Finał XXIII OI 2015/2016
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość row* pos pra zyw klu nie par suma
1 Jarosław Kwiecień 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 91 100 100 591
2 Mateusz Radecki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 100 94 90 100 584
3 Paweł Burzyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 38 100 100 538
4 Juliusz Pham 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 33 100 100 533
5 Bartłomiej Karasek 3LO Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazow. 100 91 100 100 38 90 100 519
6 Mariusz Trela 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 16 100 100 516
7 Maciej Sypetkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw 40 75 100 100 38 100 100 513

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość row* pos pra zyw klu nie par suma
8 Stanisław Szcześniak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 70 100 100 0 100 100 470
9 Franciszek Budrowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 62 100 100 0 100 100 462
10 Piotr Kowalewski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 38 20 100 458
11 Łukasz Kondraciuk 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Rzeszów 100 99 100 100 38 20 100 457
12 Jan Tabaszewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 27 20 100 447
13 Michał Tepper 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 86 100 100 38 10 100 434
14 Tomasz Kościuszko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 31 100 431
15 Michał Górniak 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 81 100 100 27 20 100 428
16 Piotr Grabowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 61 100 100 38 20 100 419
17 Jakub Boguta 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 16 100 416

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość row* pos pra zyw klu nie par suma
18 Stanisław Strzelecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 95 100 15 100 70 0 100 385
19 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 32 100 100 33 10 100 375
20 Marek Żochowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 32 100 100 22 20 100 374
21 Anna Białokozowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 21 100 100 45 100 366
22 Kacper Kluk 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 54 100 100 11 0 92 357
23 Rafał Łyżwa 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 12 100 100 32 100 344
24 Kacper Walentynowicz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 32 14 100 38 60 100 344
25 Piotr Pawlak 3LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk 35 100 100 38 100 338
26 Jan Lebioda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 47 100 61 20 100 328
27 Piotr Borowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 81 100 25 10 0 100 316
28 Tomasz Grześkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 11 0 100 311
29 Mateusz Gienieczko 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 32 30 100 27 20 100 309
30 Mateusz Hazy 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 35 32 40 100 36 0 100 308
31 Cyryl Waśkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 65 100 52 32 20 100 304
32 Mateusz Szpyrka 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 45 10 100 38 10 100 303
33 Tomasz Nowak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 6 100 75 5 10 100 296
34 Jan Olkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 32 100 60 100 292
35 Konrad Staniszewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 35 100 25 43 20 100 288
36 Maciej Nadolski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 10 32 100 0 32 20 100 284
37 Piotr Kuczko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 10 80 0 100 0 100 280
38 Krzysztof Potępa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 12 67 100 100 279
39 Jakub Bartmiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 15 100 38 20 100 273
40 Agnieszka Dudek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 32 100 0 38 0 100 270
41 Adam Pawłowski 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 35 30 100 38 100 268
42 Łukasz Janeczko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 32 100 13 11 10 100 266
43 Michał Niciejewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 12 10 100 16 20 100 258
44 Kamil Ćwintal 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów 35 12 100 25 16 100 253
45 Igor Dolecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 15 100 16 20 100 251
46 Michał Siennicki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 12 0 100 38 0 100 250

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość row* pos pra zyw klu nie par suma
47 Jakub Zadrożny 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 32 100 0 16 100 248
48 Krzysztof Piesiewicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 32 15 100 0 100 247
49 Artur Puzio 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 14 100 11 20 100 245
50 Kamil Piechowiak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 32 0 100 10 0 100 242
51 Rafał Pragacz 3LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 100 32 100 10 0 100 242
52 Iwona Kotlarska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 35 32 0 100 5 0 100 237
53 Piotr Bujakowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 6 10 100 16 0 100 232
54 Jakub Obuchowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 32 30 38 32 100 232
55 Alicja Chaszczewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 21 100 5 100 226
56 Tomasz Ponitka 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 6 0 100 10 10 100 226
57 Tomasz Kanas 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 99 0 10 100 10 0 100 220
58 Mateusz Maciej Masłowski 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 0 15 100 0 100 215
59 Krzysztof Małysa 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 19 75 10 10 100 214
60 Bartosz Rudzki 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 20 25 25 44 0 100 214
61 Bartłomiej Wrona 3LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 5 19 100 0 92 211
62 Mateusz Orda 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 32 100 21 0 53 206
63 Marek Skiba 3G Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin 100 12 30 100 27 10 27 206
64 Wojciech Gołaszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 32 100 0 20 53 205
65 Michał Łopata 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 33 14 38 20 100 205
66 Julia Majkowska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 0 100 0 5 0 100 205
67 Konstanty Subbotko 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 0 5 100 205
68 Paweł Anikiel 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 12 100 0 92 204
69 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno 100 0 0 100 0 0 100 200

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość row* pos pra zyw klu nie par suma
70 Michał Balcerzak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
71 Jakub Buziewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
72 Paweł Charyło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
73 Mateusz Dudziński 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa
74 Paweł Jasiak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław
75 Szymon Kapała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
76 Rafał Kaszuba 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
77 Wiktoria Kośny 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Leopold Kozioł 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
79 Krystian Król 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
80 Sebastian Książczyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław
81 Robert Laskowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
82 Mateusz Maćkowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
83 Tomasz Madej 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
84 Jan Mirkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław
85 Maciej Nemś 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
86 Jan Omeljaniuk 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa
87 Adam Pardyl 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
88 Krzysztof Pióro 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów
89 Bartosz Podkanowicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
90 Paweł Sawicki 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
91 Marcin Serwin 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
92 Michał Szostek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
93 Karol Waszczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
94 Łukasz Wróblewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław
95 Tomasz Zieliński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
96 Krzysztof Ziobro 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski