Wyniki I etapu XXIII OI 2015/2016
lp imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły województwo hyd kor nad nim par suma
1 Mariusz Trela 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 98 100 91 100 489
2 Mateusz Radecki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 92 96 100 100 488
3 Franciszek Budrowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 95 100 91 100 486
4 Piotr Pawlak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk pomorskie 100 70 100 91 100 461
5 Bartłomiej Wrona 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 100 70 100 80 100 450
6 Michał Tepper 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 60 83 100 100 100 443
7 Rafał Kaszuba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 99 100 29 100 428
8 Michał Górniak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 21 100 100 100 100 421
9 Kamil Kaznowski 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń kujawsko-pomorskie 70 96 100 71 81 418
10 Karol Waszczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 21 100 100 91 100 412
11 Paweł Burzyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
11 Bartosz Rudzki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
11 Jakub Zadrożny 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
11 Marek Żochowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
15 Jakub Obuchowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 21 98 100 80 100 399
16 Wiktoria Kośny 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 70 100 28 100 398
17 Juliusz Pham 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 97 100 100 100 397
18 Mateusz Maciej Masłowski 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 98 100 95 100 393
19 Stanisław Szcześniak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 11 80 100 100 100 391
20 Maciej Sypetkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw lubelskie 70 70 100 50 100 390
21 Piotr Kuczko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 95 100 91 100 386
22 Jarosław Kwiecień 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 11 100 100 74 100 385
23 Jan Klinkosz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 21 70 100 91 100 382
24 Michał Łopata 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 76 100 100 100 376
24 Michał Niciejewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 76 100 100 376
26 Konrad Staniszewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 60 100 15 100 100 375
27 Piotr Kowalewski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 100 100 370
28 Rafał Maj 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 94 100 73 100 367
29 Bartosz Podkanowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 94 100 71 100 365
30 Kacper Kluk 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 97 100 100 66 363
31 Krzysztof Piesiewicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 360
32 Maciej Nadolski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 80 100 100 78 358
33 Szymon Kapała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 87 100 100 357
34 Karolina Gabara 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 56 100 100 100 356
35 Kamil Piechowiak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 70 91 84 10 100 355
35 Michał Siennicki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 4 100 91 100 355
37 Bartosz Pieszko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 21 90 100 39 100 350
38 Tomasz Ponitka 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 93 100 100 55 348
39 Łukasz Kondraciuk 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Rzeszów podkarpackie 42 100 100 100 342
40 Norbert Poniatowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 91 100 341
41 Krzysztof Małysa 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 21 100 15 100 100 336
42 Anna Białokozowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 21 100 35 100 78 334
43 Paweł Charyło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 88 100 43 94 325
44 Mateusz Hazy 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 80 100 100 44 324
45 Mateusz Gienieczko 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 13 100 100 100 313
46 Tomasz Zieliński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 97 8 100 305
47 Mateusz Bajorek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 300
47 Jakub Boguta 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 30 70 100 100 300
47 Alicja Chaszczewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
47 Tomasz Grześkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 81 100 19 100 300
47 Kacper Walentynowicz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 0 300
47 Krzysztof Ziobro 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 300
53 Jan Mirkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 97 0 100 100 297
53 Radosław Waśko 3LO Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 38 65 84 10 100 297
55 Szymon Tworkowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 76 100 71 49 296
56 Krystian Król 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 92 100 100 292
57 Jan Chomiak 2LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 21 70 0 100 100 291
57 Rafał Trypus 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 91 100 291
57 Tomasz Zalewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 91 100 291
60 Jan Olkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 52 48 28 100 288
61 Jakub Wróblewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 95 0 91 100 286
62 Jędrzej Kula 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 66 100 19 100 285
63 Jan Tabaszewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 84 100 100 284
64 Kasper Sapała 3LO Zespół Szkół Łączności Kraków małopolskie 70 100 10 100 280
65 Stanisław Strzelecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 29 100 90 60 279
66 Julia Bazińska 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 47 100 28 100 275
67 Jan Omeljaniuk 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 21 50 100 100 271
68 Agnieszka Dudek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 99 76 94 269
69 Marek Iwaniuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 99 91 78 268
70 Tomasz Nowak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 81 0 86 100 267
71 Artur Strzałkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 96 91 78 265
72 Wojciech Przybyszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Skierniewice łódzkie 21 46 100 95 262
73 Julia Majkowska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 70 91 100 261
73 Wiktor Marszałkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 4 0 91 66 261
75 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 75 15 100 66 256
76 Bartłomiej Karasek 3LO Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 80 100 73 253
76 Tomasz Kościuszko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 53 100 253
78 Damian Białas 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 100 100 250
78 Sebastian Książczyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 56 0 100 94 250
78 Konstanty Subbotko 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 100 100 250
81 Wojciech Szwarc 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 49 100 100 249
82 Igor Dolecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 48 100 0 100 248
82 Tomasz Madej 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 48 100 0 100 248
84 Piotr Janczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Olkusz małopolskie 21 100 25 100 246
85 Jan Lebioda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 21 70 100 10 44 245
85 Michał Szostek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 26 100 19 100 245
87 Kamil Ćwintal 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów świętokrzyskie 0 35 100 7 100 242
88 Robert Laskowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 74 100 66 240
89 Maciej Draguła 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 91 44 235
90 Jaromir Górski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 21 54 0 91 66 232
91 Piotr Żurek 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 100 78 228
92 Jakub Bartmiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 21 100 10 94 225
92 Cezary Bednarz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 68 91 66 225
92 Łukasz Eckert 4T Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 0 25 100 100 225
92 Krystian Krakowski 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 25 100 100 225
96 Marcin Massalski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź łódzkie 70 100 53 223
96 Miron Szewczyk 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 83 15 25 100 223
98 Piotr Grabowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 7 15 100 100 222
99 Dominik Hoim 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 92 78 220
99 Kamil Mykituk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 56 15 100 49 220
101 Paweł Jasiak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 91 15 10 100 216
101 Marcin Wierzbicki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 25 91 100 216
103 Rafał Łyżwa 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 84 84 44 212
103 Andrzej Swatowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 2 100 10 100 212
103 Damian Werpachowski 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 85 15 68 44 212
106 Adam Pardyl 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 96 15 100 211
107 Krzysztof Kamiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 100 10 96 210
107 Szymon Stolarczyk 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka mazowieckie 100 10 100 210
107 Piotr Wojcik 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka mazowieckie 10 100 100 210
110 Jakub Buziewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 90 19 100 209
111 Jan Jurkowski 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 8 100 100 208
112 Mateusz Maćkowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 82 15 10 100 207
112 Jakub Węgrecki 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 73 15 19 100 207
114 Piotr Wojtczak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 15 91 100 206
115 Łukasz Janeczko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 21 52 15 17 100 205
116 Piotr Strycharski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 4 100 100 204
116 Jakub Walendowski 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 0 4 0 100 100 204
118 Mateusz Lamecki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 0 81 15 5 100 201
118 Patryk Pęczak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 21 70 10 100 201
120 Witalis Domitrz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 200
120 Eryk Kijewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 100 100 200
120 Wojciech Mitros 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 200
123 Wojciech Bączkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 4 15 80 100 199
124 Karol Smolak 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Ropczyce podkarpackie 21 51 15 10 100 197
124 Kamil Szubiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 100 75 22 197
126 Artur Błaszkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 100 94 194
126 Hubert Budzyński 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 30 64 100 194
126 Rafał Czarnecki 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 44 194
129 Szymon Gajda 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej Zawiercie śląskie 36 100 55 191
129 Maciej Winkiewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 91 100 191
131 Wojciech Strankowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 98 91 189
132 Natalia Bęben 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 97 91 188
132 Leopold Kozioł 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 83 5 100 188
134 Krzysztof Potępa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 84 100 184
135 Piotr Bujakowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 82 100 182
136 Stanisław Kurdziałek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 81 100 0 181
136 Jacek Kurek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 81 100 181
136 Mateusz Maciejewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 98 83 181
139 Iwona Kotlarska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 15 10 100 180
139 Maciej Maruszczak 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 80 180
141 Michał Zwonek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 3 100 10 66 179
142 Marcin Serwin 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 82 94 176
143 Wojciech Golaszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 50 15 10 100 175
144 Jarosław Brojek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 14 60 100 174
145 Rafał Banaś 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 81 12 80 0 173
145 Jakub Kowalski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 91 19 63 173
147 Tomasz Kanas 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 21 24 15 10 100 170
147 Mateusz Koczan 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 100 170
147 Robert Michna 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 170
147 Maciej Nemś 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 100 170
147 Mateusz Orda 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 21 49 15 19 66 170
152 Olga Bońdos 2G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 69 100 169
152 Jakub Kołton 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 19 100 169
154 Bartłomiej Kawula 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 67 0 100 167
155 Damian Burczyk 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 94 164
155 Grzegorz Chrzanowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 54 0 10 100 164
157 Paweł Malenda 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 58 100 158
158 Oskar Nowak 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 4 15 10 68 157
158 Krzysztof Pióro 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 38 19 100 157
160 Rafał Tatarczuk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 4 58 94 156
161 Paweł Anikiel 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 35 19 100 154
161 Przemysław Podleśny 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 45 10 99 154
163 Jan Horodecki 2LO Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II Gdynia pomorskie 21 6 15 10 100 152
164 Damian Chańko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 150
164 Michał Czwórnóg 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 100 150
164 Daniel Klimowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 150
164 Dominik Korzątkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 150
164 Stanisław Koza 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 21 4 15 10 100 150
164 Marek Smolarczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 100 150
164 Wojciech Szymański 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 50 100 150
164 Piotr Zieliński 1LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 100 0 150
172 Mateusz Goślinowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 48 100 148
173 Piotr Borowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 26 15 28 78 147
173 Adam Furtak 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 19 78 147
173 Artur Puzio 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 22 15 10 100 147
176 Adam Klukowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 11 100 33 144
176 Maciej Leciewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 50 94 144
178 Jakub Nowak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 31 0 10 100 141
179 Antek Burski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 17 13 10 100 140
179 Fryderyk Sucharczuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 35 5 100 140
179 Mateusz Szpyrka 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 15 75 140
182 Maciej Kasprzyk 2LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn warmińsko-mazurskie 21 6 0 10 100 137
182 Szymon Kiczak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 71 66 137
184 Michał Panek 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 71 19 45 135
185 Michał Balcerzak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 22 0 10 100 132
186 Klaudia Osowska 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 6 15 10 100 131
187 Michał Gliński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 20 10 100 130
187 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 5 15 10 100 130
187 Cyryl Waśkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 91 39 130
190 Wojciech Geisler 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie 29 100 129
190 Kacper Kielak 3LO XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Gdańsk pomorskie 0 35 94 129
190 Szymon olearczuk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 15 10 100 129
190 Adam Pawłowski 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 0 4 15 10 100 129
190 Paweł Sawicki 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 35 28 66 129
190 Maciej Walczak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 21 8 15 19 66 129
190 Konrad Werbliński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 4 15 10 100 129
197 Przemysław Szpakowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 0 49 0 19 60 128
198 Zofia Marciniak 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4 0 28 94 126
199 Michał Kardaś 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 15 10 100 125
199 Szymon Zwara 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń kujawsko-pomorskie 60 65 125
201 Joachim Kowalewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 22 122
202 Radek Rowicki 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 30 15 10 66 121
203 Stanisław Gutowski 3G Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące Lublin lubelskie 4 15 0 100 119
204 Joanna Chołołowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 35 15 66 116
204 Tymon Solecki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 56 60 0 116
204 Łukasz Wroński 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 50 66 116
204 Jan Żak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 7 0 9 100 116
208 Jakub Kubacki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 54 0 61 115
209 Kornel Dulęba 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Rzeszów podkarpackie 0 4 10 100 114
209 Maciej Grabowski 3LO Zespół Szkół Nr 1 Działdowo warmińsko-mazurskie 60 10 44 114
209 Adam Kapica 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń kujawsko-pomorskie 4 0 10 100 114
209 Aleksandra Księżny 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 4 0 10 100 114
209 Kamil Mańkowski 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń kujawsko-pomorskie 0 4 10 100 114
209 Piotr Olczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 0 10 100 114
209 Michał Ołtarzewski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 4 0 10 100 114
209 Leszek Sołdan 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 0 10 100 114
217 Konrad Czapliński 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 0 10 100 110
217 Kacper Konecki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 0 10 100 110
217 Jacek Leja 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 0 0 10 100 110
217 Marcin Rogala 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 66 44 110
221 Marcin Korona 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 4 0 10 94 108
221 Anna Urbala 2LO Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Szczecin zachodniopomorskie 32 10 66 108
221 Paweł Wróblewski 4T Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy pomorskie 0 49 0 10 49 108
224 Michał Gilski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 2 0 5 100 107
225 Seweryn Ziemski 3G Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom mazowieckie 30 76 106
226 Kamil Bujel 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 4 100 104
226 Mateusz Gwóźdź 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 10 94 104
228 Jędrzej Olkowski 3G Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa mazowieckie 0 48 55 103
229 Robert Okuła 3LO III Liceum Ogólnokształcące Gdańsk pomorskie 2 0 100 102
230 Bartosz Dzięcioł 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 21 80 101
231 Marcin Abramowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 0 100 100
231 Michał Backiel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100
231 Przemysław Czerwiński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 9 15 10 66 100
231 Mateusz Dudziński 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 0 100 100
231 Adrian Jeleń 4T Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz małopolskie 0 100 100
231 Łukasz Kawka 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 100
231 Michał Kiełbasa 4T Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz małopolskie 100 100
231 Grzegorz Klocek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 0 100 100
231 Mikołaj Kmieć 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 100
231 Miłosz Piekutowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100
231 Jakub Pilachowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 46 0 10 44 100
231 Arkadiusz Placha 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 0 0 100 100
231 Rafał Pragacz 3LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce świętokrzyskie 0 100 100
231 Filip Rydzyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 100
231 Mateusz Serkies 3LO I Liceum Ogólnokształcące Zabrze śląskie 0 100 100
231 Piotr Sowiński 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź łódzkie 100 100
231 Łukasz Wróblewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 100 100
248 Wojciech Buczek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 21 0 0 78 99
248 Zuzanna Opała 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń kujawsko-pomorskie 0 66 0 33 99
250 Maciej Korpalski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 4 0 28 66 98
251 Mateusz Danowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 4 10 83 97
251 Piotr Aleksander Styczyński 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 6 15 10 66 97
253 Agnieszka Pawicka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 2 94 96
254 Tomasz Czyż 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów podkarpackie 94 94
254 Paweł Łysik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 94 94
254 Maciej Witkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 0 94 94
257 Krzysztof Kruszyński 4T Technikum Informatyczne SCI Szczecin zachodniopomorskie 28 0 10 55 93
258 Łukasz Galas 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 15 10 66 91
258 Franciszek Jełowicki 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 0 91 91
258 Józef Mastalarz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 15 10 66 91
258 Mateusz Rychlicki 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 91 0 91
262 Aleksander Kleinszmidt 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 68 0 22 90
262 Marek Skiba 3G Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 4 15 5 66 90
264 Piotr Bartosz Mitosek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 0 19 66 85
264 Michał Praszmo 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 4 15 8 58 85
266 Piotr Gaiński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 0 50 33 83
266 Tomasz Homoncik 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle opolskie 0 7 10 66 83
268 Jakub Romanowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 5 0 10 66 81
269 Mikołaj Hościło 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 4 10 66 80
269 Krzysztof Waliczek 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 0 4 0 10 66 80
271 Mateusz Dudek 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego Lublin lubelskie 21 4 0 53 78
271 Rafał Lewanczyk 2LO III Liceum Ogólnokształcące Gdańsk pomorskie 2 10 66 78
271 Adam Pawełek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 50 28 0 78
274 Szymon Katra 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie 4 0 7 66 77
275 Stanisław Denkowski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 10 66 76
275 Filip Komorowski 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 10 66 76
275 Mieszko Mazurek 3LO Zespół Szkół Elektroniczno- Telekomunikacyjnych Leszno wielkopolskie 0 0 0 10 66 76
275 Piotr Nojszewski 1LO 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 0 10 0 66 76
279 Dawid Herman 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 5 0 75
280 Maksymilian Marzec 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 72 72
281 Michał Jaworski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 17 10 44 71
281 Mieszko Komisarczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 5 66 71
281 Maciej Walkowiak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 5 66 71
284 Justyna Dzierżek 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 70
284 Dawid Jamka 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 4 0 66 70
286 Michał Rogiński 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 3 66 69
287 Łukasz Grzesiek 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 67 67
288 Mateusz Basiak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław dolnośląskie 0 56 0 10 0 66
288 Kamil Bladoszewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 66 66
288 Karolina Drabik 3G Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom mazowieckie 66 66
288 Gerard Dróżdż 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom mazowieckie 66 66
288 Aleksander Figiel 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 0 66 66
288 Michał Heppner 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 0 5 61 66
288 Konstanty Kostrzewski 3LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice śląskie 0 0 66 66
288 Jan Kowalczuk 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Białystok podlaskie 0 0 66 66
288 Hubert Nastały 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 66 66
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski