Finał XI OI 2003/2004
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zga* mis wsc wys kag mak suma
1 Bartłomiej Romański XIV LO im. St. Staszica Warszawa 100 100 84 92 100 93 469
2 Filip Wolski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 84 100 100 37 421

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zga* mis wsc wys kag mak suma
3 Jakub Łącki III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 90 60 100 30 12 292
4 Tomasz Kuras V LO im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 68 0 10 100 278
5 Jakub Kallas III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 92 100 0 100 10 18 228
6 Szymon Acedański VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 0 10 76 100 20 18 224
7 Adam Radziwończyk-Syta LXVII LO Warszawa 0 80 68 52 0 12 212
8 Michał Jaszczyk XIII LO Szczecin 100 100 0 59 30 18 207

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zga* mis wsc wys kag mak suma
9 Piotr Danilewski V LO im. A. Witkowskiego Kraków 0 52 100 30 6 188
10 Tomasz Sadura II LO im. A. F. Modrzewskiego Rybnik 0 80 0 79 0 6 165
11 Andrzej Grzywocz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 28 60 10 18 146
12 Robert Dyczkowski XIV LO im. St. Staszica Warszawa 0 60 45 0 18 123
13 Tomasz Kulczyński Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz 92 100 7 7 0 6 120
14 Aleksander Piotrowski VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 30 30 40 18 118
15 Dawid Sieradzki VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 0 30 28 52 0 6 116
16 Piotr Biliński VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 0 10 68 15 10 6 109
17 Marek Materzok LO im. H. Sienkiewicza Nowa Ruda 100 10 28 52 0 18 108

finalista
lp. imię i nazwisko szkoła miejscowość zga* mis wsc wys kag mak suma
18 Łukasz Bieniasz-Krzywiec I LO im. B. Krzywoustego Słupsk
19 Adam Blokus III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
20 Łukasz Bogacki XIII LO Szczecin
21 Rafał Bryk IV LO im. T. Kościuszki Toruń
22 Mateusz Brzeszcz VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice
23 Wojciech Budniak XIII LO Szczecin
24 Paweł Chodaczek XIV LO im. St. Staszica Warszawa
25 Sebastian Chojniak I Liceum Ogólnokształcące Pisz
26 Daniel Czajka LO im. Komisji Edukacji Narodowej Stalowa Wola
27 Piotr Daszkiewicz I LO im. M. Kopernika Gdańsk
28 Przemysław Dobrowolski I LO im. Wł. Broniewskiego Bełchatów
29 Adam Gaj V LO im. A. Witkowskiego Kraków
30 Adam Gawarkiewicz X LO im. prof. S. Banacha Toruń
31 Paweł Gosztyła I LO im. L. Kruczkowskiego Tychy
32 Krzysztof Jakubowski I LO im. A. Mickiewicza Białystok
33 Maciej Jaśkowski VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
34 Tomasz Kłos III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
35 Maciej Kokociński VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań
36 Juliusz Kopczewski II Społeczne LO Warszawa
37 Michał Miodek "Zespół Szkół Zawodowych nr 10 ""Elektronik""" Sosnowiec
38 Marcin Nowak-Przygodzki III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
39 Maciej Pawlisz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
40 Norbert Potocki XIV LO im. St. Staszica Warszawa
41 Mikołaj Kajetan Schmidt IV LO im. T. Kościuszki Toruń
42 Mateusz Wójcik I LO im. M. Kopernika Katowice
43 Piotr Wygocki IV LO im. T. Kościuszki Toruń
44 Piotr Wysocki VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz
45 Paweł Zieliński XIV LO im. St. Staszica Warszawa
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski