskiego Kraków 36  60  48  144 

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość mag map olt pie wod suma
11 Przemysław Broniek V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 32  60  20  25  137 
12 Gracjan Polak III L. O. im. J. Kochanowskiego Kraków 29  25  15  60  129 
13 Grzegorz Herman V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków 28  13  26  60  127 
14 Jarosław Duda Liceum Ogólnokształcące Dębica 60  60  127 
15 Marcin Wojnarski Katolickie L. O. Zakonu Pijarów Kraków 29  60  31  125 
16 Bartosz Nowierski VIII L. O. im. A. Mickiewicza Poznań 28  59  12  25  124 
17 Jacek Kalamarz Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów 25  31  60  123 
18 Łukasz Anforowicz VI L. O. Im. J. I J. Śniadeckich Bydgoszcz 60  12  15  35  122 
19 Grzegorz Andruszkiewicz XVIII L. O. Im. J. Zamoyskiego Warszawa 21  12  26  60  119 

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość mag map olt pie wod suma
20 Jerzy Bałamut IV L. O. im. Kopernika Rzeszów
21 Kamil Blank VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
22 Jarosław Byrka III L. O. im. A. Mickiewicza Wrocław
23 Paweł Dąbrowski Liceum Ogólnokształcące Brzozów
24 Grzegorz Dróżdż III L. O. im. A. Mickiewicza Wrocław
25 Paweł Fic XIII Liceum Ogólnokształcące Gdańsk
26 Stanisław Findeisen XXVII L. O. Im. T. Czackiego Warszawa
27 Mateusz Gajdzik V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
28 Tomasz Helbing XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa
29 Wojciech Jaworski XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa
30 Łukasz Kamiński IV L. O. im. T. Kościuszki Toruń
31 Paweł Kołodziejczyk V L. O. im. A. Witkowskiego Kraków
32 Adam Koprowski XXVII L. O. im. T. Czackiego Warszawa
33 Filip Łukasik III L. O. im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
34 Michał Malinowski I L. O. im. J. Śniadeckiego Pabianice
35 Maciej Modelski III L. O. im. A. Mickiewicza Wrocław
36 Filip Noworyta II L. O. Im. M.. Konopnickiej Katowice
37 Mariusz Paradowski XX Liceum Ogólnokształcące Wrocław
38 Arkadiusz Paterek VI L. O. im. J. Kochanowskiego Radom
39 Jakub Przewoźnik I Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.
40 Dymitr Pszenicyn XXVII L. O. im. T. Czackiego Warszawa
41 Tomasz Pylak II L. O. Im. A. F. Modrzewskiego Włodawa
42 Piotr Skibiński IV L. O. im. Kopernika Rzeszów
43 Łukasz Szkup II L. O. Im. Piastów Śląskich Wrocław
44 Paweł Terlecki XIV L. O. im. S. Staszica Warszawa
45 Michał Węgiel VII L. O. im. Z. Nałkowskiej Kraków
46 Witold Wnuk XLVIII L. O. im. E. Dębowskiego Warszawa
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski